herkesi ilgilendirio özellikle modlar !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iSpiK

Kadim Dost
en cok hıt alan sıtelerı gosteren bı sıte wardı hackhell ın ne kadar hit aldıını ordan bakabılırler we turkıyede kacıncı sırada olduunu bu yogunluk yok hıc bı sıtede daha..

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
bu yavaslık sorunu butun herkesin sorunu ama yakında duzelecegine inanıyorum

codec

New member
trafigin yogun oldugu heryerde bazan tikanikliklar olabilir.onemli olan trafigin tikanikligina bakip moralin bozulmasi degil bu trafige bir kavsakta ben yapayimda yollar acilsin mantigidir.Mecidiyekoyden avcilara kadar heryer kazilmis durumda neden istanbullular biraz daha rahat edebilsin diye.Bu trafikte altinizda ferrari olsa yinede birsey yapamiyorsunu .bizdede ayni durum 2048k ile baglananda 512k ile baglananda problem yasiyor.neden cunku biz artik buyuk bir aileyiz. Onun icin trafik sikisikligini simdilik sorun etmeyelim dark yakinda bi kavsak daha katiyor yolumuza hayirli olur insallah.Ailemi seviyorummmmmmmm

d0LpHiNs™

AzraiLin GözYa$LaRı
Codec çok gusel b1 aç1klama yapm1s...

Dark ve Solarizde gerekenleri sölemisler daha fazlas1na gerek yoq...

Tüm HH ailesine Simdiden hay1rl1 olsun...

nuri69

New member
ilk üye olduğum günden beri bağımlıyım ve çağırdığım sayfanın yavaş açılması tabii ki bende de bir bıkkınlık yaratıyor ama yapılan açıklamalar beni de fazlası ile mutlu etti.
Bu siteyi kuranlara, mesajları ile bu siteyi yüceltenlere ve beni bu yaştan sonra bağımlı yapanlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

enclock

New member
Eleştiri yapanlar sze söylüyorum
Warezlerde bile bu yeniliqleri ve düzeni bulmanız çoq zor olan bu siteyi bir gün parmaqla gösterileceq.Ve o zaman

hepiniz bu eleştirilerinize baqıp güleceqsiniz :p

bim_28

Altın Üye
Dark_Angel' Alıntı:
Canım abım benım yıllardır bu işin içindeyiz ve neyin ne oldugunu çok kez görerek yaşadık. işin içine para girdiğinde olayın boyutu değişiyor ne yazıkı, sözde yanımızda olan binlerce kişi oluyor ama reelde bu sayı 2-3 ü geçmiyor. O yuzden biz bu işe başlarken söz verdik kendimize ne olursa olsun gücümüzün yettiği yere kadar götürücez, gücümüz tükenirse bi yerde ozaman yine tek bir üyeden dahi yardım ıstemıycez gerekıyorsa içimiz el vermesede bu projeye son vericez. Hackhell 1 sene sonrada 10 sene sonrada üyelerinden maddi anlamda yardım talep etmıycek içeriğini açıldıgı gunku gibi kapanırkende ücretsiz olarak devam ettircek. Benı üzen tek sey bız bukadar hassas dusunurken ne olursa olsun maddı sıkıntıları uyelere yansıtmıycaz derken kalkıp 3-5 uyenın yok yukarıdakı reklamlar rahatsız edıyor yok 6 tane cok yok 5 tane az tarzında yorumlar yapması. Hackhell ıcın cıddı anlamda server ucretlerı odenıyor cogu uye hackhell'in 100 mb 250 mb bır hostu oldugunu falan dusunuyor sanırım ama hackhell suan 3 tane ayrı serverda tek basına yayın yapıyor ve bu yayının masrafı ucret belırtmek hosuma gıtmesede aylık 600 ytl den fazla. Egerki biz burda 70 bın kısının bırseylerden ucretsız olarak rahatca faydalanabılmesını burda hosca vakıt gecırmesını saglayabılıyorsak ve uyelerın bu rahatlıgı ıcın her ay bir ev kırası kadar ucret oduyorsak musade edınde yerı geldıgınde hackhell ın her boslugunu reklamla doldurabılelım. Bu sıtenın tek gelır kaynagı aldıgı reklamlardır. Yıne uzun tuttum sanırım yazıyı doluymusum baya =) neyse herkese iyi forumlar arkadaslar, tokmak abım sanada bu hassasıyetın ve bana bize yardımların ıcın ayrıca tesekkurler.
Benim bildiğim en iyi iyilik karşılık beklemeden yapılanıdır.
Sen en başında beridir Hackhell'in varolmasını sağladın.
Bundan daha iyi birşey mi olabilir hemde bir menfaatin olamdan.
Hackhell için bir projenin içerisine girdik inşallah yüzümüz kara çıkmaz...

Burdanda Dark'a süpriz olsun madem fazla zorlama SÜPRÜZ bu söylenmez :p
Artık orasıda çam sakızı çoban armağanı.
Duyurulardaki sabit bölümde yorumlarınızı eksik etmeyin arkadaşlar...

ases

Altın Üye
Shoulder' Alıntı:
mod arklarıma sesleniorum hackhell servere çok yavaşladı kişi sayısı iyice arttı acaba hazkhell bi banka hesabı açsa bize ufak miktar falan yatırsak 70.00 üyeden zaten bi server parası çıkar...bunu düşünmenizi rica ediorum...saygılar=Shoulder
düşüncenin ii niyetli olduğunu düşünüyorum ama şunu unutmamak lazımki yarın öbürgün bir üye buraya para yardımı yapacak ertesi gün forum kurallarına uymıyacak ve banlandığında yok ben size para verdim yok şunu yaptım falan diye yönetimin başını ağrıtacak he bunu yapmayacak kadar delikanlı olanlar varmı bilmiyorum:eek: bence o yüzden dark_angel bu sorumluluğun altına girmemek için hiç ole bi işe girişmiyor doru olanıda bu en azından vijdanı için....

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Yorum yapmadan önce konunun açılma tarihine yada son mesajın atılma tarihine dikkat ediniz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML