Hepİmİz MehmetÇİĞİz Bİr Ermenİ ÖldÜ Onbİnler YÜrÜdÜ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ikRa

Banned
VATAN İÇİN ÖLMEYİ BORÇ BİLENLERDENİZ ÇÜNKÜ BİZ HRANT DEĞİL ŞEREFLİ MEHMETLERİZ...

kendi iLetim

facetoface

Altın Üye
cenkkizil' Alıntı:
AKLIN SIRA ESPRIMI YAPIYOSUN BU HER TÜRKÜN DAVASIDIR CIVIKLIGI BASKA YERDE YAP
cenkkızıl gergin gordum seni?
23 ocakdan bu yana acılan kacıncı konu bu
sen forumda devamlı yasamadıgın icin bilemezsin
hep gerginlik hep gerginlik
insan artık belli bi zaman sonra fıttırma noktasına geliyo
olayı turkun davası filan diyerek dramatize etme
madem fikirleriniz var gidin bi ton konu acıldı oralarda belirtin
saat bası birbirinin aynısı konular acmayın
siyaset siyaset siyaset gına geldi artık

cenkkizil

Banned
facetoface' Alıntı:
cenkkızıl gergin gordum seni?
23 ocakdan bu yana acılan kacıncı konu bu
sen forumda devamlı yasamadıgın icin bilemezsin
hep gerginlik hep gerginlik
insan artık belli bi zaman sonra fıttırma noktasına geliyo
olayı turkun davası filan diyerek dramatize etme
madem fikirleriniz var gidin bi ton konu acıldı oralarda belirtin
saat bası birbirinin aynısı konular acmayın
siyaset siyaset siyaset gına geldi artık
BENDE SENI ÇOK DUYARSIZ VE BU KONUYU KAPATMA ARZULU GORDUM NEDEN ACABA EVET GERGINLIGIM TÜRK OLDUGUMDAN VE SENIN GIBI DUYARSIZLARIN BU VATANDA OLMASINDAN KAYNAKLANIYO BEGENMIYOSAN BU SAYFADA ISIN NE BİN KEREDE VERILSE DESTEGIMI VERECEM :angry :angry

facetoface

Altın Üye
cenkkizil' Alıntı:
BENDE SENI ÇOK DUYARSIZ VE BU KONUYU KAPATMA ARZULU GORDUM NEDEN ACABA EVET GERGINLIGIM TÜRK OLDUGUMDAN VE SENIN GIBI DUYARSIZLARIN BU VATANDA OLMASINDAN KAYNAKLANIYO BEGENMIYOSAN BU SAYFADA ISIN NE BİN KEREDE VERILSE DESTEGIMI VERECEM :angry :angry
sende destegini gidip adam oldurmeyle verebilirsin mesela
hadi naş...

iSpiK

Kadim Dost
ikra bugun tuttugunu öpüyo var bişey ama :D

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
hepimiz Türküz böyle msn mesajlarının mail mesajlarının yersiz olduğunu düşünüyorum

o eylemi yapanlar Ermeni olabilirler.Bu Türk olduğumuz ve de Türkiye Türk milletidir gerçeğini asla değiştirmez!!!

asd852

New member
Bunu Konunun acılması neden bu kadar insanları rahatsız etti . Bu konu gercekten guncel 1 haftdan beri bütün tv ler bu haberle çalkalanıyor ve arkadaşı böyle bir konu açtığı kutluyorum. Biz müslümanız ve türküz.
Türklüğe hakaretten yargılanmış bir insanın cenazesine neden milyonlarca türk katıldı akıl karıştırıcı.:mad:

mhmtmal

New member
Hepimiz Türküz ne demek. Bu ülkede bir sürü etnik grup yaşıyor ve isteseniz de istemeseniz de bu insanların birlikte, mutlu ve gelecekten umutlu olarak yaşamasını sağlamak bir sosyal (meclis işi değil) siyaset işidir. Bu sosyal siyaseti kimler yaparlar? Hrant Dink, Orhan Pamuk, vs. Amaçları komplo teorilerinin ve faşizmin gizleyemediği bir biçimde boş sloganların arkasına saklanan gözü kara, adam öldürmeyi bile fütursuzca destekleyen bir kitleye sosyal siyasetin karmaşık olduğunu, meselenin onur ve mutluluk olduğunu, insanların hem farklı etnik, dini, cinsel duyarlılıklar taşıyıp ama aslında Türkiye'nin vatandaşı olmaktan gurur duyabileceğini anlatmak.
Orhan Pamuk ne yapar? O Türküm ölürüm sloganlarınızla yan yana çattığınız kelimeleri öyle bir formüle eder ki Türkçe bir nobel kazanır. Konuşmasını Türkçe yapar, slogan atmadan, anlayana hem içeriyi hem dışarıyı vurarak ve sosyal siyasetin en iyisini yaparak.
Hrant Dink ne yapmış? Kendi halinde bir orta sınıf mensubiyetiyle karısı çocukları ile yaşamış, Ermeni olduğunu hiç gizlememiş ama Türkiye'yi gururla vatanı kabul etmiş ve hatta bu gurur öylesine büyükmüş ki kendisine Türklüğe hakaretten dava açıldığında buna ağlamaklı bir biçimde itiraz etmiş ve alnına sürülen kara bir leke olduğunu söylemiş.
Şimdi bu sosyal siyasetin iki aktöründen biri öldürülmüş bir diğerine zorla koruma verilmiş ve vatanında güvenlik hissi elinden alınmış.

Ben Ermeni değilim. Burada yazan herkes kadar Türklüğümle gurur duyarım. Ama arkadaşlar Faşizm öyle tehlikeli bir silah ki hepinizi bir anda kucağına oturtur. Ağzınızdan bir süre sonra fazla duygusal, dokunaklı ama fikirsel arka planı olmayan, düşünülmeden söylenmiş sloganlar çıkabilir. Lütfen dikkat.

Bu ölürüm öldürürüm küserim güldürürüm sloganlarını bırakın.
Yerine yaşarım ve yaşatarım. Vatanı farklı sevme biçimleri olabileceğini bilerek ve buna saygı duyarak. Önerilir.

εگмεя

Fuzuli Üye
kimseni kimseye öldürmeye hakkı yok
Allahın verdiği canı Allahtan başka kimsenin aLmayada hakkı yok
bukonyu kapatıyorum yeter artık kacıncı konu bununla ilgilia cıldı bilmiorum
uzattınız acmayın tekrar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML