Hepİmİz MehmetÇİĞİz Bİr Ermenİ ÖldÜ Onbİnler YÜrÜdÜ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ispirli55

New member
HEPİMİZ MEHMETÇİĞİZ BİR ERMENİ ÖLDÜ ONBİNLER YÜRÜDÜ HER YIL ONBİNLERCE ŞEHİT VERİYORUZ hanginiz yürüdünüz

ispirli55

New member
Bİ Kere Bu Olay GÜncel. Hemde Ben İnsanlarda BİŞeler Uyandirmak İÇİn Buraya Yazdim ArkadaŞim..

hotrock

New member
bir ermeni öldü allah rahmet eylesin ama o ermeni bi zaman sonra unutulur ölen MEHMETÇİKLER ise bu toprağın her karşında yaşar onları unutanlar milli duyguları körelmiş kişilerdir

emfrees

New member
de arkadaşlar bu güncel bir haber, ya da bilgi değeri taşımamaktadır, mehmetçiklerin arkasında yuyurumeyen insanlar vardır, var olacaktır ve doğru birşey değildir yaptıkları kime göre ne nasıl yorumlanır bilemem, ancak bilgi ve haber değeri taşımamaktadır

SAYGILARIMLA

emfrees

New member
ya arkadaşlar hemen ilk msj'nızda neden böyle bir konuda yazmakta özen gösteriyorsunuz, yani ip aynı olabilir mi diye merak ediyorum, hani canım sıkıldı konuma bir tşk ya da msj yazim diye üyelik oluşturuluyor kanımca, ama olsun

SAYGILARIMLA

ikRa

Banned
ispirLi55 pLaka samsun isim Erzurum :D

güzeL tespitte buLunmuşsun toprağım eLine sağLık oLsun

Mephisto

R€B€L
konuyu herteldene taşıyorum
bu tip msnde dolaşan vs yazıları güncele acmıyoruz arkadaşlar.

DayWalkerr

ABDUSSABUR
olay güncel ama bu şekilde herkesin başlık açması insanları duyarsızlığını değiştiremez..Dostum çaban çok güzel...Allah razı olsun ama sanırım bu şekilde sonuç almak biraz zor..

Gene de saolasın..;)

System33

New member
Yahu arkadaşlar ben pek konuşmam boyle konularda ama yok abimizi kaybettik seni çok seviyoruz abi gibi konular açıldı ve birçok kişide teşekkür etti bu konulara...bir ermeni öldü türkiye yerinden oynadı kim bu adam bi onu anlatsanıza gerçekten.... türk dostuymuş bilmemneymiş ülkemizde ne insanlar ölüyo kimse yürümüyo arkadaş doğru söylemiş bence.. Seviyeli bir şekilde tartışalım ...

Prestiego

New member
Çok güzel bir konuya değinmişsin değerli kardeşim. Yüreğine sağlık...
Kendini Türk olarak hissedemeyen ama birilerinin kendi eliyle verdiği kimliği alıp kabullenen Türk Gençlerine inat olsun bu konu !
Tarihini bilmeyen yada bilmek istemeyen, bir Türk düşmanının ardından yürüyen onbinlere karşı dik duruş olsun bu söylediklerin,
Ve bu ülkeyi "Türk Yurdu" olarak kabullenmeyen Şerefsizlere tehdit olsun bu sözlerin ...

Sen Dik Yürü, arkandayım kardeşim....

1sc0rp!tX

Altın Üye
Evet arkadaşım çok güzel bir konuya değindin..Günlerdir Msn de nick olarak kapışılıyordu..Bu konu siyaseti yakından ilgilendirdiği için önemli..Ama tabi ki 1 mehmetçik Ölen bir ermeni den daha kutsaldır..Bu adam Türkiye için ne yapmıştır..Yok bilmem Türk ERmeni ilişki üzerinde yogun ilgisi varmış..Aman çok önemliydi ya..1 mehmetçik ülkesini korumak için canını feda ediyor bu yetmez mi?

iSpiK

Kadim Dost
Kanım TÜRK,soyum TÜRK,dinim TÜRK,bugünüm TÜRK,ruhum TÜRK,duruşum TÜRK, dışım TÜRK,TÜRK oğlu TÜRKüm.Hepimiz ermeniyiz diyenlere duyurulur... HEPİMİZ MEHMETÇİĞİZ BİR ERMENİ ÖLDÜ ONBİNLER YÜRÜDÜ HER YIL ONBİNLERCE ŞEHİT VERİYORUZ HANGİNİZ YÜRÜDÜNÜZ

msnden gelen msjlara bi örneK

cenkkizil

Banned
Mesajlar Butun Turkiyede Hizla Yayiliyo Ve Kullaniliyo Hepİmİz OgÜn Samast Iz Hepİmİz TÜrkÜz Hepİmİz MehmetÇİgİz !!!!

1sc0rp!tX

Altın Üye
işte ben buna katılmıyorum....Tam Elhamdulillah Türküz..
Ama Ogün samastız falan ben buna katılmıyorum..Öldürdüğü bi ermeni bile olsa sonuçta insan..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML