Haydi Kızlar Mühendisliğe

iSpiK

Kadim Dost
ibbf liyim ben heuhee karsıyım bu kampanyaya :cool: kalın kızlar yerınızde heuehe

iSpiK

Kadim Dost
kızıl öle deme yaw kalsınlar yerınde :D haydi kızlar ibbf ye :)

theozy

Kadim Dost
auahuh bizim mühendislikte 100 erkeğe 5 kız felan düşüyo :D evet bütün kızlar mühendisliğe :D

nymph

New member
kesinlikle desteklenmesi gereken bi kampanya.. sayımız artmalı :))) mühendislik erkek mesleğidir yargısı kırılmalı....

Lefter10

New member
valla hala abazasın be ispik...o kadar kız içinde ...ne kötü ibbfde abaza olmak...:Dyazık sana yaw...senin muhendislikte okuyan halini düşünemiyorum

_judge_

New member
kampanya cıg gibi buyuyor.buyumeyede devam edicek kimse engellemeyede kalkmasın şimdi:)

kampanyaya katılan ve destek verenler lutfen avatarınızı değiştirin...
biz boyle kampanyaları devam ettirmessek gene biz bize(erkek erkeğe) kalıcaz koca kampuste:D

alish

вυяαq αℓι&#1
Bende Destek Veriom Ama Avatarımı Değişmem.. Kusura Bakmayın :D

free!

artık yok...
Lefter bölüm ne?
maden mühendisliği fln mı?
()merak()

bay_hacking

New member
hayır desteklemiyom
zaten bir çok meslek dalina el attilar özgür kız imajı ile
burda bilem var matadör olan kızlar
yok kardeşim eski düzen iyiydi
erkekler hakimiyetine devam
kızlara en çok annelik yakışıyo bence haydi kizlar annelige kampanyasine devam
(asirlardir süren kampanya)

CHI€F

Kalpsiz
ülkemizin kalkınması için mühendis sayısını artması lazım
tabiki bu sadece erkeklerle olucak iş değil kızlarında olması ve ülke kalkınmasında destekte bulunması lazım başarılı olucaklarında da inanıorum
hoş bizde meslek lisesi çıkışlıyız kendi bölümümüzün mühendisliğini okuyamıoz oda ayrı bi konu

iSpiK

Kadim Dost
Lefter10' Alıntı:
valla hala abazasın be ispik...o kadar kız içinde ...ne kötü ibbfde abaza olmak...:Dyazık sana yaw...senin muhendislikte okuyan halini düşünemiyorum
abaza olduumu nerden cıkardın bunun bı doyum noktasımı war :cool: bu arada bu konudan bellı oluo abazanın kım olduu :D sız dewam edın kampanyanıza benım yarın 28 kızla beraber dersim war :D :D

Lefter10

New member
valla biz abazalıgımızdan değil ortada olan onyargıyı kaldırmak için burdayız... ayrıca yarın 28 kızla dersim var diosun bak kendi agızınla ama bu bişi değiştirmio
sende doyum yok ...:D

_judge_

New member
kızlarımız ewde oturup sacma sapan gunlere gideceğine,kadınları toplayıp oturdukları bınanın dedikodusunu yapacaklarına onlara iyi ve otarıter bır iş imkanı sunmak için bu kampanyayı baslattık.
bence biryerde dusuk maasla calısacaklarına muhendıs olup idare etsinler daha iiii.
tabı calısmak isteyen bayanlar için gecerli.
yok ben ewde oturup kocamın getirdiği parayla hayatımı surdurcem dıyenler için birsey yapamayız...:clap:

HTML