hayatımın en kötü günü-AYRILDIM :..(((

berkelson

New member
koca hayatımda 1,5 birlikteliğim oldu 1,5 çünkü ilk arkadaşımla istemeden ayrıldık o şimdi almayada :S 2. ise o kadar garip geldiki bana :S herşeyiyle ... aslında o kadar çok ortak yönümüz varkıdi ... neyse kısacası ben şimdi asıl aşkı buldum sen mi? bence bu aşk meşk konularından çok kariyeri düşünmelisin ben ne erkekler ne kızlar tanıdım şimdi ölmek isterim bi kız arkadaşımın olmasını istemem :S ( zaten hep ölmek istiyorum ama :D ) neyse kafanı tkma diycem ama olay çok yani olmuş :S bugün? ondan dolayı 1 hafta sonra aklına bile gelmeğeceğinin garantisini veririm unutma " SEN HERŞEYDEN DAHA DEĞERLİSİN BAŞKA Bİ EŞİN BENZERİN YOK TEXİN ENDERSİN ! " bi süre kafanı toparla iyi forumlar ...

KeRti

Forum Kertenkelesi
benim de mutlu bir birlikteligim var ve bizde 3 senedir cıkıyoruz.bnce kafana hiçç takma arkadasım.eger suc kimdeyse mutlaka özür diler ve barısırsınız.biz de cok ayrıldık barıstık ama Allahıma binlerce kez şükürler olsun hala birlikteyiz ve askın ömrü 1 yıl diyenlere ders olacak kadar bi sevgimiz var.bak ayrılık genelde gururdan kaynaklanır.bnce sn gururunu bi kenara bırak ki gercekten sevdiysen bunu yaparsın sn haklı olsanda git özür dile...inşallah yeni bi konuda tekrar birlikteyiz mesajınla karsılasırız....

hellhack

New member
Sizi tanısak belki daha fazla yardımcı olabilirdik...
Lafım herkese arkadaşlar sevgiliden önce dost olun çünkü aşk zamanla yerini buna bırakıcak.
İlişkilerdeki kavgalar genelde GURUR dan çıkar buna dikkat!!!
GÜVEN sorunu yoksa ilişkinin altyapısı sağlam demektir.
Ama hala sorun varsa demekki yanlış kişiyle beraberiz demektir.
Herşeyin Hayırlısı...

RomeoMAD

JusT B€
Gelene hay hay Gidene Bay bay( Babamın sözü :]] )

Senın adına uzgunum benımde basımdan gecmıstı bole yemınler,ayrılıklar,ozlemler

ama unuttuktan sonra boş oldugunu anlıcaksın,cunku bos olmasaydı suan onla beraber olurdun

Demekkı bosmus

Zeytin

Zeytin&Limon
bende paylasmak isterdim ayrıldıgımda ki yazmıstımda foruma evrenin msjı hala aklımda "abi bu senin hayatnmı gercekten gecmis olsun.."

her son yeni bir baslangıc.. takma bu kadar olan oldu artık..

zuhaha

New member
samdem senin adına çok üzüldüm :( umarım herşey yoluna girer. hani aptala malum olur derler ya inan bana herşey çok güzel olacak :goz: :goz: içime doguyor. hakkında ne hayırlısıysa başına en güzeli gelsin.:ter:​

ÜMİT

New member
cok gecmıs olsun yaa harbı bole hıkayelri dınledıkce yada bırınden duydugumda cok uzulurum adına cok uzuldum ama hayat herseye ragmen dwm edıo ıns bır daha barısıp tekrar o eskı gunlerıne donmen umuduyla

Uzunefe

Altın Üye
1 hafta içinde 2 niz de bunun farkını yaşayacaksınız.... inşallah tekrar barışır devam edersiniz...

CHI€F

Kalpsiz
of ispiyonu of nerdesin bak senin sözün aklıma geldi yine yazıorum burada

giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir sen gideni değil giden seni kaybetmiştir

SanaLCan

New member
bence üzülme eger o kişi üzülmeye değer birisiyse zaten seni üzmez unutma en önemli kişi sensin (kendi açından) şahsen benden önemli kimse yoktur. ve bu herkes için aynı olmalı. kendini boşlğa bırakma unutmaya calıs farklı şeylerle uğraş bence allah yardımcın olsun... cok zor mesele...

aragorn27

New member
inşallah dönersiniz birbirinize ve bundan sonrada umarım hep sevincini yazarsın buralara kendine iyi bak....mücadelesiz sevgi hiç bir işe yaramaz sonuna kadar diret ve mutlu ol en azından çabalamadım diye bir pişmanlığın olmaz
samdem' Alıntı:
saolun arkadaşlar bu msjlarınz beni çok duygulandırdı..sizleri tanımasamda yanımdaki dostlarımmışsınız gibi üzüntümü paylaştınız çok ama çooookk teşekkür ederim şuan ağlıyorum hepinizin dediklerini düşünücem eğer yapabilirsem bikez daha konuşucam ve bu mükemmel ilişkiyi uçuruma atmıycam...çok saolun..eğer tekrar ilişkimiz devam ederse bundan sizi kesinlikle haberdar edicem üzüntümüde paylaşıyorsam sevimcimide paylaşıcam inşallahhhh...çok teşekkürlerrr tekrardann....herkesin sevgiyle ve sevdikleriyle bi ömür mutlu olması dileğiyle....

ejderha_35

New member
yanlızlık allaha mahsus bunu unutma sana bi abi nasihatı eğer hala yüreğin onu düşündüğünde acıyorsa bilki onunda acıyordur karşılıksız değilse tabi üzülme:)

gamshe_Lee

New member
herkes ayrılıo yafff dünde ben ayrıldım ama bnce üsülme gidene dur diyemem giden gider zaten ................ :'(

HTML