hayatımın en kötü günü-AYRILDIM :..(((

samdem

New member
evet arkadaşlar bugün hayatımın erkeğinden canımdan kanımdan her şeyimden ayrıldım.hemde sudan bi sebep yüzünden...yemin etmiştik bu sevgi üzerine direnmiştik biçok güçlüğe..nerdeyse ikimizde hergün ama hergün ağladık hıçkıra hıçkıra..gün oldu ailemizi bile hiçe saydık bu sevgi için ama yalan oldu 3 yıllık sevdamız 1 günde...onu çok sevdim arkadaşlar ölesiyeee...belki bundan banane diyeceksiniz ama ne bileyim acılar paylaştıkça hafiflermiş ya işte ölee..yeminler tutulmaz sevgi yalan derlerdi de inanmazdım sevginin varlığına en büyük kanıt bizim aşkımız derdim ama yalanmış benden size tavsiye hiçbir insana körü körüne bağlanmayın.3 yıldır uzaktan uzağa sabrettik ağladık noldu?koca bi boşlukta yalnızım şimdi...umarım sizde böle acılar yaşamazsınız sevgiyle bi ömür yaşamanız dileğiyleee.....:( :( :(

pasaklı

New member
senin adina üzüldüm.
sudan bi sebeb yuzunden ayrilmissaniz yazik olmus bu 3 yila
ama belki tekrar yeniden onunla bi birliktelik yasayabilirsin sonucta sudan bi sebeb diyosun hayirlisi..

sarperkan

New member
ya bence unutmaya çalış takma kafana dah iyileri çıkar karşına ama bari yenisinde sudan sebeplerden dolayı ayrılma derim ben

karizma_5

karizmatik
kardeşim umarım en kısa zamanda
kendini toparlarsın,
sudan sebeb ne olduğunu söylersen
yardım etmeye çalışırım,
belki tekrar barışırsınız,
zaman herşeyin ilacıdır
saygılarımla

DayWalkerr

ABDUSSABUR
Körmüsün....Körmüsün Dİyorum hiç kızma affet...
Zıvanadan çıktım nedir bu gaflet...
Sevgii var amma hepsi bu gayet net...
Aşkın elden gidiyor körmüsün....

Arkadaşım sevginin git gide azaldığı bu dünyada belki bu dizelerden bişeyler çıkarırsın....Barii sen sevgini öldürmeden yaşatmaya çalış....

Ancak olmuyor diyorsan eğer hayırlısını dilerim...

hircin

New member
üzülme ortada çok büyük bi sabeb yoksa ki yoktur umarım inşallah barışırsınız ve mutlu olursunuz....

εگмεя

Fuzuli Üye
giden gider kalan sağlar bizimdir :)

codec

New member
Eğer gerçeqten sağlam bir ilişkiniz varsa boyle sudan sebepler yıqamaz bozamaz aranızı ancak sizi biraz sallar oqadar boyle sallantılarda ılısqınızı dahada quvvetlendırır.Ama bu 3 yıl ıcınde sağlam ılısqım vardıye gezipte aslında temelını bır yerlere oturtamadıysan ıste boyle sudan seyler alır goturur her seyı.bence cesaretlı ol qonu ney bılmıyorum ama al qarsına son bırqez oturup qonusun unutma qonusulursa cozulur bazı problemler.ıcıne atıp arqanı donup gıtme onunda gıtmesıne ızın verme.3yıllıq emegını heba etme.unutma asq emeq ıster sevgı ıster ozen ıster en onemlısıde guven ıster.ıcıne ataraq aqlında soru ısaretlerının qalmasına ve guvenının sarsılamasına ızın verme bence sen sahıp cıkarsın bu ılısqıye...

bidene

New member
Üzüldüm , keşke yapabileceğimiz bişey olsa...

Hakkınızda hayırlısını dilerim...

aragorn27

New member
aslını istersen çok üzüldüm böyle bir duruma düştüğün için
ama şunu unutma seninin şu yazdın yazılardaki hislerin o yarısını hissediyorsa inan bana adımı koyarım ortaya tekrar birleşirsiniz ...
niye diyeceksen her aşkta böyle ayırımlar olur ama önemli olan işi inada bidirmemekte ve aşta çok çirkin bir davranış örneği olan GURUR yapmammakta sizin için dua edicem ......

Y@K@M@Z

New member
senin adına üzüldüm cünkü bu duygu bende yaşadığım için herkesden cok üzüldüm allahdan dilerim barışırsınız

samdem

New member
saolun arkadaşlar bu msjlarınz beni çok duygulandırdı..sizleri tanımasamda yanımdaki dostlarımmışsınız gibi üzüntümü paylaştınız çok ama çooookk teşekkür ederim şuan ağlıyorum hepinizin dediklerini düşünücem eğer yapabilirsem bikez daha konuşucam ve bu mükemmel ilişkiyi uçuruma atmıycam...çok saolun..eğer tekrar ilişkimiz devam ederse bundan sizi kesinlikle haberdar edicem üzüntümüde paylaşıyorsam sevimcimide paylaşıcam inşallahhhh...çok teşekkürlerrr tekrardann....herkesin sevgiyle ve sevdikleriyle bi ömür mutlu olması dileğiyle....

+u+énsté!n

FoRum ineği
wah wah wah...çok kötü ayrılık..!

bi zamanlar bnde çok sewiyodum..hem de ne biçim..!ama bişey oldu ayrıldık..!1 saat sonra nooldu bilio musun?bana mesaj çekti.benim peşimi bırak,başka biriyle çıkıyorum ben artık..!!!yıkıldım...uzun süre kendime gelemedim,geceleri sessiz sessiz ağladım yatağımda..!ama artık unutmaya başladım....birini sevebilirim yakında,çünkü çok boşluktayım..sende aynı durumdasındır eminim.ama zamana bırak her şeyi.eğer o gelmezse,zaten o kişi doğru kişi değildir ki!!..en doğru kişiyi bulduğunda gerçekten seveceksin..inşallah barışırsın değil,nasıl mutlu olcksan öyle olsun diyorum..

acını paylaştığın için teşekkürler!!!..sadece sevinçleri değil,üzüntileri de paylaşabilen bir aileyiz biz..
efE

Gs_HeLL!

New member
takma,üzülme demiycem her ne kadar öyle desemde üzülüosn takıosn şuan uyandım ve ben bütün gece ayrı olduğum sevgilimi rüyamda gördm.... Zaman herşeyin ilacı ama onu iyi kulllanmak lazım zaman şuan bitebilir..Bana göre bu 3 seneyi boşa atamaz tekrar barışrsınız gbi gelior...!

savaskayaa

New member
3 yıl az digil sudan bi sebeple ayrıldıysan barışırsın sabret hayırlıs neyse o olsun umutsuzluga kapılma 3 yıl kolaymı okadar şey yaşamışınızdır unutulurmu nasıl sen üzülüyorsan oda üzülüyordur bazen biraz ayrılık iyidir barışırsanız birbirinize daha iyi sarılırsını hayırlısı inşallah barışırsınız insanın sevdiginle beraber olmasından daha güzel bi şey yok

desantralizasyon

Altın Üye
hayat dediğin koca bir deniz
tabi bu denizde fırtınalar olacak
ama önemli olan o fırtınalardan
sapasağlam çıkmak.

eğerki bir parçanı o fırtınanın
içinde bırakırsan işte o zaman
baştan kaybetmiş oluosun. bir
bütün olacaksın hiç bi zaman
bi eksiklik hissetmeyeceksin.

ama şunu sölim kalbim temizdir.