Hangi Siteyi Daha Çok Giriyorsunuz

Hangi Siteyi Daha Çok Giriyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    189

Gizli Özne

New member
valla google açılış sayfam olduğu için otomatik olarak en çok ona girmiş oluyorum
ama bu aralar hackhella çok takılıyorum
bağımlılık mı yapıyo nedir anlamadım :D

mad=46

forum delisi
firefoxta açılış sayfasını googleden boşa çevirdim kotayla savaşmaktan bıktığım için hem daha rahat bişey araıyıcaksam google yoksa direk hackhell

hiraru

New member
valla benim giriş sayfam boş olduğu için hackhell a daha fazla giriyorum ama tabi beyazperde.com ve ign.com (ps2 m için haberleri takip ediyorum :biggrin) a da baya bi giriyorum

_x_X_x_

New member
HackHeLL girişsayfam 3 yıldır girişsayfam :D başkada sitelere fazla takılmam zaten herşey burda

BiriBiziDurDURAMAZ!!!!!

crixallis

New member
iyide google site gözüye bakılmazki o bir arama motoru.Bence onu çıkart şıklardan hotmail ve msnede aynı mantıka bakarsam onlarda arama motoru ama şu yazıştığımız msn ya da live messengeri'i kastediyorsan başka tabi.Ben Hackhell'i seçtim tabi onuda söyliyim.Kullandığım sitelerin içinde en çok girip çıkıtığımün bırakmak istersem malesef bsğımlısı olduğum site Hackhell :)Olurda bir gün bırakmak istersem terepi görecem.

TheMetaor

тм ρRoduction
Şimdi Allah Var HH ile Msn Yarısıyo.HH ile uğrasırken Msn acık kalıyo Acıkcası Ugras bakımından Kesinlikle HH..Daha Eğlenceli Ve Daha Dinamik..

HTML