Hangi Parti Daha İyi

En İyi Parti

• Kullanılan toplam oy
    245
  • Anket kapatılmış .

CuneX

New member
peki ya sonuç ??? sen hangi görüştensin

ama milliyetçi ve muhafazakar olmadığın belli o kesin gerisi de sende saklı ...
Neden milliyetçi olmadığımı düşünüyorsun belirli bir siyasi partiyi desteklemiyorum diye milliyetçi olunmazmı,i
şde sorun burda akpye dinciliği,chp atatürkçülüğü,mhpyede milliyetçiliğe bağdaşlaştırmışlar ki zaten de onlarda ona göre siyaset yapıyor veya belirli çevreler tarafından yaptırılıyor ben bu 3ünü savunan parti görmeddim ki göremezsinizde gündemde tutmazlar direk çekerler aşağı siz namuslu insaların üst tabakalara ulaşacağı inancındamısınız bu ülke natoya girdiğinden beri bir MANDA olarak yaşıyor ve sizin gibi insanlar oldukdan sonrada öyle olmaya devam edecek
Durmak yok yola devam:DOtlanmaya devam, çayırda bayırda koşmaya devam,maraşta katliamlar yapmaya devam,fetonun peşinden koşmaya devam......
Bugün akpyi coğu yerde chp ve ordu iktidar yapmışdır,tayibin meclise girmesinde kimlerin oy verdiğini iyi hatırlayın ki istiyorsanız

tackar44

New member
Neden Herkes Sadece 3 Parti Diyor

Arkadaşlar Sadece 3 Parti Yok Ben Hepsine De Bakmamız Gerektiğini Düşünüyorum. Artık Sadece Tek Güvendiğim Yer Saadet Ve Milli Görüş
çünkü Onlar Yemedi Yedirmedi Satmadı Sattırmadı
Milli Görüşten öncekiler Hep Dışarıdan Alalım Diyorlarmış
Milli Görüş Hayır Almayalım Biz Kendimiz Yapalım Dedi Ve Yaptı Ve De Türkiyenin Tarihinde Tek Lider Olarak Imza Attığı D8 Leri Gerçekleştirdi. Türkiye De Ne Kadar Ağır Sanayi Varsa Hepsinde Muhterem Erbakan Hocanın Ismi Var Sevsek De Sevmesek De Var
şimdikiler Geldi Onlar Satalım Dedi Ve Sattılar
Bu Birkaç Neden Bile Saadete Güvenmeye Yeter De Artar Bile

türkeli

New member
kardeşler istediğiniz kadar yorum yapın, anket sonuçları size daha iyi bilgi verecektir. herkes kendi görüşünü ortaya koymuş zati, fazla söze gerek yok...
durmak yok yola devam,
durmak yok hizmete devam,
herşey türkiye için...
Herşeyiniz uşaklık için,durmak yok yola devam!!!!

herroli

Türkoğlu Türk

ben islami görüşçüyüm(şeriatçi değil), dai doğru söze ne denir, ortada oy verilecek parti yok. ama sana oyumu verebilirim:goz:düşüncelerimiz aynı

neyine güveniyorsun! mhp lideri baban mı?

babacım bırak tarihi eskiden kim kaldı, kalanda daha fazla nasıl yerim diye uğraşıp duruyor, olan hep bizlere oluyo.
EVET BABAMIZ.BAKIN bakalım Mhp'ye bir tane yolsuzlukla adı çıkan milletvekili var mı ?
Atalarımızın bir sözü vardır.HIRSIZ HIRSIZI İYİ TANIR diye.AKP ve CHP de aynen böyle...İkiside birbirinin ne mal olduklarını biliyorlar ve birbirlerine af edersiniz it gibi dalaşıyorlar.Sonuç....ÜLKE DURMAKSIZIN KAOSTA.HELAL OLSUN AKP ve CHP'ye.Bu mu sizin siyasetiniz.Yazıklar olsun Size.Geçte olsa farkına vardım.

TEK ÇARE MHP GERİSİ YALAN ...
29 MART'da MÜHRÜM 3 HİLAL'in Göbeğine....

HTML