Hangi meslek kime göre neye göre!!!!!!

Kariyerinize hangi meslekten başlamak isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    187

okanmetu

New member
Yazık etme kendine bosver elektronik mühendisliğini.Birincisi inanılmaz zor,ikincisi iş bulması cok zorlaştı.Çünkü rekabet çok var.Ayrıca mekatronik elektronik ve makinenin birleşimi oluyor.Yani ilk basta elektronik yada makineye girmen lazım ardından yandal yapman lazım.Bence hiç düsünme.Eger iyi bir sayısal ögrencisiysen tıp tan şaşma.Hem iyi kazanırsın hemde herkes tapar sana.Bende üniversiteye girmeden senin gibi düsünüyordum hemde odtüyü kazandım ama pişman oldum elektroniği seçtiğime sececeğime,bilsem tıp yazardım.Basarılar sana

ossea

New member
Yazık etme kendine bosver elektronik mühendisliğini.Birincisi inanılmaz zor,ikincisi iş bulması cok zorlaştı.Çünkü rekabet çok var.Ayrıca mekatronik elektronik ve makinenin birleşimi oluyor.Yani ilk basta elektronik yada makineye girmen lazım ardından yandal yapman lazım.Bence hiç düsünme.Eger iyi bir sayısal ögrencisiysen tıp tan şaşma.Hem iyi kazanırsın hemde herkes tapar sana.Bende üniversiteye girmeden senin gibi düsünüyordum hemde odtüyü kazandım ama pişman oldum elektroniği seçtiğime sececeğime,bilsem tıp yazardım.Basarılar sana
hadi ya zor olduğunu biliyordum ama o kadar da olduğunu bilmiyordum :D e meslek kalmadı elektronik haberleşme diyo ama herkes?

selocan222

New member
Makine mühendisiyim yine olsa yine seçerim... =)

tasarlamak modellemek ve bunu ürettikten sonra karşısına geçip şöyle bir bakmak

ve o şaheseri görmek çok güzel bir duygu

men08

New member
ilk başta yazan arkadaşa (ossea) öss ye girecende okul okuyacaksında ondanson ra ya memur olmayı yada birşeyler yapmaya başlayacaksın bak benim düşüncem tafsiyem sana eğer öss ye gireceksen illa dersen ya muhasebe yada eczacılık bölümleri ben muhasebceyim ondan bunu tafsiye ediyorum eğer olduki bir şeye çıkaramadın gir bir tanıdık eczacının yanına 1 yıl çalış sonundada bir kursu var onada gitti işyeri açma yetkin olur vede bundada acip para var. muhasebe olarakta aynı şekil ama onun kursu yok internette dolaş bir sürü kiralık diplomalar var kirala işyerini kur. konuyu azbişem dağıtım gibi ama hayatın acı gerçekleri yaşın kaç bilmiyorum ama bir an önce bir iş sahibi olmaya çalış

hayattın boyunca sana başarılar dilerim