Hangi Işle Meşgulüz

MESLEĞİNİZ HANGİSİ

• Kullanılan toplam oy
    147

Sineksavar

New member
hackhell ne iş yapar?

evet arkadaşlar aşagı yukarı 3 aydır burdayım fazla olmadı yani ama gördüğüm kadarıyla herkes birşeyler paylaşıyor mesela program ,video ,mp3,gibi birçok konuda arkadaşlar birşeylerini paylaşıyor ve artıık bireysel paylaşımın zamanı geldi diyorum yani şimdi herkes buraya ne iş yaptıklarını yazsınlar mesela mobilyacı, tamirci,boyacı, sıvacı,bakkalı çakkalı mimarı,mühendisi ne iş yapıyorsa öğrenciler mesela hangi okulda ve hangi bölümde okuduklarını yazarlarsa aynı bölümde okuyan arkadaşlarla kitap alış verişi yaparlar belki . belkide aynı okulda okuyorlardır haberleri yoktur.örnek olarak ben aşagıdaki makineyi kullanıyorum işi olan arar konuşuruz uygunsa gider yaparız.böylece cevremiz ve işlerimiz artar bence engüzel paylaşım bu yinede siz bilirsiniz yani.

batuhan5432

New member
hey Allah'ım yav daha öncede öğrenciler için böyle bişey yapılmıştı ama pek tutmadı yukarıdaki arkadaş gibi herkes çok güzel bişey demişti.Neyse ben her zamanki gibi desteğimi vereyim de üzerime sorumluluk kalması ben VETERİNER HEKİM. sizlere kolay gelsin sağlıcakla kalın

Aktuğ

Altın Üye
boya badana işleri itina ile yapılır,baca temizlenir,salçalık çekilir,arta kalan zamanlardada muhasebecilik yapılır :D

Hackhell'ın sömürülmesine HAYIR :mad:

Gєηco

Altın Üye
g.Antep Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı 2. Sınıf Öğrencisiyim..
Bilgisayar (Satış,T.Servis Vs.vs... )İşiyle uğraşıorum..

eiffel

Forumun Kulesi
dokuz eylul üni.iktisat mezunu ....oyle hazırlık felan yok direk 4 yıllık..:):)
şimdiler de tekstil işiyle ugraşıyorum....

Sineksavar

New member
Hepinize Ve Katilacak Olan Arkadaşlara Teker Teker Teşekkür Ettim Katiliminiz Için Sagolun Umarim Işinize Yarar

DayWalkerr

ABDUSSABUR
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim fak. öğrencisiyim...
ayrıca
PhotoShop konusunda yardımcı olabilirim...

DOSTYUZ

New member
Gümrük Müşaviriyim
Gümrük Müşavirliği Firmasinda Idari Müdür Olarak Görev Yapmaktayim
Gümrük Ve Gümrükleme Konusundayardimim Olursa Sevinirim .

Sineksavar

New member
DOSTYUZ' Alıntı:
Gümrük Müşaviriyim
Gümrük Müşavirliği Firmasinda Idari Müdür Olarak Görev Yapmaktayim
Gümrük Ve Gümrükleme Konusundayardimim Olursa Sevinirim .
eniştemde gümrükte gümrük muhavaza diyor anlamıyorum gerçi ama işimizi ğörüyor sagolsun istanbuldan yeni izmire tayini çıktı osman ekici tanırsın belki

Iced Earth

New member
ben lunaparkta kalecilik yapıyorum 3 penaltı bi marlboro:) önümüz kış olduğu için o iş yapılmaz esas mesleğime ilaç mümessilliğine geri dönüş yapıcam.

Sineksavar

New member
konuyu güncelleştirmek gerekiyor heralde çünki başka arkadaşlar da aynı konuyu açmışlar siz devam edin neiş yapıyorsunuz bakalım hadii:D

naser

Forum Aslanı
Türk Silahlı Kuvvetleri Mensubuyummm - Ulen ne kadar havalı oldu beee :D
Topcu Onb. Nazım Kuru ... Askerimmmm

HTML