Hangi üye hangi partili??

nefretten

Banned
benim kafa yapıma uygun orta halli bir parti istiyorum.
chp gibi atatürkçü
+
akp gibi müslüman
+
mhp gibi milliyetçi

bir parti istiyorum.

olmadığına göre ben oyumu boş kullanmaya devam etcem.hepsi uçlarda partiler.düşünceleri bana aşırı geliyor.niye ben orta halli olmayayımki.ben modern giyinmek dinimi yaşamak atatürkü sevmek istiyorum.çoğu insanda ben gibi düşünüyor.istemiyorum bu tarz partileri.beni aşar.
ARADIĞIN HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ!

Partinin kimin partisi olduğunu öğrenirsen bunun doğru olduğunu göreceksin!

İyi forumlar

gürse

New member
Bilinmeyen bir gerçek var MHP milliyetçi,aynı zamanda ATATÜRK ' çü ve Müslüman bir partidir. aslında aranılan parti Milliyetçi Hareket Partisidir.
bjkanstz isimli arkadaşıma katılıyorum, Teşekürler arkadaş.

Önce Ülkem ve Milletim, Sonra Partim Diyorum.
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ, Devletin Başına DEVLET Gelecek :clap:clap:clap

efkan55

New member
ben akp liyim ayrıca üyeyim de (bu arada herkesin siyasi görüşü kendine neden çekinipte soruya cevap veremiyosunuz anlayamadım he)

in-trouble

New member
Bırakın sağı solu..... asıl olan vatan, özgürlük, tam bagımsızlık, adalet, barış, güçlü türkiye.....

Hak ve Eşitlik Partisi

QriminaL

'' Like a Shining Star ''
parti ayakları hikaye...

bende aynı sizler gibi vatanına milletine bağlı bir bireyim..her şeyden önce vatanım gelir.. şuan da siyasi parti liderlerinden hangisini karşıma çıkarırsanız çıkarın en az 3 tane kanıtlanmış yalanını size söyleyebilirim..
kaldı ki ben bir insandan bir defa yalan duyduğum zaman o kişiyi siler atarım..benim için önemli olan dürüstlüktür..ama malesef ki günümüz türkiyesinde bu kriterime uyan parti olsa da lideri ve kadrolarına bulunan insanlar yokk..o yüzden rengim yine bana kalsın ama düşüncelerim böyle olduğunu belirtmek istedim

reavenn

qяσηι¢ υуυz
Tayyip forever Akp ye hayır Baykal hala Rodosa yüzüyo...
chp olmadan ATAMI, akp olmadan DİNİMİ, mhp olmadan ÜLKEMİ sevebiliyorum ...
herhangi bi parti desteklemiyorum ...
Ama bi parti destekleyecek olsam bu Akp dir.

ozkan370

Software Engineering
ya size hangi partiye oy vereceğiniz sorulmamış bi tahmin yapın demişler hangi üye hangi partili diye siz ben şuna vercem ben şuna diyosunuz üyeler hangi partili onu soruyolar ya admin kapasın konuyu yada konuyu toparlayın

monsther

New member
chp gibi atatürkçü
+
akp gibi müslüman
+
mhp gibi milliyetçi

bir parti istiyorum.

.
boyle bısey olaamaz kesınlıkle sıyaset ve dın bırbıryle karıstırılamaz bız serıatla yonetılmıyorz sonucta kımse kımsenın dınıne karısamaz
bu yuzden sonuna kadar HAK ve EŞİTLİK PARTİSİ

omfarka

New member
chp gibi atatürkçü
+
akp gibi müslüman
+
mhp gibi milliyetçi

bir parti istiyorum.

olmadığına göre ben oyumu boş kullanmaya devam etcem.hepsi uçlarda partiler.düşünceleri bana aşırı geliyor.niye ben orta halli olmayayımki.ben modern giyinmek dinimi yaşamak atatürkü sevmek istiyorum.çoğu insanda ben gibi düşünüyor.istemiyorum bu tarz partileri.beni aşar.
umarım dediğiniz gibi bi parti çıkar ama sanmam. dini sömürenler Atatürk'ü sömürenler ve niceleri yüzünden böyle ideal bi parti oluşmayacak ama ...

ben biliyorum ki chpli arkadaşlarımızın hepsi dindara saygılı,her dine saygı ile yaklaşır

ben biliyorum ki akpli arkadaşlarımızın hepsi çağdaş bir Türkiye için Atatürk'ün ilkelerine sımsıkı bağlı.

ve diğer partililerin de böyle düşündüğünü biliyorum.

umarım ulusal değerlerimize daha sıkı sarılırız da böyle bir partinin oluşmasına sebep oluruz.umarım aramızdaki tüm pürüzler kaybolur da milletimiz için en iyisini yaparız.

"En iyi vatansever, mesleğini en iyi icra edendir."

Saygılarımla...

HTML