Hamsterlere Biraz İlgi

_Re1s_

New member
Çok tatlı hamsterler bakın ve görün Bence Her Hayvandan Daha TAtlı Sİzce Nasıl Düşüncelerinizi Ve Sorularınızı Beklerimm

[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]

Hamsterlerle Her Türlü Soru Sorabilirsiniz Şimdiden İlginize Teşekkürler İyi Forumlar !!

Sercinho7

Dark Side of Creation
sevimliler.. severim ama beslemem =)) Bana göre değil

fare_07

**forum haşeresi**
valla bende hertürlü soruları cevaplamanda yardımcı olurum 3 tanede ben besliyorum :sigara:

Nathanael

New member
inanılmaz tatlı hayvanlar. yakın zamanda bende alıcam.

hamster besleyen arkadaşlardan kaç tane almamı tavsiye ederler bunu ogrenmek istiyorum.

sanırım yalnız kalmayı pek sevmeyen hayvanlar.

bakımları cok mu zor bir de

burak_125

New member
hamsterler güzel hayvanlar evde besliyecektimm annem evde fare istemem demişti süpürgeyle öldürürüm deyince korktum almadimmm :D:D

onekedisi

New member
Eskiden ben de bu hayvanlara fare gözüyle bakıyordum ama şimdi gözüme daha sempatik görünmeye başladılar. Şu resimdeki hamster çok ilginç... Bir gözü mavi bir gözü ela, One Kedisi gibi... Resimde de çok şirin çıkmış bebek gibi. :D Yirim ben onu. :D

hll20

New member
ya bende beslemeyi düşündüm ama kaçak sokulduğunu duydum Türkiye'ye ve bunlar da hastalık taşıyobiliyolarmış sanırım.o yüzden tırstım:D

WillTurner

New member
bende çok seviyorum hamsterları :) küçükken hamster diye tutturmuştum alışveriş merkezinin ortasında annemde evde fare beslemem ben dedi o sırada yanımızdan geçen bi bayanda ay ne faresi hanfendi lütfen fare demeyin onlar hamster bende evde besliyorum diyerek muhabbete balıklama atlamıştı :D o günden beri hamster filan istemiorm :D

bcukur

New member
2 hamster 3 gonzales besliyodum ama bakımları çok zor kafesin köşesine s*çıyorlar temizlemesi iğrenç ama 5 i de bahçende gömülü allah rahmet eğlesin:)

HTML