Hak ve Eşitlik Partisi'ni nasıl değerlendiriyorsunuz?

Hak ve Eşitlik Partisi'nin durumunu nasıl değerlendiriyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    81

By_SEKOPY

_C*_Özel Harekat_
ben diyorum tren geldi geçti sen diyorsun deldi geçti :) Kürt Şeyh Said'i iyi bilirim ben. Atatürk kurtuluş Savaşı zamanı bütün şeyhleri hocaları toplayıp; "Savaşacaz bize yardım edin" demiş. Biz yardım ederiz, savaş bitince de toprak isteriz demişler. Savaş bitmiş hepsini çağırmış Atatürk. Hepiniz geldiniz mi demiş sadece kürt şeyh sait gelmemiş. 1 hafta bu inbeyi beklemişler. Atatürk bu inbelerin hepsini asmış. Atatürkün onların hepsini asacağını sadece kendisi biliyormuş. Bu inbe nasıl olmuş da Atatürk'ün onu asacağını öğrenmiş. Bu dingir mingir mehmet fırat bu cüneyt zapsu bu şeyh keko saidin torunları. Kekolar bu inbelere tapıyorlar. Daha sana tarih anlatırdım ama beyin kapasiten yetmez. :) senin beynin bozuk ondan bozuk şeyler sende mayalanıyor. Hok hoku helada bulurmuş. Hadi a da rahatlık versin. Mıç orda hokunla oyna şimdi. Kumdan kale yap. :)

elestiriden uzak ne dedigini bilmeyen cahil terbiyesiz sen daha tartisma platformlarinda ne yazilmasi gerektigini bilmiyorsun seviyeni gostermissin

karizma84

New member
Malsesef Milletimiz Aziz Nesin'i doğrular nitelikte.Yoksa rahatlıkla barajı geçmesi lazım osman paşanın hatta iktidar olması lazım. 1 yıl içinde ne terör kalır nede başka birşey.Ama milletimiz işte.Rahmetli Aziz Nesin doğru söylemiş.

1001Design

330i ///M3 Design
InsAllah daha iyi yerlere geleceksin.
Sen bize lazimsin Pasa!

yasharokch

New member
Tam bağımsız bir Türkiye , mevcut Dünya düzenine uymadığı için Tam bağımsızlığı savunmak ütopyadan başka bişey değil. Belli bir oy oranı alacak olsa bile Hükümet olma olasılığı sıfır. Barajı geçme ihtimali bile pek olası görünmüyor , Zira barajı geçecek popülaritesi yok. Popüler olma şansını Medya ile elde edebilir ki o da AKP nin elinde. Basın AKP ye yavşadığı sürece basından ümit etmemek gerekiyor.