Hain ATATÜRK ve yandaşları desinler siz hala oturun!!!!

safsata17

New member
Oturun arkadaslar herzaman pc basında oturup yazın sivil toplum orgutlerine addlere chp ye elestiri yagdırın bölün... verebildiğiniz zararı verin dini nelere alet ettiklerini gorun 3 martta ulkenin heryerinde toplanan oralarda olmayan herkeze sozum alında seyredin 3 mart'ı!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=X3mYFwc-ZBg

awd

New member
Arkdaşlar konuşmayı dinledim. Sonuna kadar çekmemişler ama idare eder. Atatürk hakkında bir şey demek istemiyorum. Ama İSLAM hakında doğru söylemiş. İllede İSLAM. İllede İSLAM
Tabi bu benim düşüncelerim. Düşünce özgürlüğü inş vardır. Çünkü türkiyede Düşünce özgürlüğü yok ayrıca her doğruyu olmasada bazı doğruları söylemek yasak.

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
awd' Alıntı:
Arkdaşlar konuşmayı dinledim. Sonuna kadar çekmemişler ama idare eder. Atatürk hakkında bir şey demek istemiyorum. Ama İSLAM hakında doğru söylemiş. İllede İSLAM. İllede İSLAM
Tabi bu benim düşüncelerim. Düşünce özgürlüğü inş vardır. Çünkü türkiyede Düşünce özgürlüğü yok ayrıca her doğruyu olmasada bazı doğruları söylemek yasak.
Atatürk'e edilen hareketleri göremeyecek kadar yobaz,çağdışı ve gerici bir anlayışın ne İslamla ne de düşünce özgürlüğü ile alakası olamaz.
olsa olsa videodaki radikal terör örgütü sempatizanı ile alakası olur.yazıklar olsun.

videoyu yapanı da esefle kınıyorum!:mad:

Bargylia

New member
din kavramı bambaşka bir konu oraya hiç değinmeyeceğim fakat insanların Atatürk üzerinde bu kadar yorum yapmalarına isyan ettim artık.Gün geçtikçe bizlerde alışılagelmişliğin pençesine düşüyoruz.Bakmayın bundan 5-6 sene önce bu haber duyulsaydı o konuşan danayı vurmuşlar hatta linç etmişlerdi.Ama her seferinde dini kullanarak bir yerlere gelmeye çalışanlar ve din ile gözlerini kapatmış gelecekten gelişmekten yoksun kalmayı hedefleyen örümcek kafalı beyinler o kadar çoğaldıki bizler de bunların konuşmalarına o kadar alıştık ki bişey olmaz diye diye bu zamana kadar geldi.Hepimiz Atatürk'çüyüz lafı eskide kaldı.Kabullenmek zor ama gerçek.Dinci ve terörist örgütlerin çalıştığı kadar biz faaliyetlerde bulunsaydık şimdi yurt dışında heykellerini bile diktirirdik Atatürk'ün.
Yazıklar olsun bu kadar Atatürk düşmanı kimliklere.Unutmasınlar bugün eğer onlar Türk ise Ben Saf Türk'üm diyebiliyorlarsa,anneleri bilmem nerede yaşayan ingilz babaları bilmem berde geberen yunanlı değilse bu Atatürk sayesindedir.Türklüğün verdği asaletin bu kadar büyük olmasının nedenlerini,Atatürk'ün neler yaptığını merak edenler varsa Çanakkale'yi 1 kez ziyaret edip 16 yaşındayken dahi bu ülkenin ne kadar öneml olduğunu anlayıp canını hiç korkmadan veren gençlerin başında 1 kez dua etsinler.

Sanırım sinirlerim gerildi...

HTML