HackheLL'LiLer Ne BesLiyor..?? { GöstereLım.. } {=

SĦARK

Lord Of The Game
Annesi Alaska Kurdu Babası Alman Kurdu Kırma Kurt Köpeğim Var..
Adını Gazoz Koymuştum Fakat Topla Çok Oynadığından Ben Üniversitedeyken Bizimkiler Messi Messi Diye Çağırıp Durmuşlar
Köpek Haliyle Messiye Tepki Vermeye Başlayınca Adı Messi Kaldı Buda Resimleri :)

Vee Bomba Resmi :durdurun

Hyperion

Rally Art
Yılan besliyorum.. Çok iyi yılan beslerim koynumda :)

cypriotsts

New member
3 german pointer, 1 spanish pointer, 1 labrador, labrador ve german kirmasi bir yavru, sus kopegi (terrier) tam olarak ne oldugunu bilmiyorum ama tatli bi$ey. bunlar ev ahalisine ait kopekler. kendi gelen bi kedi var, terrier ve german pointerle gayet iyi anla$an, ayni kaptan yemek yiyip su icen ve birlikte uyuyan! $imdi hamile, bizim german'in i$iymi$ gibime gelmiyor gibi degil! :)

bizim buralara birakilan ve evin yakinindaki tarlada yeni dogum yapmi$ spanish-german kirmasi bir pointer ve yavrularina da sadece yemek ve su veriyorum gun a$iri. yani bize ait sayilmasa da can sonucta...

benimse 7 aylik bir GSD var (german shepherd dog-alman coban kopegi) onun egitimini ustlenmi$ durumdayim. bir de 2 hafta once hakki rahmetine kavu$an "corn snake" olarak adlandirilan bir yilanim vardi. :/

xY_sCoRpIoN

New member

SEYDİALİ

seyri alem

şu ikisini besliyorum bu resim geldikleri günün resmi :)

PasHasan22

New member
Büyük olan Sultan'ım =D isim babası Afan die arkadasım Albino Pitbull
Ufak olan beyaz Sultan'ın kızanı adı Baron isim annesi Annem =D
Alman kurdumuz Ahen isim babası mı annesi mi bilmiyorum secereye öyle yazılmış bende değiştirmeyim dedim =D