HackheLL'LiLer Ne BesLiyor..?? { GöstereLım.. } {=

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Merhaba arkadaşLar,dikkatimi şu çekti herkes besLedıgı hayvanın konusu ayrı bi şekıLde açmakta ve pek çoğumuz bunLara iLgi göstermemekteyiz..Ancak herkes bu başLık aLtında besLedıgı hayvanLarın resımLerını payLaşabıLırse daha iLgi çekici oL..Kedi,köpek,kuş,ejderha farketmez..

BakaLım hackheLL'de ne kadar hayvansever varmış göreLim..(=

Unutmadan iLLa şuanda besLediğiniz hayvan oLmasada oLur geçmişte besLeyip şuan türLü nedenLerden doLayı yanınızda oLmayan hayvanLarınızın resmınıde payLaşabıLırsınız..

iLk ben başLayım o vakit ;

jewel

Wormwood
Mavi Muhhabet Kuşum Vardı Corcinaydı Adı Sonra Yeğenim Doğunca Kıskandı Küstü Bize Biz De Vermek Zorunda Kaldık Kuzenime Hiç Resmi Yok Ama Ben de =(

Çok Fazla Balık Besledim Bi de Sonları Belli Onların da

Hayalim Köpek Beslemek Golden Özellikle Bahçeli Bi Evim Olursa Beslerim İnşallah =)

ARCHANGEL

ANGEL OF JUSTICE
Alman kurdu besliyordum öldü...

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Ice adında bir sibirya husky cinsi köpeğimiz var ama büyüdüğü için artık işyerinde bakıyoruz ve satacağız sanırım :)

icemen

New member
Biz evde mevsimsel besliyoruz. Sadece Yaz mevsiminde bolca sivri sineğimiz oluyo :p

İkitane de japon balığı vardı boğuldular galiba, yani o kadar süre suyun içinde kalmaları bi mucize :p

Ata Kızı

Angel Of Revenge
Kaplumbağa hediye etti ablam kaplumbağa beslıyorum 2 tane ..şimdilik yaşıyorlar.. daha önceki yıllarda 2 tane kuşumuz öldü ayrı zamanlarda....Bir daha hayvan beslemem dedim ama kaplumbağa hesapta yoktu : D
Daha çok köpeklerı sevıyorum ben ama köpege benzer olanları süs köpeklerı degıl. ...kurt köpegı vs..
evde beslermıyım büyük konuşmayım ama sanmam..Ancak bahçeli müstakil bır evım olursa bahçede bakabılırm

crazytim

New member
ben semender besliyorum... 3 taneydi biri akvaryumdan kaçıp 10 metre ilerde derisi kuruduğu için öldü... ikisi hala yaşıyo :)

Elazığlı

New member
İlk muhabbet kuşum mavi ve çok tatlıydı bana hediye gelmişti acemiliğimim onda giderdim fakat mevsim değişikliği nedeniyle öldü :( hatta yanına beyaz kuşu eş olarak almıştım. Bende aliş ölünce beyazlı olan ciciş tek kalmasın diye yanına zeytini aldım. Şu an çok sağlıklılar ve sesleri içerden geliyor evdekiler şikayetçi bu konuda :) birde davşan beslemiştim adı kömür onu da geri vermek zorunda kaldım alışmıştık yaramaza.Çok balığım oldu japon olsun sarı prenses yunus olsun fakat onların resmi yok elimde. ZAten kalmadı da dağıttım hepsini şimdilik sadece beta bakıyorum o da 2. senesine girmek üzere iyice yaşlandı yem yemek için hareket ediyor sadece. Bu kadar bu yaza bir köpek alsam yeter mi yetmez bakabildiğim kadar çok hayvan bakmak istiyorum

Nalet olsun içimdeki hayvan sevgisine :aşk