HackHeLL'de ki son gelişmelerden memnun musunuz?

HackHeLL'de ki son gelişmelerden memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    64

1001Design

330i ///M3 Design
Neden bu hale geldi?

yyildirayy

Moderator
Bu konu açılalı çok zaman olmuş

O zaman ki durumumuzu bile koruyamadığımız aşikar

Bir şeyleri düzeltebilmek için insanların üzerine düşeni yapması gerekir

1 mıhın savaş kazandırdığını anlasak yeter

AngeL Of Death

Wishmaster
HH şu konuda mesaj yazanları,memnun olmayanları geri kazansa zaten fazlasıyla yeter.

Konu açılmış,yorumlar yapılmış,eksiklikler gösterilmiş fakat aradan 2 yıl geçmesine rağmen bi sonuca bağlanmamış,yöneticiler ne yapacağına karar verememiş.Sorun burda.

Knockout un yorumu dikkatimi çekti,neden hep düzelme umudunda diye,

Çünkü hala bu site seviliyor,yaşananlardan memnun olmayıp gidenler de birgün bu sitenin sahiplerinin,yöneticilerinin bazı yanlışları düzeltme yoluna gidebileceğini umut ediyor.Ne bu yanlışlar diye soracak olursak,tabiki en başta siteyle ilgilenmemeleri,onca emek harcamış kişilere yol göstermiş olmaları.

Yani siteyi canlandıracak birşey yapıldı da biz mi karşı çıktık?eski bölüm yöneticileri,üyelere dönün çağrısı mı yapıldı,ya da siteyi ayağa kaldırmak için bir reklam kampanyası,maddi durum yetersizliği mi vardı da biz destek vermedik?Tabiki hayır.Yönetici ve strateji belirleme sorunu var sitede.

otlupeynir

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
ahh hackhell, ahh eski göz ağrım benim.. koca koca kelimeler var dile getiremediğim.. dibine kadar özlüyorum bu ortamı.. arada sırada girip böyle özlem gideriyorum.. uzun zaman oldu girmeyeli o yüzden forumda ne olup bittiği konusunda en ufak bir fikrim yok.. ama kimsenin korkusu olmasın.. bu forum biz olsak da olmasak da babalar gibi yoluna devam eder etmeli de zaten.. arasıra durgunluk olur, bişeyler yolunda gitmiyor gibi görünebilir ama her zaman yepyeni bir enerjiyle yeni başlangıçlar yapılır.. iyi bakın foruma ki arasıra da olsa gelip böyle özlem giderebileyim.. herkese keyifli forumlar diliyorum :)