Hackhell Sinema (AROG) Şenliği Fotoğrafları...

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
GüzeL Gün oLmuŞ SizLer iÇiN.. ßidahaki ßuLuŞmada ßeraßer oLmak diLegi iLe.. ArkadasLiginiz Hiç ßitmesin..

KıRmızıKız

Kayıp üLkenin Prensesi
ehuehueuhe cnm iki bayandık aslında ama kırmısı beni yarı yolda bırakıp erkenden kaçmasaydı :p oda görünürdü dier resimlerde :durdurun

güsel bi gündü cidden bi eksiklik dışında :(
kaçmasaydı dio yaa :Sopa

ya kuzum öle deme.solaris beni bırakacağını sölemişti. e havada kararmıştı bıraktı beni işte eve. o saatte zor giderdim ben :melek

nie trip yapıon ki :p

yasko_

New member
Güsel Bi buluşmaydı bidahakinde görüşmek üzere bu arada gelen arkadaşlara ve organizatör revocuumuza burdan tekrar teşekkürlerimi iletiyorum =)

HeLLFire!

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
o şerefsiz Logar Arif'i bimilyon yıl geri gönderirken bizi de 2005'e gönderdi :mad: ne şerefsiz o... :durdurun :durdurun :durdurun neyse salak fazla geri yollamamış.

21 Aralık'tayız bizi 01 Ocak'a göndermiş. zuhauah lan ne adamım ya. valla yemin ederim senaryo yazsam gişe rekoru kırarım be. ama sponsor lazım.
la senaryoyu mu ezberledin :durdurun:durdurun

visi0n

ѕтαη∂.ву &
buLusma harkulade gecti ama bide su revo arkadaslarını getirmese iyi olucaktı.. :)

Mc'teki bayanda fena kaldı öle evden sandalye getiricem bi daa kine . :D isteyene kiralicam :D

PESİMİSTYLE

New member
Arog 2005'temi çıktı Gora olmasın o :) ehehe

ßüyük ihtimalle fotoğraf makinesinde ßir sorun vardır ya da erdem arkadaşımız ßizi yiyor arog'a gittik diye 4 yıllık fotoları koyuyo :p

RuTH

Altın Üye

İkinizi de ayrı ayrı özledim...