hackhell sahilleri yenilendi volume 2

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Eline sağlık çok güzel olmuş..

karapapatya

New member
crazyquake' Alıntı:
Reactor ve karapapatya ise kumlara kalp resimleri çizip sürekli birbirlerine evlenme teklifi ediyorlardı...Derken sen edemezsin ilk ben ben ettim hayır sen etmedin ilk önce ben ettm diye kavga etmeye başladılar herkes bu hhninkonusu olupta sayısızca teşekkür alan aşıkların nazara geldiğini düşünüyor,esmer ordan kıymetini bilin aşkınızın ben feministlikten vazgeçtim bana aşk aşk aşk diye önüne gelne bağırıyordu...
ahah elıne saglık cok güldüm :D

St.AnGeR

Document Visor..
Bu arada St.angerin günün anlam ve önemine binaen bi konuşma yapmaya kalktığında herkes cep ve çantalarından tdk sözlüğünü çıkartıp her sölediği kelimeye yakın olan kelimeyi bulma ve anlamını çözme olayında herkes birbiriyle yarışıyor,birbirlerine sürekli bişiler vaat edip duruyorlardı.... arfy arkadaşımız olayı o kadar çabuk çözmüştü ki velhasıl st.Anger gibim o da konuşmaya başlamıştı...

ahahah Nan ;Ç İlla laf ediceqsinis ya nyse..

eline saglıq..

ferba

New member
maynak bişi olmuş yaa çok güzelmiş bunu tasarlayan arkadaşlar manyak olmalı :d tebrik ederim gerçekten çok iyiydi.......... :D :D :D

SwatLord

New member
kanka yeni gördüm çok sağol paylaşımın için çok güsel olmuş eline sağlık
serinin devamını şiddetle bekliyorum :D
crazyquake ve dilis_ 'e teşekkürler :) :)

fatu

Banned
Yine mükemmel olmuş..! Ellerinize beyninize sağlık..!

Bu mükemmel işlerin toplanıp bi yerde sabitlenmesi lazım bence..!

Hepsi harika oluyor..! crazyquake'in açtığı konuları inceliyim bari sonradan görüyorum hep..! ;)

Resimdeki kırmızı donluyada fatu yazsaydınız baya bi çapkına benziyo :;P

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Elinize Sağlik çok Güzel..

HTML