hackhell sahilleri yenilendi volume 2

crazyquake

.::®crazy™::.
HACKHELL SAHİLDE

copyright by RomeoMad

copyright by RomeoMad

copyright by dilis_

Yaz gelmiş çiçekler açmış ayşe teyzenin horozu sevinç içinde ötmekteydi. Sabah olmuştu. Hava günlük güneşlik kuşlar cıvıldaşıyordu. Deniz bir çarşaf gibi 1,80 önümüzde uzanmaktaydı. Herkes kendine hemen bir yer bulmuş şezlonglar şemsiyeler çoktan açılmıştı. Karizma_5 deniz şiirleri yazmaya çoktan başlamış , cansız son yarışmada aldığı galibiyetin haklı sonucuyla jöleli saçlarıyla Onur la beraber kolkola gezip hava atmaya başlamışlardı bile.

Pasaklı_kız daha çok pasaklı olma amacı ile denizdeki tüm yosunları ve deniz analarını toplayıp yüzüne sürmüştü. Bu duruma her ne kadar HacKHeLL’in üyeleri müdahale etmiş olsa da yine yüzünün kir pasak oluşuna engel olamamışlardı. O haldeyken Pasaklı_kız , aslıhan vede esmer kendi aralarında yakan top oynuyorlardı. Onların yanına çaktırmadan gelen Ares bir anda toplarını çaldı. Pasaklı_kız’a “Sen gitte kumda top oyna , ne işin var seni kum paklar” diyor bir yandan gülüyordu. Aslıhan o kadar çabasına rağmen bir türlü taş bulamamış ancak hıncını kum atmakla geçirmişti. Kızılcık sopalarıda yoktu çünkü piknik olayından sonra erkekler tarafından protestoya uğramışlar ve sopaları fatu tarafından parçalanmak suretiyle imha edilmişti. Pasaklı_kız , esmer ve aslıhan boyunları bükük bir şekilde başka bir köşeye çekilip kumlarla oynamaya başlamışlardı bile. Aslıhan “Koca sahilde bir tane taş olmazmı , bundan sonra taşlarımı yanımdan hiç ayırmayacağım :mad: ” diye düşünmekten de kendini alamıyordu.

"Herkes tam eğleniyorduki. Ani bir havalı korna sesiyle herkes irkildi. blade köşeden müstakbel eşi barbie ile gözükmüştü. Ani bir kararla yıldırım ni,kahı yapmıştı. Çapkınlığı ile ün salmış blade doğru yolu bulmuştu nihayet. Bu olay HacKHeLL'e bomba etkisi yapmış blade yakın arkadaşı blackwolf 'a şu açıklamaları yapmasını istemişti." Arkadaşlar ben doğru yolu buldum darısı başınıza en yakın zamanda avatarımı da değişecem balayı dönüşü olabilir bu." Bu açıklamalardan sonra gelin arabası ( pardon kamyonu ) ile tekrar geldiği yere yönelip kayboldular.. (blackwolf son model bir as 950 dodge ayarlanmıştı gırmızı renkte ") Eğer blade ' in müstakbel eşini görmek isterseniz http://www.hackhell.net/showthread.php?t=85852 :p

Bu arada Ares çaldığı topu herkes reklam etmeyi ihmal etmemiş , bir köşede elinde bira şişeleriyle denizi seyredip sohbet eden squlachi , Cree , İspiyoncu , Mvardar , Durex vede j@ck@l’ın yanında soluğu almıştı. Voleybol maçı yapıp güzel bir gün geçirelim dediler. Ve hemen ilk akıllarına gelen fatu ‘ nun direkmen kadroya alınması oldu. :D Takımlar kuruldu , j@ck@l ‘ın hakemliğinde bir tarafta ; crazyboy_9999, Ali Sahin , osiriscemo , swatlord , dhipfreeze , diğer tarafta ases , fatu , by_hacking , alaindelon , fletch ve aresskruger .

Maçın kimin başlayacağı hakkında anlaşmazlığı gidermek adına yazı tura atılmasına rağmen ne geldiği hiçbir zaman belli olamadı , bütün bozuk paralar bitmiş hepside kumlarda kaybolmuştu. Havadan ilk uçak hangi taraftan geçerse ilk o takımın başlamasına karar verdiler. Bir 45 dk beklemelerinin ardından ilk uçağın gözükmesiyle nihayet maça başlanılmıştı.

Bir ara denizde deve güreşi yapalım fikri ortaya atılsa da devenin kim olacağı tespit edilemediğinden sadece tasarı olarak kaldı. :p Sadece bir ara mvardar gözüne tuman'ı kestirmişti ama oda hemen kayıplara karıştı.. Ne kadarda uğrassa da tuman'ı ikna edemedi.

Bu arada mervem hemen anında kumsalda bile oyun icat ettiğinden hiç sıkılmak gibi bir lüksü olmadı. Kumdan kaleler yapıyor sonrada kale kendiliğinden yıkılıyordu. Nedeni sağlam yapmadığı için değil , hiç kimse ona kıyının kenarına yapma ilk dalga kaleyi yıkar demediği içindi. Gelen ilk kuvvetli dalgada kaleler yıkılıyor ama sabırla tekrar tekrar yapmaya devam ediyordu.

Oscar ‘ ın yemek konusundaki becerileri daha önceden debilindiği için yiyecekleri kurtarmak adına öğle yemeklerine karışmaması için 3 şişe bira 5 halka sucuk vede 3 somun ekmek ekstradan rüşvet verilmişti.

Bu arada lady_b elinde bir bisiklet broşürü almış acaba “15 kuruşa 3 tekerlekli mi yoksam dört tekerlekli mi bisiklet alsam” diye önüne gelen herkese danışıyordu. kasırga_61 vede arfy’nin tüm yardımlarına rağmen hala bir karar verememişti. Tüm HackHeLL ailesi seferber olmuş yinede bir netice alınamamıştı. Lady_b ve sebnemik , jackal ve tayfasının zulalardan soğuk soğuk biraları çıkarttığını görünce elindeki kataloğu bırakarak hemen jackal ve tayfasının yanında almıştı soluğu... Oturup bir güzel kafaları çektikten sonra hepside kumsalda sızmışlardı... Bu sorunda bu şekilde çözümlenmiş oldu.

Diğer bi köşede ise sessiz sakin biçimde oturup cliper_1907 milleti seyredip burnunu karıştırıp olan biteni anlamaya çalışıyordu...
Reactor ve karapapatya ise kumlara kalp resimleri çizip sürekli birbirlerine evlenme teklifi ediyorlardı...Derken sen edemezsin ilk ben ben ettim hayır sen etmedin ilk önce ben ettm diye kavga etmeye başladılar herkes bu hhninkonusu olupta sayısızca teşekkür alan aşıkların nazara geldiğini düşünüyor,esmer ordan kıymetini bilin aşkınızın ben feministlikten vazgeçtim bana aşk aşk aşk diye önüne gelne bağırıyordu...

b@ı@c@ı ile dilis_ çok konuşma da ben daha iyiyim şeklinde durumu iyice abartmışlar denizin altında en çok kim konuşacak diye iddiaya bile girmişlerdi. En son denize doğru konuşa konuşa giderlerken görüldüler ancak akşama kadarda kendilerinden bir haber alınamadı.

RomeoMad ‘de eline bir digital fotoğraf makinesi almış , habire manzara resmi çekip duruyordu. “Ah ahh.. Bende ne manzara resimleri vardı ama hepside silindi gitti, şimdi olsa hepsini upload ederdim. ” diyordu.

Hh ailesine yeni katılan arfy arkadaşımız ise sahil kenarından gelip geçen arabalara bakıyordu.Hemen arabaları iç ve dış dizaynını kafasında canlandırma yapmış kağıta
Dökmüştü.Ama yamakası hemen şiddetle karşı çıkmış bu arabaları ilk önce ben görmüştüm diyerek ufak bi tartışma sözkonusu olmuştu...Hemen hhdeki bir takım arkadaşlar olaya dahil olmuş aralarındaki gerginlik biraz da olsa durulmuştu...

Bu arada St.angerin günün anlam ve önemine binaen bi konuşma yapmaya kalktığında herkes cep ve çantalarından tdk sözlüğünü çıkartıp her sölediği kelimeye yakın olan kelimeyi bulma ve anlamını çözme olayında herkes birbiriyle yarışıyor,birbirlerine sürekli bişiler vaat edip duruyorlardı.... arfy arkadaşımız olayı o kadar çabuk çözmüştü ki velhasıl st.Anger gibim o da konuşmaya başlamıştı...

By_genco ise doğum günü çocuğu olmanın telaşını üstünden atamamış şiirler yazamıyor sadece karizma_5 abisini dinlemekle yetiniyordu.Doğrusu bu duruma herkes üzülmüştü çünkü ne ilhamın i’si ne de osmanında o’su uğramıyordu...

Hız manyağımız onur ise kumsalda araba sürememesinin acısını ayaklarıyla kumlarda patinaj çekerek çıkartıyor ve elindeki termometreyle kumlarda saatte kaç kilometre hız yaptıığnı test ediyordu...

Fatu hemen kayalıklarda oturan iki öğrenci kız görüp yine o numarasını yapıyor “hemen atma kendini , nerede okuyorsun” hemen ardından “nerede yazıyorsun” esprisini patlattıktan sonra yanlılarıyla birlikte kızları tavlıyor ve hep beraber güneşin batışını izlemeye başlıyorlardı...
Derken denizde tsunami felaketine benzeyen bi dalgalanma oldu herkes panik içinde birbirlerine sarılırken solarız ortaya çıkıp telaş etmeyin sadece dalga rasathaneden öğrendim geçici bişi don’t panik mesajlarıyla milleti bi nebzede olsa rahatlatıyordu...

Nihayet akşam olmuş herkes bir yandan toparlanırken The_Ozy son model otobüsüyle köşeden gözükmüştü. Toplanın dedi daha akşama köyde ihtiyar heyetinin toplantısı varmış. Nereden çıktıysa. Otobüse binerken de kumlarınızı çırpın daha yeni yıkattım 3 ay oldu kirletmeyin otobüsü diye sesi duyuldu.

Bende tam satırlarıma son verecektim ki aniden kafama 1 ytl nin çarpıp günlüğümün üzerine düşmesi bir oldu. Diyeceksiniz ki oda nereden çıktı. Aslında çoğunuzun tahmin ettiği gibi aslıhan ne yapmış etmiş kumların altından bozuk paraları bulmuş etrafa fırlatmaya başlamıştı bile.

Sürcili lisan ettiysek affola… İsminin geçmesini istemeyen arkadaşlar pm ‘ le bana msj atarlarsa hemen düzeltilecektir.

Producted , edited , desinged , writed , çeviri , baskı and etc. vs vs. by : dilis_ & crazyquake

Her hakkı saklıdır. Ayrıcada hakkı erkek ismidir. :p

RomeoMAD

JusT B€
Hauahuahahahahahahhahaha

Hanı ılk bana haber vercektın teo mvardar benden once tsk etmıss :)

Neyse kardesım super olmuss super

emegıne saglk tskler ayrıca resimi cok aradıqq :D:D

pasaklı

New member
ahahhaa dilis okudu ben dinledim harika olmus ya :D

hele sonuna bittim aslihan hemen bulmus parayi firlatmis aferin kiz :p

crazyquake git sen kumda top oyna:goz:

CHI€F

Kalpsiz
"Sadece bir ara mvardar gözüne tuman'ı kestirmişti ama oda hemen kayıplara karıştı.. Ne kadarda uğrassa tuman'ı ikna edemedi."

euheueh gelmiş sonunda piknikte arabanın camından atamadım denizde yakalsaydım güreşeceketik ben le ispiyoncu tumanla cimbomgs olacaktı nasip olmamış :p

RomeoMAD

JusT B€
Ohhhhhhhhh rakıda var ne guzel anasını satımm

uff sabah sabah cok gulduk Allah'ta senı guldursun crazyquake harbı ıyı guldum dillis_ senınde emegın gecmıs sanada tskler

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
Cok Hos Olmus Yaws Emegi Gecen Herkese Tesekuur Ederim De Neden Benim Ismim Yok Yaws ????

Gєηco

Altın Üye
ehueheheh :)
ellerine sağlıq kardeşim..

iSpiK

Kadim Dost
yenı uyandımmm ehehe güsel olmuş... ama hala dişim yok rüya diilmiş demeq :(

Sercinho7

Dark Side of Creation
Eheuhee eline sağlık ya cok gusel olmus...En çokta burası hosuma gitti
crazyquake' Alıntı:
HACKHELL SAHİLDE

Bende tam satırlarıma son verecektim ki aniden kafama 1 ytl nin çarpıp günlüğümün üzerine düşmesi bir oldu. Diyeceksiniz ki oda nereden çıktı. Aslında çoğunuzun tahmin ettiği gibi aslıhan ne yapmış etmiş kumların altından bozuk paraları bulmuş etrafa fırlatmaya başlamıştı bile.
:D:D

bLaDe™

Banned
crazyquake' Alıntı:
"Herkes tam eğleniyorduki. Ani bir havalı korna sesiyle herkes irkildi. blade köşeden müstakbel eşi barbie ile gözükmüştü. Ani bir kararla yıldırım ni,kahı yapmıştı. Çapkınlığı ile ün salmış blade doğru yolu bulmuştu nihayet. Bu olay HacKHeLL'e bomba etkisi yapmış blade yakın arkadaşı blackwolf 'a şu açıklamaları yapmasını istemişti." Arkadaşlar ben doğru yolu buldum darısı başınıza en yakın zamanda avatarımı da değişecem balayı dönüşü olabilir bu." Bu açıklamalardan sonra gelin arabası ( pardon kamyonu ) ile tekrar geldiği yere yönelip kayboldular.. (blackwolf son model bir as 950 dodge ayarlanmıştı gırmızı renkte ") Eğer blade ' in müstakbel eşini görmek isterseniz http://www.hackhell.net/showthread.php?t=85852
olm yap dedik sen batırmışsın zaten su manita olayınıda black sardı basıma
2nizde kacıcak delik arayın
intikamım feci olucak olm hem senden crazy hemde senden blackwolf
geyik moduna yapılır mı lem bu (desene baska kime yapıcaz ki :D squda ipne zaten kızlara bakmıyor :cool:)

neyse uzun lafın kısası yine begenmedim :pp olm beni sole sexy birsey yapardı insan :sigara:

HTML