HackHeLL ile nasıl tanıştınız ?

HackHeLL ile nasıl tanıştınız ?

• Kullanılan toplam oy
    720

bonjovi17

New member
Benim Hackhell ile tanışmam biraz karışık. En iyi dostumla kurduğum bi adult forum vardı. o Hackhellden alıntı yapıyodu bende diğer başka bi büyük adult forumdan. Bir gün sordum; sen, nerden alıyosn konuları diye. Oda Hackhell.com dedi. Girdim üye oldum ama takılmadım hiç. Sonra forumun anlamının adulttan başka şeyler olduğunu anladım :durdurun ve siteye girdim biraz baktım; kendini kanıtlamış, kendine güvenen ve gayet geniş bi forum olduğunu gördüm. beni en çok etkileyen husus ise upload team'ın icraatları oldu. Takıacak burası gibi pek fazla forum bilmiyorm. Bir milyon üyeli Türk forumuna da gittim ben. ne bir muhabbet ne sağlam arşiv ne de bi sıcaklık vardı. yaşasın
H A C K H E L L
...:
:clap:clap:goz:

tr42fy

Cяεтαn-Tυяκ
okan bayulgen'in makine programinda hackhell.com diye bi yazi gördüm ordan buldum :D

yasin_1905

New member
arkadaşlardan üye sayısını ve online kullanıcının sayısını duydum hoşuma gitti icraatleri falan eve de net bağlatınca üye oldum

HeLLFire!

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
abim revolation sayesinde :D

KiLLinq-LoNeLiNeSs

OrijiNaL jojuK®
ßiqün Ark. qirdiqini qördüm Çok Saçma qeLiyodu..

ßen ßi qirdim :D Demekki Saçma diilmiş Dedim

girici15

∂єℓ!ℓєя &#1084
arkadaş bilgisayarı ilk gördügünde gezinirken bulmuş HACKHELL i..o zaman demişti''olm acayipp bi site buldum herşey var'' diye..o gün üye olmustum işte..:hhsigara

accumbens

New member
ilk arama motorlarında gördüm..ama böyle forumlarla ilgilenen bir arkadaşımla sohbet ede ede ben de forum üyesi oldum:)

Fak3!

New member
X abim..

Vallahi googleda sapık türlü içeriklerde X abimizin reklamını gördüm bir ara hep adultdaydımda sonra genel konulara baktım :)

zu_zu_

ecRin
*=)) " tevafuk "

Google'den ders notları ararken karşıma çıktı :D baktım hoşuma gitti..
sık kullanılanlara ekledim.. ders arasın da bakıyodum aMa nereye çOk enteresan _araba kazaları v€ cesetlere..:saskin her ne hikmetse,,
daha sonra üye oldumm:biggrin
bide burda kuşerim'de varmışş daha bi güsell olduu *;)):sigara:

_______:melek

LyCoN

New member
Bi ara merak tabi hack mack mevzu... O araLar onun msn bunun hotmaiL derken 2-3 komutLa miLLet birbirini kekiyordu.. Biz de bi heves.. La baktım site boş moş deqiL aLenen payLaşım sitesi. Yemişim hackini dedim qiriş o qiriş.. :)

ALCON

New member
ben derdime derman için buldum motordan ..derdime derman bulamadım gerçi.... inceliyorum şimdilik site'ı gözüme takılan eksikler var site içinde zamanla söylemeyi düşünüyorum..yinede emeği geçen herkesi candan kutlarım ..