Hackhell Farkı Diyorum...

berk

New member
hosgeldim isallah foruma senin de katkin olur maili alirlar sikma canini

Cree

Murat
Ho$Geldin EarT ..!Burayla Orası arasındaki Farkı Göreceksin..!

ßy.LêMoîn..!

chamfer

O Şimdi Asker
aramıza hoşgeldin ve senide burda görmek güsel...

demilles

New member
aramıza hoşgeldin dostum başka bir yerde bu zamana kadar durduğun hataymış..dedinya burda Dark Angel gibi birçok önemli ve değerli insan var hangisini sayacaksınki:)

é@rt

New member
:)

berk' Alıntı:
hosgeldim isallah foruma senin de katkin olur maili alirlar sikma canini
foruma katkım olacağından şüphen olmasın berk :) elimden geldiği kadar foruma katkıda bulunacağım

katakulli

New member
EarT' Alıntı:
'StİnG' paylaşıma başlamadan önce ortama göz gezdirmek istiyorum yayımlanan,paylaşılan bilgilere göz gezdirdikten sonra paylaşım yapmak istiyorum şu anda sadece göz gezdiriyorum :cool: işallah yarından sonra paylaşıma başlayacağım :eek:
Öncelikle hoşgeldin. Merak etme maili bulurlar. işlerini biliyor hepsi.walla ben anlasam uğraşırdım ama hiç bilmiyorum o işleri.
Bu arada sanada bi teşekkür etmek istiyorum. Çünkü önce mesajlara bakıp sonra paylaşım yapmayı akıl etmen çok güzel. Bunu düşünmeyen bazı üyeler yüzünden sık sık aynı mesajları aynı konuları görüyoruz. İşte bu yüzden teşekkürler.
Aramıza Hoşgeldin. EntellektüHell e de beklerim (reklamdan ban yemem umarım :D )
hadi iyi forumlar

Myz

New member
Valla becerebilsem bende el atardım ama inşallah yardım eden arkadaşlar başarır bu işi +hoşgeldin

theozy

Kadim Dost
web_slamp 1 gün ban aldın..

SevencLoves

Altın Üye
Ulen ne mesajlar atılmıuş hiç farkında değilim :)

Eart Kardeşim Cidden biliyorsun ilgilenemedim uykusuzluk yorgunluk vs vs ...

Bana msn den bir selam ver emin ol yorgunluktan mail adreslerini seçemiyorum :)

Bu arada Aramıza hışgeldin Kardeşim benim

HTML