Hackhell Farkı Diyorum...

é@rt

New member
Öncelikle Herkeze İyi Akşamlar Diliyorum...

Hackhell Farkı Diyorum...Çünkü Ben Bu Farkı Dostluk Farkını Yardımlaşma Farkını Bu Gün Hackhell'de Fark Ettim... :clap:

Bu Şekilde Düşünmemin Sebebini Kısaca Anlatmak İstiyorum...

Birisi Tarafından Ablamın 2 Adet Mail Adresi Çalındır...Ve Bu Kişi Bu Adresleri Kullanarak Aşşalık Bir Kişiliğe Sahip Olduğunu Gösterircesine Aptal Aptal Mailler Atmaya Başladı...

Moderatör Olduğum Forum Yöneticilerinden Veya Diğer Userlerinden Hiç Birinden Yardım Veya Bir Destek Göremedim...Ve Gerçektende Bazı Şeylere İsyan Ediyordum...

Taki Hackhell'e Dark_Angel Abime Sevencloves ve YoUcAnCall911 Abime Pm Atana Kadar.... :clap: Şu anda Mail Adresleri Geri Alınmadı Ama Eminim ki Gerek Dark_Angel Gerek Sevencloves Abim Olsun İkiside Ellerinden Geleni Yapıyorlar Ve Yapacaklar...Benim İçin Bunu Düşünmeleri Hatta Yardım Etme Kararı Almaları Bile Yeterli...

Hepinizin Huzurunda Öncelikle Dark_Angel,Sevencloves,YoUcAnCall911 Abilerime Ve Hackhell'e Her Şey İçin Tşk Ediyorum... :clap:

Bende Artık HACKHELL'Deyim Diyorum Ve Bana Da Aranızda Yer War mı Diye Saçma Bir Soru Sormuyorum...Çünki Biliyorum Hackhell Bir Aile Ve Herkese Yer War...

SaYGıLaR !!!
İyi Forumlar

KHANCYBER

New member
aramıza hoşgeldin kardeşim...hep birlikteyiz ve daha ileri gideceğiz;)

mendo68

New member
hoşgeldin kardeşim
hackhell'in zaten farkı bu
diğer sitelere nazaran en faazla kardeşlik ruhu burada war
herkes elinden gelenin en iyisini yapmak için uğraşıo
bu konuda biz de karınca kararınca bişiler yapmaya çalışıorz
tekrardan hoşgeldin

'StİnG'

Banned
Eart hoşgeldin .... seni isminden tanıyorum bide avatarından ...
doğru adreste olduğundan emin ol ...
iyi forumlar :D

theozy

Kadim Dost
seven girdiyse işe yakın zamanda alır.. :)

theozy

Kadim Dost
uheueh sus sen accountumuzu da miç ettin :) yok yok hadi tamam dark da alır şimdi.. ayıp olmasın :)

zebani_81

New member
hoş geldin dostum en iyi arkadaşlıklar ve dostluklar burda seni bekliyor :)

Solariz

Administration
:) ortim ve seven haleder bu işi için rahat olsun hackhell ailesi herkeze açık seninde katılman bizim ailemize bi halka daha eklenmesini sagladı hoş geldin diorum.

react

Admin
Süper Moderatör
h.g forumlarımıza, iyi forumlar eart..

serselcuk

New member
Hoşgeldin...

bim_28

Altın Üye
Kardeş öncelikle hoşgeldin.
İşte bizim diğer forumlardan farkımız:
kardeşlik, dostluk ve dahası
Yoksa burada işimiz ne!
Umarım mailin en kısa zamanda geri alınır...

Tyler Durden

New member
Ben de buranın yeni üyelerinden birisiyim ama sahiden diğerlerinden farklı bir mekan olduğunu hissettiriyor(hissettiriyor yazması ne zor bi kelimeymiş ya!).

é@rt

New member
...

HoşbulduK Hackhell...
Hepinize Verdiğiniz Destekten Dolayı Tekrar Tşk EderiM Dediğim Gibi MaiLLer GelMese Bile YardıM etmeK içiN atIlaN adıM beNiM içiN yeTerLi :clap:
SayGıLar

'StİnG'

Banned
EarT' Alıntı:
HoşbulduK Hackhell...
Hepinize Verdiğiniz Destekten Dolayı Tekrar Tşk EderiM Dediğim Gibi MaiLLer GelMese Bile YardıM etmeK içiN atIlaN adıM beNiM içiN yeTerLi :clap:
SayGıLar
Eart eski avatarına alışmıştık dostum eskisi daha iiydi :D
bu arada paylaşıma başlamamışsın hadi hayırlısı bakalım :)

é@rt

New member
:))

StİnG' Alıntı:
Eart eski avatarına alışmıştık dostum eskisi daha iiydi :D
bu arada paylaşıma başlamamışsın hadi hayırlısı bakalım :)

'StİnG' paylaşıma başlamadan önce ortama göz gezdirmek istiyorum yayımlanan,paylaşılan bilgilere göz gezdirdikten sonra paylaşım yapmak istiyorum şu anda sadece göz gezdiriyorum :cool: işallah yarından sonra paylaşıma başlayacağım :eek:

HTML