hackhell deki en iyi nick yarismasi

MiKeRiNoS

New member
arkadaslar karızma dersenız J@CK@L ı tek gecerım. ama nıck olarak PASAKLI ve gamshe_Lee yarısta en ön sıradaler :)

S@yko

New member
agalar o nickin neresini beyeniyonuz bi kız dişye nickine hasta olunurmu saçmalamayın gözünüzü seveyim

E

elmomaclroy

Guest
gamshe_Lee' Alıntı:
gam[she]_Lee diorum başka bişe demiorum bide kardeşiminki çok güsel Laz!shh ;)
anaaaaa lem sen Laz!shh in kardeşimisin iyi oldugu bildigimiz walla yanlıslık felan yaparız yoqsam :D

StrikeMan

New member
elmomaclroy' Alıntı:
anaaaaa lem sen Laz!shh in kardeşimisin iyi oldugu bildigimiz walla yanlıslık felan yaparız yoqsam :D

yOk lem ne kardeşi kardeşi deil lafın gelişi olarak kardeşim demiş iki dk da kardeş yaptın hea :D:D gamshe yanlışım varsa sölede hemen editliyim rezil olmim :D

neyse yaf ßence cOk saCma olmuş bi anket felan olması Gerek yani ßöle amaTörCe oLmuyO..

gamshe_Lee

New member
StrikeMan' Alıntı:
yOk lem ne kardeşi kardeşi deil lafın gelişi olarak kardeşim demiş iki dk da kardeş yaptın hea :D:D gamshe yanlışım varsa sölede hemen editliyim rezil olmim :D

neyse yaf ßence cOk saCma olmuş bi anket felan olması Gerek yani ßöle amaTörCe oLmuyO..

hem hackhell kardeşliği hemde laz kardeşliği war öz kaerdeş değilis ya maksat eglence olsun sanqi nolcaki begenmeyenler yasmasın dimi strikeman kardeşh yalnıs bu laf sana değil o kendini biliooo :goz:

codcu

New member
Bu tarz anketlerde benim ki diyenlerde eziklik psikolojisi oldugunu biliyomuydunuz yoksa aklınıza bile gelmeden mi benim ki tabiyki dediniz onu merak ediyorum?

[me|2wi$]

H & M
codcu' Alıntı:
Bu tarz anketlerde benim ki diyenlerde eziklik psikolojisi oldugunu biliyomuydunuz yoksa aklınıza bile gelmeden mi benim ki tabiyki dediniz onu merak ediyorum?

yaw ztn beğenmiyo olsaq bu nickleri nie kullanalım dimi ama_? elbetteqi herkes kendi nickini beğenir...ztn biraz da dalga olsun die benimki benimki diyip duruyoruz:cool:

gamshe_Lee

New member
codcu' Alıntı:

yaww sen ne diyosun bi yürü git ya biz işin dalgasındayıs hemen siwrilmen lazım dimi alla alla sen öle yapıosun demekki yapmasan nerden bilcen hehe usaaaaaaaa :cool:

ercui

New member
<<<<<------------------------------------- şu karızmaya bakın hele :D ERCUI :victory

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
herkesın nıckı herkese guzeldır bence konuyu saptırmayalım haa;)

bunun ıcın gızlı bır uygulama yapılmalı :D

remington

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
kargaya yawrusu şahan görünürmüş herkesin nicki kendine güzel!!!ama assasin ismi karizma isim ezelden beri begenirim o ismi

HTML