hackhell deki en iyi nick yarismasi

volkan38

New member
arkadslar normal üye olarark böyle biseya yapabilrmiyim bilmyiorum ama, söyle bisey istiyorum, bu forumdaki en iyi nick kimindir, yani güzel bi nick , bence "ebu-Hacker" diye biri var o en iyi nicklidir, siz ne dersiniz:sigara:

yehovan

Banned
işte bak ilk yorum yazan benim :D karizma desen var orginallik desen var e beni seçmek için daha neden bekliyosunuz :D:D

gamshe_Lee

New member
Hehe GÜsel OlmuŞ Bu Konu ;)

gam[she]_Lee diorum başka bişe demiorum bide kardeşiminki çok güsel Laz!shh ;)

мєяωєм

New member
bu konu benimki diyip uzayıp gitcek

gamshe_Lee

New member
konuyu begenmeyenler boşa yazmasın bakıp wakitde ayırmasın hem saçma diyip hem yorum yapma hepsinden saçma oluooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:..asker..:

New member
gamshe_Lee' Alıntı:
konuyu begenmeyenler boşa yazmasın bakıp wakitde ayırmasın hem saçma diyip hem yorum yapma hepsinden saçma oluooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-D işte forum sitelerinin böyle bi çekiciliği var kardeş.. insan girdimi cvp yazmak yorumunu dile getirmek istiyor .. ama bi çok kişi de saçma olduğu yönünde hemfikir olunca o zaman sana biras susmak düşüyor..
neyse bu daha önce herhalde 2 3 defa yapılmıştı ve genelde cvplar hep aynı oluyor du ..
tabiki benim cevabımda klasikler arasında.. :-D

rottegroupe

New member
:hhman:
gamshe_Lee' Alıntı:
gam[she]_Lee diorum başka bişe demiorum bide kardeşiminki çok güsel Laz!shh ;)

Ailece katılıyorsunuz olmaz öle tek birinisss katılsın ben tercihimi bayanlardan yana kullanayım her zamanki gibi...:D

gamshe_Lee hem isimi hemde avatarın güzel...:goz:

lazzuri53

"LazigoL"
rottegroupe' Alıntı:
:hhman:

Ailece katılıyorsunuz olmaz öle tek birinisss katılsın ben tercihimi bayanlardan yana kullanayım her zamanki gibi...:D

gamshe_Lee hem isimi hemde avatarın güzel...:goz:
ne ailesi lem öz kardeş değiliz biz üveyde değiliz
aramızda HH Kardeşliği var:D
ben aday olmucam gamshe_Lee ye veriom hakkımı:) :sigara:

HTML