Hackhell bence daha kaliteli Moderatorler almalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yamakası

New member
Dostum Eski üye Olabilirsin Ama Hala Insanlarla Nasil Konuşacagini öğrenmemişsin Herkes Sana Adam Gibi Cevap Verirken Sen Hala Ukalalik Yapmaya Devam Ediyorsun Biz Yardim Için Burdayiz Yoksa Babamin Forumu Değil Burasi Dimi!...

Mephisto

R€B€L
şimdi haksızsam görevimi hemen alabilirsiniz
yapamıyo dersiniz yada hata yaptın dersiniz

bide biz türküz
cocuksun cocuk
gülmekten başka bişey yapamıom sana

edit:anket bölümündeki konulara arket eklenmeli die bi kural vardır
o kuralı en nazik şekilde uyguladım.
arkadaşımızın bana silahsızlanma konusundaki
senle anlaşamıcaz lafına
pm le cevap verdim pm msjı yukarda

Uzunefe

Altın Üye
1 - bu arkadaşın tek derdi rebel miş . ben genel sandım o yüzden rebel'e " yarası olan gocunur " diye yazdım.

2 - rebel , senin o arkadaşın özel mesajını burada vermen çok yanlış olmuş. adı üstünde özel mesaj

kertenkele82

New member
bir formu forum yapan uyeleridir hiç bir mod. ukalalık yapmasın burada uye kalmassa kendı kendılerine mod. luk yaparlar

iSpiK

Kadim Dost
anket bölümünde anket eklenmeyen baslık kapatılır fakat sen anket ekle dıye arkadası uyarıp bıraz bekledıysen bu senın ıyı nıyetını gosterır we bence bu iyi biseydir..

RuTH

Altın Üye
s.a. ben aranıza katılı 1 ay kadar oldu. dün bir bugün 2. paylaşımımı yaptım.yalnış anlamayın kimseyi savunmuyorum ve de eleştirmiyorum buna hakkım da yok. ama adult bölümüne bir film upload ettim. moderatör arkadaş bu link te film falan yok dedi ve konuyu kapattı. bulabilsem mesajları da ileticem ama bulamadım. bana ters gelen bu konuyu kapptım demesi. bana dese ki arkadaşım link te film yok ( ki var ) kontrol et ilgilen dese alınmam ama bodoslama bu konu kapanmıştır gibi bir ifade kullanması bence çok yalnış.şunu da belirteyim upload ettiğim film daha önceden verilmiş ama moderatör arkadaşın bundan haberi yok heralde verildiğine dair bişey söylemeden bu linkte film falan yok demesi ve benim hevesimi kırmaya hiç mi hiç hakkı yok. herkese ii forumlar.ii akşamlar.

X

O şimdi Asker
ben daha yeni üyeyim senin 2 haftalık kurbağa sorununu nerden bilecem mantıksız insan

üslüba dikkat et diyene bakın

tartışma çıkarmaya çalışmak, flood dan dolağı 3 gün ban yazdım sorun varsa açarsın konuyu ve halledilir bi çözüm bulunur sen yangına körükle gidiyorsun...

bu arada özel mesajı test için mi yazdın buna ben bile inanmadım ayrıca senin mesaj kutunda ki bir mesajı yayınlamaıyor ki kendi mesaj kutusundaki bir mesajı yayınlıyor yani senin özeline girmiyr o yüzden şikayetin kabul edilmedi...

ayrıca konuyu kapatıyorum 3 gün sonra pm atarsın tekrar açarım

edit: http://www.hackhell.com/showpost.php?p=589872&postcount=17

burda da dediğim gibi biz sadece elimizden geleni yapıyor bu yetersiz se bırakmasınıda biliriz...

ayrıca bizde bir üyeyiz biz de paylaşıyoruz ve üyelerimizin gerçekten kaliteli olduğunun farkındayız ama dediğim gibi bazen taşla pirinç karışıyor...

kady

Kurucu Üye
UZUNEFE pm de attıgın sorunun cvp ını ben burda aldım
yanı hem soru sordun hem cvp verdın
acaba NApsam derdınden benı kurtardın saol
bu pm ne cvp olarak verıldı

dıger arkadasa gelınce

forumda kı modların sonuna kadar destekcısıyım.
kısılerın memnunuyetsızlıgı benı zerre ılgılendırmıyo
forumun memnunıyetı benım ıcın onemlı...
kişi degil kurum onemlı :D

ve bu uslupla kımse bana memnunuyetsızlıgını acıklayamaz...
ınandırıcı bulmam
kaale almam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML