Hackhell bence daha kaliteli Moderatorler almalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bizturkuz

New member
Arkadaşlar koca site bir konu açıyoruz bir bakıyoruz kapanıyor . moderatorlerde bozuk bir uslüple cevap veriyor . şikayetçiyim

Uzunefe

Altın Üye
evet bu konuda haklısın , isim vermek doğru olmaz ama bazı mod arkadaşlar hatta arkadaş diim , rütbesine güvenerek onu uyaran 2 arkadaşı " ukalalık yapmayın " diye hakaret ediyor sonra da " tartışma zekasına geldiğinizde tartışın " gibi bi lafla kendisi ukalalık yapıyor . ben şahsen o arkadaşın görevinin elinden alınmasını isterim . aleme ibret olması açısından

yamakası

New member
bizturkuz' Alıntı:
Arkadaşlar koca site bir konu açıyoruz bir bakıyoruz kapanıyor . moderatorlerde bozuk bir uslüple cevap veriyor . şikayetçiyim
YANLIŞIN WAR DOSTUM HATAYI KENDİNDE ARA İSTERSEN BİRAZ!..GEREKSİZ KONULAR VEYA TEKRAR TEKRAR AÇILAN KONULAR SİLİNİR VEYA KAPANIR!...

ases

Altın Üye
hiç bir moderatör kural ihlali yapılmadıkça konu kapatmaz eğer aksine bir durum olduğunu iddaa ediyorsan bu konuyu belirt ve hakkını aramaya devam et dostum.... ama sanmıyorum!

bizturkuz

New member
yaMaKaSi' Alıntı:
YANLIŞIN WAR DOSTUM HATAYI KENDİNDE ARA İSTERSEN BİRAZ!..GEREKSİZ KONULAR VEYA TEKRAR TEKRAR AÇILAN KONULAR SİLİNİR VEYA KAPANIR!...

Kendimde arayacak hata yok ben tekrar tekrar konu açacak gibi bir şey yapmadım ben daha yeni üye oldum . eskiden üyedim şifremi ve mailim hacklendi yeniden üye oldum ben bu forumu senden iyi tanıyorum merak etme

Mephisto

R€B€L
arkadaşlar kimse karışmasın sadece ilgilenenler konuyu bilenler gelsin lütfen
arkadaşın sorun benle tüm modlara suc atma
ben görevimi yapıyorum ve kötü davranmıyorum herkese eşitim
senin yaptığın her yanlışında bile gülücük koymayı unutmadım ama yaranamamaşım.yanlışları düzeltmektir benim görevim.
hatalarım warsa ben rütbemi masanın üzerine koyarım.
henkese alma isim kullan R€B€L dee.

free!

artık yok...
ehuehue
kardşeim sanırım benim cevaptan dolayı..
tamamda senin başlığın ayrı onun ayrı olursa ne olcek
ortak bi başlıkta yardım etsen ne olcak??

iSpiK

Kadim Dost
son 3-4 gunde milletin mod larla bi alıp weremedikleri war ama ne bilmiorum..

bizturkuz

New member
R€B€L' Alıntı:
senin yaptığın her yanlışında bile gülücük koymayı unutmadım ama yaranamamaşım.yanlışları düzeltmektir benim görevim.
Bence haklısın artık rütbeni masanın üstüne koy çünkü artık forumda yaşlandın.

Uzunefe

Altın Üye
R€B€L' Alıntı:
yarası olan gocunur rebel . arkadaş sadece bikaç mod arkadaştan bahsediyo en azından bana göre öyle .

Mephisto

R€B€L
bekleyin banlamayın size önemli şeyler getiriom
ondan sonra sucsuz insanlara suc atan insanın banlanmasını isstiyorum
bu arkadaşımız anket bölümünde 1 tane anketsiz konusu wardı
ispiyoncuyla aldığımız kararlara göre istisnayi durumlar dışında anketsiz konular kapanacaktı.
ben o konuya anket ekle yazdım suc oldu benim msjı şikayet etti.
sonra konuya yine anket acmadı kapadım.
yine anket bölümüne bakarsanız
arkadışımızın her konusunda mutlaka 2-3 tana floodu wardır.
onları düzelttim suc oldu
arkadaş bi msjda senle anlaşamıcaz galiba dedi konu icinde ve arkadaşımız bazı şeyleri bilsin die
en sonunda ben arkadaşa şu msjı attım va cevaba bakın

bizturkuz

New member
iSpiYonCu' Alıntı:

Evet haklısın çünkü mod. lar konuşma uslubünü bilmiyor . kendilerini asker sanıyorlar . burda doğru düzgün cevap yazacaksın yada çekip gidecen .

bizturkuz

New member
iSpiYonCu' Alıntı:

Evet haklısın çünkü mod. lar konuşma uslubünü bilmiyor . kendilerini asker sanıyorlar . burda doğru düzgün cevap yazacaksın yada çekip gidecen .

belki çoğu üye modlar yüzünden girmiyo ve site hit kaybediyor adimn e duyrulur

X

O şimdi Asker
aynı konudan 5 tane varsa ne yapılmalı sence ?
uslup derken kesinlikle küçümseyerek, ti ye alınarak bi kelime dahi söylendiğini sanmıyorum ki söylense bile burda çalışanlarda insan yani kim hata yapmıyor ki !

kimseyi kırmak değil ki amacımız ya da paylaşımına engel olmak ama bunu süistimal edenlerle gerçekten bilmeden yapanlar karışıyor bazen bakıyorum ipden hiç ummadık kişiler yeni üyelik alıp reklam yapıyor kendi mesajlarına cevap yazıyor ... yani pirinçle taş arada karışıyor...

konu kapanırsa üstad bi nedeni vardır verilmiştir veya sorun vardır bu gibi sorunlarda böyle konu yerine konuyu kapatan arkadaşa pm çekersen gerekli cevabı alırsın... düşünsene her kapatılan konudan sonra bunun gibi konuların açıldığını :)

iSpiK

Kadim Dost
bunun kararını yenı bı üye mi vericek ?? benım cekip gidip gitmememi..

rebel de işini gayet iyi yapıyo..

Mephisto

R€B€L
ewt arkadaşımız floodu hala daha öğrenememiş
boş lafa ve flooda devamm.............

bizturkuz

New member
R€B€L' Alıntı:
bekleyin banlamayın size önemli şeyler getiriom
ondan sonra sucsuz insanlara suc atan insanın banlanmasını isstiyorum
bu arkadaşımız anket bölümünde 1 tane anketsiz konusu wardı
ispiyoncuyla aldığımız kararlara göre istisnayi durumlar dışında anketsiz konular kapanacaktı.
ben o konuya anket ekle yazdım suc oldu benim msjı şikayet etti.
sonra konuya yine anket acmadı kapadım.
yine anket bölümüne bakarsanız
arkadışımızın her konusunda mutlaka 2-3 tana floodu wardır.
onları düzelttim suc oldu
arkadaş bi msjda senle anlaşamıcaz galiba dedi konu icinde ve arkadaşımız bazı şeyleri bilsin die
en sonunda ben arkadaşa şu msjı attım va cevaba bakın
Gördünüz demi ben bunu test amacı ile yazdım denemek için bakalım özel mesajlarınız nasıl koruyolar. burda özel hayata tecavüz var artık bu moderator niye duruyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML