HackHeLL Bebeklik( By KooZ_BuyCu)

[KooZ]

New member

Affetmez: Mujukkkkkkkkkkssssssss
Cash: Olm ne yapıyon ya sapıkmısın ne b.ksun git başımdan kafamı yicen sanki açmısın olum bi şiler alim :boks:
Affetmez: Ben sana Açım Canım Gel Buraya Kaçma
cash: Ulannn yakarım olum seni bizimki görcek sorra töbe töbe zaten sevgililer gününde manitayı kaçırmayalaım hadi onu geçtim adımız kötüye çıkar

affetmez

New member
eheuhuuh ehuu harbiden dehşet olmuşşş artık bunu cash gördüyü yerden kacar:))):):))) tekrardan tşk....

virtual-king

New member
ark aranızda yeniyim ama sewdim sizi kafa adamlarsınız bundan sonra burdayım elinize sağlık manyak olmuş:D hadi kolay gele....

[KooZ]

New member
virtual-king' Alıntı:
ark aranızda yeniyim ama sewdim sizi kafa adamlarsınız bundan sonra burdayım elinize sağlık manyak olmuş:D hadi kolay gele....
hoşgeldin aramıza:)

affetmez

New member
evet aslımı inkar etmiyorum resimdeki benim :)) seni kötü yuollara sürecem daha dur:))

bu arada hoş geldin kardeş...

[KooZ]

New member

Crazy: ulan iyiki bi mp3leri sitede yayınladık polisler beni arıyo neymiş korsan yasasına aykırı davranmışım ben burda mmilyonlarca insana mp3 veriyim kimse beni korumasın acaba beni kim ihbar etti:boks: polisler geliyo galiba saklanmam lazım...

Forografçı: Sen Ne Güzel Gülüyon Öyle Ay canım
Dream: Gülicez Tabi Ben Böyle Gülmek İçin 2 yıl eğitim aldım sanatçıyım ben sanatçı:
cool:

chamfer: bak şimdi ifrit bunu böyle yapıyosun olmadı alla alla:lol: olm tv de karı böyle yapıyodu olmuştu biz nasıl yapamadık kesin sen bi yerde yanlış yaptın
ifrit:ben ellemedim yaaa bunun yapılmışı yok mu tv deki hatunda vardı olması lazım bi arayalım

demillies:ifrit Senin ne güzel şaçların varmış böyle hasta oldum vallahi:D

[KooZ]

New member

lovely: olm çek şu başını alla alla zaten ayaklarında kokuyo ne kadar pis bi adamsın off kokuya bak yaa noldu olm öldün mü
x:bi uyutmadın a.g sanki uyandırma servisisin olm biz çocuguz ne kokusu senin aklını mikim:D

des: Bak Abi şimdi ben Cem Yılmazın yaptıgı şovun aynısını yapıyom ama benim kıymetimi bilmiyorlar bu ülkede sanatkar adam olmıcaksın bak benden söylemesi ... eee ne bakıyon hala öküz gibi bi tepki ver bi şey de komik deil miyim gerçekleri söyle bana:mad:

play: Acilen kaçmam Lazım Kız uyanmadan yoksa dötümüz tehlikede
kız: hayatım nereye gidiyosun daha bitmedi
play: eeee şey şeye gidiyom.. sanane lan sen benim bekçim misin elimizi yıkıcaz
kız: bende geliyim mi
play:eee gel sen yıka hatta a.g sanki özürlüyüz otur sus ve beni bekle
kız:ben aynı anda 2 şeyden fazla iş yapamam.otursam ve sussam yeterlimi?
play:allahın salağı benide böyleleri bulur saten kaderimi mikim...:
mad:

[KooZ]

New member

bim_28: lan thestion bu indigo çocukları varya??
thestion: ee var nolmuş
bim_28: cd si var mı sende onu sorcaktım
thesiton: var olm hem cd hem kaset ama ilk önce parayı görelim
bim_28: iyi o zaman 2 cd 2 kaset al sen musait bi tarafına sok ben parası neyse veririm
thestion: bim uza olm şaçımıda bırak pis ellerinle dokunma..

antu:yaaa benim karnım aç yemek yok mu?
majesties: yaa benimde karnım aç
antu: ben yemeğe gidiyom mc donaldsa gitcem gelcen mi?
majesties:gelmem onlar bize karşı ırkçılar para kazandırmam
antu: burger kinge gidelim orası hemde ucuz
majesties: o olur bak iyi fikir hadi kal
antu: olm sen varya harbiden saf salaksın süt katılmamış olm burger king de amerikan salak herif

wild: anne Daha yukarı daha yukarı
anne: daha yukarı atıyım mı
wild: at at anne gökyüzüne kadar at
anne: alsana
wild: anne nabıyon ya sapıttın mı düşcem şimdi tırsıyom anne yere inmek istiyom duymuyon mu ya:S

HTML