HackHeLL Bebeklik( By KooZ_BuyCu)

[KooZ]

New member

bLaDe: Oğlum Maver Güldürme Lan beni Sütümü vermem ona göre
Maver:blaDe akıllı ol olm bak şunun surasında süt istiyom k.çındaki bezi istemiyom ya
Piken: BöyLe NaSıl Abi GüZel Poz mu?
Squ:aaa Foto makinesi Abi bu Digital mi?
sadolayn: Benim Bu Adamı Hiç Gözüm Tutmadı şuna bak bıyıklı falan töbe töbe :cool:
By_captain:Obalcı Rahat DUr olum Önüne bak resim çektiriyos 2 dk akıllı ol gene gözün blade ve squda olum mod olamıcan işte yalakalık yapma :)
Obalcı:Abi ben Pikene Bakıyom Yeni Parfüm Almış galiba mis gibi kokuyo
Uykucu:ZzZzZz he ne Geldik mi????

[KooZ]

New member

UyuşTurucu:Bu ne yaa Kafam 1 milyon gene Güzel Bi dalga buldum hemen Cash(Cash_13) i aramam lazım offf anam offf neden hayat böyle(romantiğe bağlar kendini)

evren:BE-şik-taş...Kartaal gol gol kartal gol gol gol kartal gol gol gol gol.....

Karapapatya:Ben Seni Seviyorum yaa iyiki beşik kertmesiyiz dimi canım? vanım ordamısın???¿
React0r:zzZzZZz Evet Manolya Burdayım seni ilk gördüğüm an sana aşık oldum ..
karapaptya:Manolya Kim yaaa Ne Diyosun Sen
reacT0r:Pardon hayatım KArıştırdım
karapapatya:nasıl yani¿

[KooZ]

New member

Captain: Herkezi korkutcam ama kimse geçmiyoki.. böööö yok kimse yokmuş:(

Dark:Kaç kere Bozdun Lan Şu Makineyi Diyorum ki sana Sütünü Dökme Şu mönitöre anlamıyon mu yaaa
Solariz:Ne kızıyon ya ben dökmedim database hata verdi o yüsden oldu
Dark:Sie Yalancı database ile ne alakası var
Solariz:Yeminle Dark vallahi kanka yaa bak anlatayım
Dark: Tmm Anlatma Bize Bebe Bisküvisi GetiR Hadi
SolAriz: Tmm yaa getircem uleyn varya büyüyünce seni geçsem görürsün
Dark:
Sen hala burdamısın uzaaa

karapapatya

New member
eveet ya elıne saglık cok güldümm :)
manolya haa görüşcez react0r :p

[KooZ]

New member

Jackall:İçkiyi fazla kaçırdım gene Uyuyım Bari Biraz yarın işe kaçda gitcektim ben yaa ne işi .mına koim işinin zaten parayı az veriyolar ..

Stubborn:Ne GüzEL BÖyle ya Güllerin içinde Çok GüzEl Oluyo İyice Güzelleştim Aşkımın(Blade) Böyle Bir Süpriz yapcagını Bilsem Daha Önce Kavga Ederdim
Blade:
¿

[B]genco:[/B]Neden ben yanlızım Yoksa Ben mi yanlızlıgı İstiyorum :Yoksa Bu benim kaderim mi? Arada Kaldım Birisi bana yardım etsin ???[/SIZE]

[KooZ]

New member

Egeli: Nerden bulaştın buna virüs yaa of allahım geçende danimarka bisküvisi aldım kesin onlardan bulaştın işin yoksa formatla off yaaa neden ben neden danimarka??

kady: Var mı leyn bana yan bakan işşşt kameranman aklını alırım olm tip tip bakma heyt sana sölüyom zaten moralim bozuk .. alooo

[KooZ]

New member

Arızalı:Olm ben bu adamdan korktum hee nasıl bir tip var
İspik:arızalı Evdeki begendim kırmızı arabayı vermezsen kameramana ispiyonlarım seni
Arızalı:Lanet Olsun AL senin olsun zaten bozuldu:D
Kooz_BuyCu: Bu Adamı Ben Bi yerden tanıyom hişş lan bu lavuk deli kameraman kurtarın imdat bizi burdan kurtarın

Piken:Bu Çocuk kim yenimi geLdi Kireşe
Kızıl:Çocuğun Şapkası Güzelmiş Çalsam mı acaba??
Karapapatya:Manolya hee ReacT0R Görürü Zaten Çocuk bana bakıyo Şunlardan Bİr Kurtulsamda Oyun oynasak :)
Pasaklı:ıyyy Tipim Değil Zaten Esmer Hiç sevMem Pis Zenci...
Gehenna:Haydar Duymadan Çocugu NAsıl ayatırım En Güzelleri Benim nede Olsa

By CaPTaiN

New member
Süper olmuş dostum eline sağlık :)

pasaklı

New member
bende yazilari okumadan once nereye bakiyoz biz diyodum bi okudum meger birine bakiyomusuz töbe töbe :D
eline saglik super olmus

[KooZ]

New member

Sevencloves:Ben daha İyisini Yapana Kadar En İyisi Bu kim var başka ayaklarıyla süt içen çok becerikliyim bide şu karşı komşunun kızına açılsam çok güzel olıcak

Cash:Bıcı bıcı mıda yaptım şimdi sırada merve yi çagırmakta hadi cash çağırda bitirelim şu işi:D

Durex: Of karıya bak be seni meşhur edicem abla gel benimle çalış seni bizim oraya alalım bak iyi para var ne dersin?
Bayan: olabilir canım
Durex: Önce Bi Yemek yiyelim sorra Bakarıs:D

[KooZ]

New member

Prowl: Nasılım abi ama Yakışıklıyım dimi:D
Adam: Rahat Dur olum gülümse bana değil makineye bak çocuk deil sankim manken
prowl:(içinden) Ulayn varya senin makinenede sanada iyiki okuldan resim istediler Yoksa sana gelmezdim ben Saygısız adam) .Böyle iyimi Abi?

hell:işim Gücüm yoktu bide moderator olduk akılsız başın cezasını parmaklar çeker şuraya bak msn dolu pmler dolu mıktım abi yaaa

affetmez

New member
ehuehuehuh cok süper olmuş be dostummm eline saglık cash daa bir cami havlusunaa koysanaa:)))))

HTML