Hackhell ailesinin dikkatine!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kocero

New member
DureX' Alıntı:
MADDE 3 - Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir.

Bayrağı, şekli kanunda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır.

Millî marşı "İstiklal Marşı"dır.

Başkenti Ankara'dır.

Bunun herke kabullenmeLı , kabullenyende s.. olup gıtmelı
arkadaşım sen ne dediğini anlamıyorsun sanırım biz burda birbirimize saygılı olalım diyoruz sen kalkmış ahkam kesiliyorsun kimse bir yere gitmez yani senin deyiminle s...olup gitmez herkes kendi özgür düşüncesini söyler,bu davlet te burda yaşayan herkesin.kimse kimseyi kovamaz kusura bakma.

iSpiK

Kadim Dost
jackal sonuna kadar haklı

Kürt Türk sorunu zaten yok... bu baslıkta weya her an gibi bi yerde adam Pkk nın haklı oldugu taraflar war derse ben Orda gereken cewabı hertürlü weririm...
iste böle oluyo küRt TÜrk dostlugu weya onunla ilgili bi baslıkta sen gelir pkk haklı dersen iste sorun burdan cıkar ve forumda böle seylere yer yok..

naser

Forum Aslanı
Bu ulkede kardesce yasanacaksa yasanılır ama bolmeye calısan olursa kafasına sıkılır burda kımseye hakaret etmeyınız Turkler Kurtler kardestır unutmayın yıllardır kardesce yasadık .... YAsıycazda
Yasasın Türk VE Kürt Kardeşliği

yamakası

New member
yazıklar olsun ya pkk nerde haklıymış arkadaşım hem kürtleri hem türkleri canından bezdirdi burda mı haklı olacak masum insanların canına kast ederken mi haklı olacak sen de haklısın

PKK DEDİĞİN BUGÜN DIŞ DEVLETLER TARAFINDAN BESLENEN VE BÜYÜTÜLEN BİR GÜÇTÜR KENDİ BAŞINA İSE BİR HİÇTİR

DureX

New member
MADDE 3 - Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir.

Bayrağı, şekli kanunda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır.

Millî marşı "İstiklal Marşı"dır.

Başkenti Ankara'dır.

kocero' Alıntı:
arkadaşım sen ne dediğini anlamıyorsun sanırım biz burda birbirimize saygılı olalım diyoruz sen kalkmış ahkam kesiliyorsun kimse bir yere gitmez yani senin deyiminle s...olup gitmez herkes kendi özgür düşüncesini söyler,bu davlet te burda yaşayan herkesin.kimse kimseyi kovamaz kusura bakma.
Bunun su ankıu konuyla alakası olmayabılır...Bu boyle geldı boyle gıder...Burda sozum devletı bolmek ısteyen serefsızlere!!

alish

вυяαq αℓι&#1
Hehehee.. Bi Kaç Arkadaşa Çok GüLdüm. Bi Taraftan İyi Niyet Mesajı Veriyor, Diğer Yandan Yine Kaşıyor Yarayı. Ben FazLa Karışmıyayım En İyisi. OnLar SaçmaLadıkça Ben Daha Çok Kendimi Kaybediyorum .. YanLız Şunu SöyLüyeyim , İnsanLarın Hassas OLdukLarı KonuLar da ( DiL, DiN, Irk vs.) DikkatLi OLmak Gerek. ALLAH Kimsenin İsteği DoğruLtusunda Irkını Dinini Seçme Hakkı Vermedi. SizLerde Kürt OLarak DoğabiLirdiniz O Zamanda BöyLe SuçLayıcı KonuLarda Tepki Vermezmiydiniz? ( Lafım Kendini BiLmez bikaç Kişiye.. Laf Yerini BuLur ;) )

chuckies

_-€X-_
Benim naciz vücudum elbet birgün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.” Mustafa Kemal ATATÜRK .

Ne Mutlu Türküm Dİyene

Mustafa Kemal ATATÜRK​

.Bu ülke Ne Kadar Bölünmek İStensede Başarılamayacak.Gereksiz Polemiklere ve Provakosyonlara Gelmeyin...

iSpiK

Kadim Dost
durex in dediginde ne terslik war adam ayRımcılık mı yapmıs ne yapmıs... olan biseyı hatırlatmıs

edit : ınsanın delirmemesi icten diil ya Kürtlere laf eden mi war sölenen hersey pkk ya niye üstünüze alınırSınız... Böle dewam ettikce sorunda cıkar herseyde cıkar...

Azadi_DersiM

New member
tc ye olan güveniniz yazdıklarımı sildiğinizden belli oluyor ne kadar oldugu...
sizin gibiler oldukca daha cok yolsuzluk olur merak etmeyin...
eger bilgisizseniz tartısmaya girmeyin benimle...

BİLİYORSAN KONUS ÖRNEK ALSINLAR... BİLMİYORSAN SUS ADAMMM SANSINLAR!!!!

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Azadı dersm 5 gun ban aldın. yukarıdakı mesajı cıddıye alarak yorum yapmayın. gereksız ve kıskırtıcı mesaj atan banlanacakdır.

karizma_5

karizmatik
arkadaşlar bende 96 yılında siirte askerlik yaptım,
bazı gerçekler var,
oradaki hayat şartları buraya göre daha ağır,
halk bu konuda
devlet aslında bu konuyu kökünden çözüme ulaştırmaya gücü yeter,
yeterki,
oradaki halkı bilinçlenmesine yardımcı olsun,

bu arada terör nerden gelirse gelsin
terörü lanetliyorum,

naser

Forum Aslanı
Ya devletımızde de suc var aslında..
Ordakı ınsanlar yokluk la savasıyorlar ve en ufak propaganda da olayları cıkartıyolar
pkk yı halen yok edemedıler
ve ımralı da helan bır kopek beslıyolarlar adam bıde kameralara spermlerını suruyomus sımdı hangı gerızekalı ınsan bunu savunur hangısı bu lıderımız der ancak gerızekalılılar

gerilla_21

Banned
eminim ki forumda benim kadar pkk ve hizbullah çatışmasına şahit olan yoktur hayatım onların çatışmaları arasında geçti çok ölü ve yaralı gördüm ama hiç bir zaman ne ben nede ailem ve bi akrabam kesinlikle bi safta değildi ve değillerde.Pkk ye gelince bunu anlatması biraz uzun sürer ama pkk ilk kuruluş amacı ile şimdiki bir değil şimdi amacımdan sapmış insanları bezdirmiş durumda bende dahil olmak üzere ama şunu belirtmeliyim bi çok yerde kürt olduğum için sıkıntılar oldu elbet ama inanıyorum ki bir gün eşitlik gelecek o zaman kürt-türk-laz HERKES BİRLİK İÇİNDE OLACAK

KUVVACI

New member
KOnuyu açan arkadaşıma selamlar ve eyvallah.

Yanlız şöle bile düşünün böle bi konuyu açmışın ve arkasından hemen ben kürtüm diye yapıştırmısın. Bi düşünsene böle bi konuyu ben açsam ve arkasından ben türküm desem nasıl olurdu. Doğal olarak ne herkes ne alaka derdi değilmi.

Yani sen kürtüm diyecen, ben türküm diyecek öbürü aleviyim diyecek işte olay orda kopuyor. Sen daha konuyu açar açmaz ayrımcılığı yapmışın zaten kürtüm diyerek.

Böyle konuşuyorum çünkü 5 sene kaldım ben diyarbakırda her şeyi ile çok bilirim. Doğunun hakiki yerli halkını çok iyi tanırım.Zaten şöle bi açın bakın diyarbakırdan birsürü edebiyatcı şair ve sanatçı çıkmışdır.

Son olarak 80 den buyana göç olarak gelen nesil tamamen dış uyrukludur ve kesinlikle T.C. kabullenmezler ve kabullenmiyeceklerde. AMA ŞU UNUTULMASIN BU VATANI BÖLMEYE KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ,

Neticede hepimiz kardeşizz bu vatan hepimize yeter......

kocero

New member
KUVVACI' Alıntı:
KOnuyu açan arkadaşıma selamlar ve eyvallah.

Yanlız şöle bile düşünün böle bi konuyu açmışın ve arkasından hemen ben kürtüm diye yapıştırmısın. Bi düşünsene böle bi konuyu ben açsam ve arkasından ben türküm desem nasıl olurdu. Doğal olarak ne herkes ne alaka derdi değilmi.

Yani sen kürtüm diyecen, ben türküm diyecek öbürü aleviyim diyecek işte olay orda kopuyor. Sen daha konuyu açar açmaz ayrımcılığı yapmışın zaten kürtüm diyerek.

Böyle konuşuyorum çünkü 5 sene kaldım ben diyarbakırda her şeyi ile çok bilirim. Doğunun hakiki yerli halkını çok iyi tanırım.Zaten şöle bi açın bakın diyarbakırdan birsürü edebiyatcı şair ve sanatçı çıkmışdır.

Son olarak 80 den buyana göç olarak gelen nesil tamamen dış uyrukludur ve kesinlikle T.C. kabullenmezler ve kabullenmiyeceklerde. AMA ŞU UNUTULMASIN BU VATANI BÖLMEYE KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ,

Neticede hepimiz kardeşizz bu vatan hepimize yeter......
arkadaşım evet ben kürdüm dedim ve bazı kendini bilmez kişiler bazı konularda bütün kürtlere hakaret ediyorlar dedim ve ayrıca ben kalkıp ayrımcılık yapmışta değilim sen türksen benim kardeşimsin ama sende beni kardeş olarak görmelisin yani bunun neresinde ayrımcılık var anlamadım kürdüm demem mi ayrımcılık ne diyeydim mesela yahudi mi

chuckies

_-€X-_
İSTİKLAL MARŞI​

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak!
O benimdir, o benim milletimindir ancak!

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül... ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal.
Hakkıdır, Hakk'a tapan milletimin istiklal.

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım;
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar.
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş, yurduma alçakları uğratma sakın;
Siper et gövdeni, dursun bu hayâsızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler Hakk'ın,
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı!
Düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehid oğlusun, incitme, yazıktır, atanı.
Verme, dünyâları alsan da bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şühedâ fışkıracak toprağı sıksan, şühedâ!
Cânı, cânânı, bütün varımı alsın da Hudâ,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyâda cüdâ.

Rûhumun senden ilahî, şudur ancak emeli:
Değmesin ma' bedimin göğsüne na-mahrem eli!
Bu ezanlar-ki şehâdetleri dinin temeli-
Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım.
Her cerîhamdan, İlâhi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır rûh-ı mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım!

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilâl!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helâl.
Ebediyyen sana yok, ırkıma yok izmihlâl;
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet,
Hakkıdır, Hakk'a tapan milletimin istiklâl!

Mehmet Akif Ersoy

alish

вυяαq αℓι&#1
Evet SizLerden Ricam OLayLarı Bizzat Yaşayan İnsanLara Hak Vermenizdir.. GeçenLerde de SöyLedim Oturduğu Yerden Hava AtanLar Vardı. ( Hani KarşıLıkLı OLsaydık ta Yine ÖyLe Konuşsaydı!!) Yok Efendim Bütün Güneydoğuyu Kökten TemizLemek Lazımmış! BuyursunLar GeLsinLer FaLLa Biz ÖLmedik Daha.
Biz HaLkLarın Kardeşçe YaşamaLarından Yanayız. Ayrım OLmadan KaLkınmadan Yanayız. Benim Gözümde Türkü de Kürdü de Lazı da Çerkezi de Aynıdır.. Bunu BiLe BiLe HaLka MaLeden Zihniyetin Ortadan KaLkması Lazım İLK öNCE !!

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Burda kımse Tc yı bolecek falan demıyor zaten dıymezde!
burda kürt arkadaş pkk'lıları bizimle bir tutmayın dıyor.
Bunu benmı yanlıs anladım acaba yoksa anlatılmak ıstenen bu degıl mı?

iSpiK

Kadim Dost
bi TÜrkün YapıpTa Kürdün yapamadıgı ne war ülkemizde 1 örnek alayım ayrımcılık nerde yapılıyomus ??

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Bu konuyuda cok guzel bi şekılde amacından saptırdınız.
Daha ne dıyım bılemıyorum.
Sanırım bu ıyı nıyet mesajlarını anlamak ısteyenler anladı
gerısıde hala tartısma yaratmaya calsııyor.
Bu konunun sonu gelmıyecek. başkalarınında banlanmasını istemıyorum.
Burda gereklı mesajlar alnımştır.
Kendini Türkiye sınırları içerisinde kım olursa olsun Türklerle kardeş gören
herkes kardeşimizdir.
kapattım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML