Hack Konusunda Kendİmİzİ AŞalim Hep Beraber

mr_carisma

New member
valla işin teknik kısmından pek anlamam ama mantık olarak çok güzel düşünmüş arkadaş ee ne demişler hayal etmekle başlar

Uzunefe

Altın Üye
" komik şey " diyenlerin hepsi sadece mesaj yazmak için mesaj yazan kişilerdir. arkadaş çok iyi düşünmüş ama bu işi her önüne gelen yaparsa msn kalmaz. sadece hakedene yapacan arkadaş .

o zaman kendin yap diyen sazanlar her zaman çıkar ben şimdiden cevabımı vereyim
bilsem zaten yapardım . o zaman konuşma diyenler de çıkacak onlar hiç konuşmasınlar daha iyi en azından ben arkadaşın fikrine katılıyorum

fatu

Banned
By CaPTaiN' Alıntı:
gemide yapalım adadan kaçarız... :)
Ben hep bi gemi yapmak istemiştim aslında gerçekten..!

Herkes bana ne oldu gemi mi yaptın diye sorup duruyo..! Bir gün aniden yaptım diyebilmeliyim..! :) :) :)

Uzunefe haklı bence..! Arkadaş güzel bişi düşünmüş ve herkesde üstüne gitmiş çocuğun..! Bunun olup olamayacığını bilen yazsın işte yada zaten mevcutsa böyle bişi söyleyinde bilelim..! Demekki böyle bişeyi yapabilecek birileri yok herhalde..! Yada varda paylaşmak istemez..! Gerçi onun bunun msn'ini neden çalarlar hiç aklım almaz yaa..! Ayıp ayıp..! ByCaptain gibi espri yapacaksan yap ama onun dışında uzun efe 'ye katılıyorum..!

peşmerge

New member
arkadaşımız misler gibi düşüncesini sölemiş.... dier gemiyi filan yapmak isteyen arkadaşlarımızda sizde gemiyi yapın... isminide HH Batmaz koyarız...
Ne dersiniz hoş olmazmı?

peşmerge

New member
Hatta konuyu ben devam ettiriiim HH nin bi gemisi olsa adı ney olurdu? hade bakam düşünün :D :D

peşmerge

New member
he he bilmem olabilir... daha deişik isimler çıkabilir die düşünüyorum ben :D

karamurat

New member
Bence arkadaşın fikri süper.Çünkü imkansız gibi görünen şeyler ancak hayalgücüyle aşılır.Bazı şeyler hariç tabiki...

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
sizi o güldüren olayın olmadığını nerden biliyodunuz yada msn ilk kullanmaya başladığınızda böle dosya gönderip şifreleri almak aklınıza gelmişmiydi yada size dense böle gülermiydiniz merak ediyorum
gerçekden güzel fikir

Ama bende akLımdakini sölim Kişiyi eklediğimizde ona dosya gönderiyoruz .
Kabul ederse ileti sağlanıyor bu gönderdiğimiz doya ile oynarsak çok şey yapılabilinir.
belkide yapılıyo:cool:

güzel bir konuya deyinmissin dostum ben network kursunda bunu gömusutum ama bunu yapıcan zemin biraz tuzluya patlayabilir sana çunku microsoft tabanlı cdiliyle yazılmıs bir yazılım kötü niyetsezdimi kendini ve bulunduğu sistemi microsoft cıkıslı imha ediyor bilgine sunarım...

DeathMatch

New member
ilginc fikirlerrrr millett haya kurmak,la başli bu işler kimse anasin karninda hack olmuyor deneme yanilma yöntemi :D neyse ark sen uğraş başarizsan bizede haber vwer:D

HTML