HACk konusun da yenıyım

dgck

New member
hacker?
hacker ilkönce arama motorunu çok iyi kullanmalıdır
Bilgisayar formatlamayı bilmelidir.
Hacker babadır permatik kullanmalıdır.
Hackle uraştığı zaman başarısız olduğunda tekrar deneyendir.
Hacker kendi makinasında bütün açıkları kapatan adamdır.
Hacker sadece saldırıda olduğu kadar savunmadada başarılı olmalıdır.
Hacker program ile server birleştirildiğinde anlayandır.
Hackerın prensibi msn vs. gibi yerlerden bişi kabul etmemektir.
Hacker Aç gözlü olmamalıdır.
Hacker Programlama diLLerini biLmelidir.Yeri geldiğinde kendi kullanacağı programı kendisi yazmalıdır.
Hacker klavyedeki bütün kısayol tuşlarını bilmelidir.
Hackerlıık azim,güven,özveri,tecrübe ister.Örn hacklerken hacklenmek:D
Şunu UnuTMa İyi bir Hacker Saldırısını En kısa Sürede tamamlayandır....

vs.
vs.
vs.
Hepsi kendi imalatım No Ç(alıntı)

Benim için hacker kavramı budur.Msn vs. bnde şifrelerini artıq bnde dahil olmak üzere herkes çalıyor ztn bunlar çok zor bi iş deilll.Mesela bn şuan C++ üzerinde uraşıom ama umarım başarlı olurum çok zor gözüküor:pEEr çözersem hackhelll adına qüüççük de oolsa bi program yazacam

Saygılarımlaa......

nirvana258

New member
beyler, hackerlık kavramını bi çıkarıp atın ilk önce kafanızda.. hiçbirimiz hacker değiliz, gerçek bir hacker'ın bilgisinin 10da 1i yok elimizde, olması da zor..

bu konuda az bilgisi olan birinin bu işlere başlaması içinde bulunduğumuz zamanda çok tehlikeli aslında da, yine de kolay gelsin diyelim..

burada iki kelime ile verebileceğimiz bir şey yok sana, biz de naçizane bilgilerimizi hep araştırmalarımız ile öğrendik, kimse oturup ders vermedi bize.. hala da oturur okurum.. sen de araştırıp okumalısın, sitemizde oldukça geniş bir döküman arşivi var..
ustam ben senin dediklerini yapıyorum..ama senin gibi ustalarımız olmasa öğrenme işi biraz zor olur diye düşünüyorum..

arkadaşlar bende proagent gold edition war kaspersky a bile yakalanmıor sizde buna eşdeger bi virüs warmı?
kardeş şu proagent gold editionu bizimlede paylaşsan olmaz mı ?kasper bile yakalayamıyosa iyi..

HTML