haciz hapis istemi

blinker

New member
[img=http://s24.postimg.org/mykg4g4z5/www.jpg]

merhaba yukarıda gelen kağıt ne anlama geliyor yardımcı olursanız sevinirim

ben 1,5 sene evvel 12000 tl kredi çektim bunu 400 tl eşit 36 ay taksitle ödemeye başladım ev geçindirmem ve diğer banka borçlarım nedeniye darboğaza geldim en sonunda 9600 a kadar düşen bu krediyi yeniden yapılandırmak istedim banak buna yanaşmadı
üstelik 9600 tl masraflarla 12000 tl oldu ve 2 kez avukatlık ücreti alındı
bende ödeyemedim sonra maaşıma hacizgeldi 3 ay boyunca 211 tl kesinti yapıldı temmuz ayında işten çıktım ve avukatlık bürosunu arayıp haber verdim çalışmadığımı ama yaptığınız kesinti miktarı kadar parayı ödeyeceğimi söyledim

ve 230 tl para yatırdım aynı gün bana bu yazı geldi evde yokken

evliyim 1 oğlum var ve işsizim ama buna rağmen ben iyi niyetle yaklaşıp 230 tl ve önümüzdeki ayda 350 şer tl taksitler halinde ödemelerimi sürdürcem dedim buna rağmen banka hala bana diretiyor şu an sağlıklı dşünemiyorum

sinirlerim çok bozuldu eşimle kavga ettim ayrılma noktasına geldik

ne yapmam lazım yardımlarınız bekliyorum

saygılar

bilkentli

New member
her ihtimale karsi, kapida adin varsa sok bence.. avukati bulup konusman gerek onlar belki indirim yapiyorlar.. unutma ki bu haciz ayibi yillardir var ve cok kolay bir sey bunu yapmak. ufak bir kagit parcasi yetiyor ve herkes herkese yapabilir bunu cok dikkatli olmak gerekir. umarim durumu düzeltirsin.. selamlar. bilkentli