***** Hacettepe*****

ahmetcan

New member
Okul hakkında bilgi sahibi olmak isteyen, yeni kazanan arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. İİBF Uluslararası İlişkiler (İngilizce) bölümü öğrencisiyim. [email protected] MSN Messenger adresimdir. Eklemek isteyen eklesin. Güle güle.

crazytim

New member
yok mu arkadaşlar bizim kampüste olan öörenci evlerinde yurtlarda kalan falan tanışalım yaaa....hackhellci olup da aynı yerde kaldıımız adamlar yok muuu?????? :D:D öörenci evleri J bloktayım benn

g_ileri

New member
ya hacettepenin ulasımımı iyi gidin ya Allahınızı severseniz... sıhhıyeden (ilk duraktan) 20 dk bekliyom otobuse binebilmek için 3. durakta sıhhıye köprüsü oluyo orası otobus tıkabasa dolmus tursu gibi gidiyosun okula oturabilene tebrikler 30 35 dk paso ayakta sıkısık bi vaziyettesin bumu iyi olan.. hersabah odtunun otobuslerini görüyom otobusun içi bombos bikac tane öğrenci var sadece.. suda var eğer diceksen ben dolmusa binerim o iyi 1.70tl i bayıl dolmusta yer bulmaya calıs.. dönüs hele tam bi rezalet.. 3 ten sonra durakta olusan sırayı görmüyosunuz herhalde.. sacmalamayın ya ulasımı iyiymiş die..
2. olarak haklısın okulun en kötü taraflarından diğeride o hertaraf afiş.. bütün devlet büyüklerine laf atmakta üstlerine yok..
eğitimde haklısın eğitimini hiç bi sekilde deişmem baska okulla

mcanschumi

New member
arkadaşım çok güzel hazırlamışsın bölümü ellerine sağlık..hacettepeli olmak ayrıcalık ya beytepe merkeze biraz uzak olduğu için gidip gelen arkadaşlar sorunlar yaşıyolar ama kampüste kalıyosanız keyfinize diyecek yoktur sanırım bn de ingilizce iktisat bölümündeyim k blokta kalıyorum

HTML