Habur’da Türk bayrağı ve Atatürk resmi indirildi

S

SqooK^

Guest
hll olsn vallaha boyle akp kimin cocugundan ne beklıyon o basbakanlıga cıkarırken acaba mılletımız dusundumu oy verelım diye arkasından herkes ileri gerı konusuyor basbakan susuyor iyi alısmıslar yatmaya vatan elden gıdıcek herkes kendı işine gelene yapıyor

TraFoo

Banned
Kendisinden farklı düşünen yurdum insanını daha tanımadan bilmeden, mesajında hiç bir pkk yandaşlığı iması veya dosdoğru pkk savunması bulunmayan bir kişiyi, sırf kendi görüşüne katılmadığı için pkk lı, türk düşmanı veya apo sevdalısı ilan etmek vatanseverlik midir?
Doğru diyorsun bu vatanseverlik olmaz :

Asıl Vatanseverlik Vatanı Satmaktır demii? -Ben ülkemi pazarlamakla mükellefim vatanı babalar gibi satarım siz paradan haber verin desem tamda anladığın vatanseverlik şablonuna uygun olur herhalde ...

Asıl Vatanseverlik papa öldüğü için Bayrağımızı indirmektir demi?

Asıl Vatanseverlik Vatanı için kendini feda edene kelle demek , pçe de sayın demektir demiii????

Asıl Vatanseverlik sömürgecilerin projelerine uşaklık yapmak ve uşaklığından gurur duymaktır demi??? (goguldan bakınız ''-ben bopun baş uşağıyım!'' ayrıca bknız: Ne Mutlu BOP un Baş Uşağıyım Diyene!)

Asıl Vatanseverlik VATAN HAİNLİĞİDİR demiiii?

Anladığınız vatansever profiline uyan biri varsa onu peygamber/mehdi ilan etmezseniz haksızlık/nankörlük yapmış olursunuz.

Nasıl bir zihniyet, nasıl bir şuursuzluk .

Şuursuzun önde gideni haddini bilmez, olmayacağı olamıyacağı bir şeyi başkasından olmasını bekler , elalemin tarrrağıyla saçını tararmış.

Bizim şuursuzlarımızın haddini aştığı bir kaç nokta:

Atatürkçüye Atatürkçülük öğretiyor
Ülkücüye ülkücülük
Milliyetçiye Milliyetçilik
Yahudiye yahudilik (Arştrnız : recep yahudilere yahudilik öğretiyor tevrattan dersler veriyor)
O.puya sex öğretiyor.

Neymiş efendim: ülkücülerin ülkücülüğü rametli türkeşin /rametli yazıcıoğlunun ülkücülüğü gibi olmalıymış .....yavv bırakın haddinizi aşmayın ülkücülere ülkücülük öğretmeyin yok illa öğretecekseniz önce ülkücü olun ondan sonra öğretin, böyle şuursuzca laflar etmeyin, türkeşin yada yazıcıoğlunun tarrağıyla saçınızı taramayın.

Düşünüyorum düşünüyorum, yüzbinlerce şuursuz nasıl yetişiyor, kim yetiştirip ortalığa salıyor hayret etmemek elde değil....

Nasıl oluyorda bu kadar şuursuz var diye merakımdan araştırıp konusunu açtım:
http://www.hackhell.com/geri-donusum-kutusu/665744-piclesmek8230-_zahide-ucar_.html#post4991721

srkngncy

New member
Secerene baksam vatanin icinde copun yoktur.
Kalkmis klavye kafatasciligi yapiyorsun.
Benim dedem canakkalede sehit olmustur,sulalemden iki tanede sehit var.
Guneydoguda askerde sehit oldu ikiside.
Tabi ates dustugu yeri yakar.
Sen nereden bileceksin bu acilari.
Ancak bizim gibi insanlarin cektigi acilar uzerinden nemalanirsiniz.
Sehit cenazelerinde ulumaktan baska bir meziyetiniz yok..
Acilariynan bile bas basa birakmazssiniz,bu insanlari.
O anki ruh hallerinden kendinize pay cikaritsiniz.
iki kadehde alkol aldiginiz zaman,vatancilik,milliyetcilik oynarsiniz.
Burada gercek ulkuculeri tenzih ediyorum.
Siz mhp`lisiniz!
Partizan kafasiniz!
O yuzden size ne soylense bos tenekesiniz.
Rahmetli Basbuguyu vede yazicioglunu kendinize ornek alin biraz.
Sizin gibi dusunmeyenlerede hemen bir etiket yapistirmayin.
Senin gibi hitler zihniyetini tasiyan birisine laf anlatmak.
Deveye hendek atlatmaktan daha zor olsa gerek.
Kafani kumdan cikar biraz,bu dunya tek senin etrafinizda donmuyor.
Horgucun cok disarida yoltulmasi lazim.

fazla duygu somurusu yapma yemezler... konusmalarindan belli ne oldugun... o yuzden yalanlarla burdaki kimsenin akliyla oynamaya kalkma... asker torunu asker evladi.. sehit akrabasi her daim kendini belli eder... nedense sende belirgin birsey yok...
belirgin olmayandan kasit... sehit yakiniyim torunuyum diyipte turk bayraginin inmesinden dolayi gobek aticaksin neredeyse.... ikincisi senin o giyisi vs dediklerini iktidar partisi isterse olur... bu iktidar partisi deil mi oyak banki satip parasini hazineye koyan.. erlerin yiyecek masraflarini kesen.... cok fazla silah mermi kullaniyorlar deyip askerlerin ihtiyaclarini kesen ha.... tabii sen sehit yakinisin sehit torunusun ki bunlara sessiz kalipta baska gorusu savunanlara kafatasci vs diyebiliyorsun... senden ne sehit yakini olur nede sehit torunu... asker evladi asker torunu heleki sehit yakini her daim kendini belli eder... konusmasiyla yazmasiyla... saygisiyla... durusuyla bakisiyla... durusunu bakisini bilemem ama digerleri sende hic mi hic yok....

crack man

New member
Doğru diyorsun bu vatanseverlik olmaz :

Asıl Vatanseverlik Vatanı Satmaktır demii? -Ben ülkemi pazarlamakla mükellefim vatanı babalar gibi satarım siz paradan haber verin desem tamda anladığın vatanseverlik şablonuna uygun olur herhalde ...

Asıl Vatanseverlik papa öldüğü için Bayrağımızı indirmektir demi?

Asıl Vatanseverlik Vatanı için kendini feda edene kelle demek , pçe de sayın demektir demiii????

Asıl Vatanseverlik sömürgecilerin projelerine uşaklık yapmak ve uşaklığından gurur duymaktır demi??? (goguldan bakınız ''-ben bopun baş uşağıyım!'' ayrıca bknız: Ne Mutlu BOP un Baş Uşağıyım Diyene!)

Asıl Vatanseverlik VATAN HAİNLİĞİDİR demiiii?

Anladığınız vatansever profiline uyan biri varsa onu peygamber/mehdi ilan etmezseniz haksızlık/nankörlük yapmış olursunuz.

Nasıl bir zihniyet, nasıl bir şuursuzluk .

Şuursuzun önde gideni haddini bilmez, olmayacağı olamıyacağı bir şeyi başkasından olmasını bekler , elalemin tarrrağıyla saçını tararmış.

Bizim şuursuzlarımızın haddini aştığı bir kaç nokta:

Atatürkçüye Atatürkçülük öğretiyor
Ülkücüye ülkücülük
Milliyetçiye Milliyetçilik
Yahudiye yahudilik (Arştrnız : recep yahudilere yahudilik öğretiyor tevrattan dersler veriyor)
O.puya sex öğretiyor.

Neymiş efendim: ülkücülerin ülkücülüğü rametli türkeşin /rametli yazıcıoğlunun ülkücülüğü gibi olmalıymış .....yavv bırakın haddinizi aşmayın ülkücülere ülkücülük öğretmeyin yok illa öğretecekseniz önce ülkücü olun ondan sonra öğretin, böyle şuursuzca laflar etmeyin, türkeşin yada yazıcıoğlunun tarrağıyla saçınızı taramayın.

Düşünüyorum düşünüyorum, yüzbinlerce şuursuz nasıl yetişiyor, kim yetiştirip ortalığa salıyor hayret etmemek elde değil....
Yüzbinlerce şuursuzun bir örneğini yukarda okuduk. Ayrıca kim yetiştiriyor derseniz, ülkü ocakları A.Ş

Senin gibi boş biri için uzun uzun cevap yazamam yazsamda odun kafan almıyor zaten.
Ben arkadaşa yaptığının vatanserlik olup olmadığını sordum sonra bir baktım ki bana bir boz kurt tan öte boz ayı cevap yazmış. :laugh:

Ve yukarıda yazdıkların vatanseverliğin tanımı değildir. Bak kendinden ifade etmişsin ülkücülüğün Türkeş zamanında farklı şimdi farklı olduğunu. O zaman çıkın adını değiştirinde eski ülkücülerin adından reklam yapmayın. Bizde onlardan örnekler vermeyiz.

TraFoo

Banned
Yüzbinlerce şuursuzun bir örneğini yukarda okuduk. Ayrıca kim yetiştiriyor derseniz, ülkü ocakları A.Ş

-Ülkücüler ile olan sıkıntılarınızı ülkücülere anlatınız benim üzerimden ülkücülere çamur atmayınız. (Artı ben ülkücü değilim.)

Ufkunuzu biraz daha geniş tutmanıza yardımcı olabilecek bir Bağlantı paylaşıyorum umarım sizin için yararlı olur:

Türkçü - Turancı Nihal Atsız Otağı ( Türkçüler ve Türkçülük )

Senin gibi boş biri için uzun uzun cevap yazamam yazsamda odun kafan almıyor zaten.
Uzun uzun cevap yazıyorsunda ne oluyor, tutarsız absürd yalan yanlış olduktan sonra yazdıklarının bir anlamı kalmıyor. Anlamsız tutarsız zırvalarını anlamamızı beklersen yanılırsın zaten , uzun uzun tutarsız çarpık yorumlarınızı anlayacak insanlar tımarhanelerde, burası forum yavvv karıştırma emii karıştırırsanız kendinizi alimden karşınızdakinide cahilden sanırsınız.....

derdinizi tımarhanede anlatın eminim sizi çok iyi anlarlar.....

Ben arkadaşa yaptığının vatanserlik olup olmadığını sordum sonra bir baktım ki bana bir boz kurt tan öte boz ayı cevap yazmış. :laugh:
Ben de size katıldığımı söyleyip sorunuzuda destekledim karşılığında ise bana ayı dediniz .nankörlük yapmayın yediğiniz tası pislemeyin .....

Ve yukarıda yazdıkların vatanseverliğin tanımı değildir.

Madem öyle ise hainleri desteklemeyin o zaman. Lafa geldimi vatanseverlik desteğe geldimi hainlik?...
Böyle bir tutarsızlığı anlamamızı bekleme bunu anca tımarhanelerdekiler anlar...

Bak kendinden ifade etmişsin ülkücülüğün Türkeş zamanında farklı şimdi farklı olduğunu.
Yokkkk böyle bir şey demedim. Ben ülkücülüğün türkeş zamanında farklı şimdi farklı olduğunu demedim, bunu diyen şuursuzlara yönelik yorum yaptım...

O zaman çıkın adını değiştirinde eski ülkücülerin adından reklam yapmayın. Bizde onlardan örnekler vermeyiz.
Milli Bilinç yükseldikçe arapçı ümmetçi sentezci,amerikancı ,avrupacı gibi yabancı fikriyatlar dışlanacaktır ....

HTML