Haşemaya Sağlıksız Diyenler Kadın Yüzücülere Neden Sessiz?

metalic

New member
haşema denen garabetle mayoyu bir tutuyorlar ya...daha ne diyelim. madem ikisi de aynı haşemayla olimpiyatlara kayılıp derece yapsınlar...
not: haşemayla denizden/havuzdan çıkınca haşemanın vücuda yapışan ıslak tişörtten hiçbir farkı kalmıyor. tüm hatlar kapalı ama meydanda...

cberg

New member
Bu heriflerin kendiler sapık olduğu için kadınlarına başkalarının aynı şekilde bakacağını düşünüyorlar. Adamların içi sapık. Kendi karısını geçirir poşete, ama açık bir kadın görsün; soluğu tuvalette "Elizabeth"le alır. Arap kültüründen bulaşan bir şey...
Asıl sebep bu işte, kendileri sapık oldukları için bizi de sapık sanıyorlar. Kadının teninin ucunu görünce azıyorlar sonra karımız kapansın, kendileri gibi sapıklar bakmasın istiyorlar.

konu kilit konuyu açan bölücünün kendisidir
Yapma yaa?????

Valla mı?????? Sen ne kadar akıllı bir yaratıkmışsın böyle??????

Beni tanımadan yargılama!!!!!!! Senin hoşuna giden bir konu açmadım onun için celallendin galiba????

Sen kimsin bana bölücü falan filan diyebilecek?????

Sen ilk önce düzgünce yorum yapmasını öğren de ondan sonra gel. Tamam ben razıyım o kadar anlamlı cümleler yazmana da gerek yok!! Anlamsız da olsa yorum yap!!!! Ama herşeyden öte adam ol!!!!! Yapmıycaksan da sus ki adam sansınlar!!!!!

_x_X_x_

New member
beylerbukonu boşu boşuna uzuyor :D tartışmak bile hata haşema tabiki hijyenik deil biraz düşünün arkadaş yazmış haşema vicudu kapatıyor tamamaen bu birkere hijyenik olmamasına 1 sebep aynı haşemayla 2 kere havuza bile giremezsin ama mayo zaten üstünde kir tutacak bir materyâl ile yapılmıyor kullanan bilir bendaha ayrıntılı açıklardım ama gerekmez konu zaten saçma

bacardioro

New member
Yapma yaa?????

Valla mı?????? Sen ne kadar akıllı bir yaratıkmışsın böyle??????

Beni tanımadan yargılama!!!!!!! Senin hoşuna giden bir konu açmadım onun için celallendin galiba????

Sen kimsin bana bölücü falan filan diyebilecek?????

Sen ilk önce düzgğnce yorum yapmasını öğren de ondan gel anlamsız da olsa yorum yap!!!! Yapmıycaksan da sus ki adam sansınlar!!!!!
sen kendine bölücü dedirtmiyorsun ama başkalarına adam değilsin fln diyorsun ne iş nasıl bi zekan var senin sen kimsinki sana kimse birşey söylemeyip sen herkese istedğini söyleyebileceğinimi sanıyorsun demekki üni. kazanmakta bir şey değilmiş düşünmeyi bilmedikten sonra

HTML