Hİtleri yüksek Site sahipleri Kaçırmayın Bu fırsatı..

sessizkumsal_01

New member
Tam tamına 1 gb alan sınırsız trafik sınırsız bandwith veriyorum (php, asp destekli) karşılığındada her sayfada, indexte reklam bannerım atılıcak..

Anarchy

New member
guzel bir firsat yuksek hit sahibi siteler degerlendirir umarim ama bandwidth ve trafik ayni sey zaten ikisini de sinirsiz vermene gerek yok :)

Yuc3L

New member
sessizkumsal_01 - bence herşeyi bu kadar ciddiye alma :eek:

Solariz

Administration
bencede hackhell.com kendi sunucusu üzerinde şuan başka bi host hackhell kaldırmak diil :) çalıştıramaz diebilirim.

Solariz' Alıntı:
bencede hackhell.com kendi sunucusu üzerinde şuan başka bi host hackhell kaldırmak diil :) çalıştıramaz diebilirim.

Öyle mi diyorsun? :D

Portal Servisleri - Hakan;
Saygılar...

0ğuzhan

New member
bence sessizkumsala güvenin.cunku cok durust birisi banada host verdi cok hızlı sunucusu var.ben zate indexe reklamını koyacam sessizkumsal.bana sen beyaz tonlu banner hazırla 460x80 :D kendinize iyi bakın

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
Portal Servisleri' Alıntı:
Öyle mi diyorsun? :D

Portal Servisleri - Hakan;
Saygılar...
evet öle dıyorum 2 gb ram 3 ghz ıslemcı kaldırmıyor senın vps lerının kaldıracagınımı dusunuyorsun :eek: komık olmayın gunluk 12 gb bw gıdıyor + vip yı acarsam eger bu sayı gunluk 140 gb a ulasıyor ...

w133

тσ яєαℓιz&#
Dark_Angel' Alıntı:
evet öle dıyorum 2 gb ram 3 ghz ıslemcı kaldırmıyor senın vps lerının kaldıracagınımı dusunuyorsun :eek: komık olmayın gunluk 12 gb bw gıdıyor + vip yı acarsam eger bu sayı gunluk 140 gb a ulasıyor ...
:clap: :clap: :clap: :clap:
bu konuda dark haklı :)

zarzur

New member
benim siteme günlük 4000 kişi giriyor.istersen bana verebilirsin.

HTML