gsm numarası bulamama !

extremity1

New member
Teknolojinin bu denli ilerlemiş olduğu bir ortamda lanet olası bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek bu kadar zormu be arkadaş.legal yollarla olmadığı gibi illegal yollarla bile ulaşamıyor insan.bir bileniniz yokmu ?

KillaFlex

Altın Üye
Eğer rahatsız ediyorsa suç duyurusunda bulunabilirsin.. Yoksa keyfine öğrenmek istiyorsan biraz zor. Turkcell de 2222e göndererek sorabiliyorsun fakat kişi kendini rehberden sildirmiş olabiliyor. Bir ara turkcell kendini rehberden sildirenlere kontor veriyordu. :)

BrAvE HeArT

New member
eskiden turkcell bayisinde bi arkadaşım vardı. Numarasını girip adını soyadını ve adresini görebiliyordu :) İşten çıktı bize de sapıklar musallat oldu.

extremity1

New member
adamın biri eşimin telefonuna musallat oldu ama şikayet dilekçesi vermeden evel ben bi bileyim istiyorum kim olduğunu.Rehberden sildirmiş demekki kendini bulamadım t.cellden.

HardRhymeR

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Hattını taşımış olma ihtimali de var. Numarayı aradığınızda çalmadan önce taşınmış sesi geliyorsa diğer operatörlerden de deneyin. Öğrendiniz öğrendiniz, daha sonra hiç zaman kaybetmeden suç duyurusunda bulunun