GS bölümüne adayım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

InDaRkNeSS

New member
ben de daha çok yeniyim ama arkadaşın paylaşımlarının çoğu GS bölümünde. asist mod. olursa bence bişier katabilir GS bölümüne
saygıLarımLa
+++++++++++

eiffel

Forumun Kulesi
eğer o bölümünde bir eksiklik varsa olabilir tabii galatasaray bölümünde sürekli konularına rastladığımız bi arkadaş... bence +++++

DOSTYUZ

New member
Ya Ben Anlamiyorum Daha Zamana Ihtiyacin Var Deniyor Bu Neye Istinaden Söyleniyor Bunu Anlamiyorum (yan Taraftaki Aldiği Teşekürden, Yazdiği Mesajlardan Yada Aldiği Teşekürlerden Kaynaklaniyor Galiba ) çözemedim çözmeye çaliştikcada Kafam Karişiyor.

Ama Hiç Göz önüne Alinmayan Bir şey Var; Bir Kişi Bir Bölümde Istekli Ve O Bölümde Faal Se Onun Zamana Ihtiyaci Yoktur. Aksine Bir An Evel Görevlendirilmeli Ki Daha şevkle Daha Istekle Bölüme Sarilsin

Ben ''gs'' Bölümüne Arada Bir öyle Girerim Ama Yorumlardan Anladiğim ρ.н.é.η.σ.м.é.η.é Kardeşimin Orda Paylaşimi Baya Fazla Ve Futbolla Haşir Neşir .

Bu Nedenle;

ρ.н.é.η.σ.м.é.η.é +1+1
ρ.н.é.η.σ.м.é.η.é +1+1

son post nerdeyse 3 hafta once atilmis 2 aydan uzun süredirde konu açık sanıyorum karar çıkmıcak sanırsam spor bölümünde de Chamur un gelmesiyle 4 tane mod oldu sanırım buda gs bölümü için mod a gerek olmadıını gösterio
konunun kilitlenmesini rica edeceim..

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
kendi isteğiniz üzere konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML