GRUP YORUM'un Son Albümü "YILDIZLAR KUŞANDIK"

KiN

New member
bu mesajı ilk gördüğümde çok sinirlendim grup yorumunda mp3 lerini internette veriuyorlar diye ama sonradan şarkı sözlerini görünce sevindim Teşekkürler yoldaş...Burdada 2 hafta önce ege üniversitesinde vardı

yoldas

New member
KiN' Alıntı:
bu mesajı ilk gördüğümde çok sinirlendim grup yorumunda mp3 lerini internette veriuyorlar diye ama sonradan şarkı sözlerini görünce sevindim Teşekkürler yoldaş...Burdada 2 hafta önce ege üniversitesinde vardı

Ege Üniversitesi'nde Alternatif Kapanış Şenliği
Grup Yorum, Ege Üniversitesi'nde İzmir Gençlik Derneği'nin alternatif olarak düzenlediği 15-17 Mayıs günleri arasındaki şenliğin ikinci gününde sahne aldı. İkinci günde ilk olarak Grup Günışığı'nın sahneye çıkmasının ardından sırayı, Karadeniz ezgileri ve tulum aldı. Son olarak ise Grup Yorum'un bir buçuk saatlik bir program gerçekleştirmesiyle şenlik sona erdi.

2001 yılında İstanbul Armutlu'da ölüm orucunda hayatını kaybeden Ege Üniversitesi öğrencisi Canan Kulaksız adına düzenlenen bu şenliklerin ikinci yılında yaklaşık 3000 kişi etkinliğin kapanışında yer aldı.

2006.05.17

SAYGILARIMLA
YOLDAŞ​

bochi

New member
Dinlerim ama kaset veya cd sini almam paranın nereye gittiğini bilmiyorum sonuçta Türkiye zararına verdiğim para geri dönebilir.Bu grubu korsan yayından bulurum daha iyi.

yoldas

New member
onur19' Alıntı:
Dinlerim ama kaset veya cd sini almam paranın nereye gittiğini bilmiyorum sonuçta Türkiye zararına verdiğim para geri dönebilir.Bu grubu korsan yayından bulurum daha iyi.

O ZAMAN SENİN YAPTIĞIN HIRSIZLIĞA GİRER MADEM GÜVENMEDİĞİN BİR GRUP O ZAMAN ŞARKILARINIDA DİNLEME ADAMLAR ORADA EMEK GÖSTERİYOR SEN BUNLARIN KORSANLARINI ALIRSAN EMEĞE SAYGISIZLIK GÖSTERMİŞ OLURSUN HEM TÜRKİYEYE NE ZARARINI GÖRDÜN Kİ ŞİMDİ ZARARDAN BAHSEDİYORSUN :eek:

SAYGILARIMLA
YOLDAŞ​

bochi

New member
Zararlar her zaman görünür kısımda değildir ki yoldaş gbaşka yerlerden zararlar gelebilir belki de ülkeme zarar verecem o kasedi alarak onun yerine emek hırsızı olurum daha iyi.

Tabii bu benim fikrim fazla da tartışmak istemiyorum bu konuyu aslında sadece albümüne para vermem.

HTML