Google Adsense Hile

FreeZe

New member
valla GoogLe acımaz direk ban ;). bizde bi yöntem geliştirdik para getiren reklamlar çıkıyor ama yapmak istemedin bannedden iyidir

mecrebu

New member
parayı almaya cok yaklaşmıştımki hesaptaki 237 dolar ile birlikte banlandım... geriye banlanmadan önce aldıgım bir caps kaldı :)))

ABLETONE

New member
3 haftada sorunsuz 55$ demiş webmaster ın biri tamamda hesap 100 $ a paramı alcan dediğin zaman zınk diye sana email geliyo google dan " geçersiz tıklamalar tespit edildi " diye :durdurun bizzat başımıza geldi bu davadan . zaten şişme trafik yaratmayı google çok kısa sürede yakalıyo, 1 aylık süresi var derim :vur

FoReX

New member
Bencede işi riske atmaya gerek yok yavaş yavaş kazanalım yeter.
Benim sitede ayda 10-15$ getiriyor bana yeter artara bile. çok şükür bunu bulamayanlarda var.. :)

bLade-II

New member
kardeş böle şeylerle uğraşmayın paşa paşa reklamlarınızı yayınlayın reklamın yayınlandığı yerde de reklama uygun içerik olursa daha fazla kazanırsınız isterse sitenizin hiti az olsun az hitli bir site inanamazsınız ama aylık 600 dolardan aşağı inmiyor. çok hitli ise 10 15 arası ona göre akıllı oynayın şahınız mat olmasın benim bu yolda 263.05 dolarım uçtu ona göre lütfen akıllı oynayın... "BİR TÜRK WEBMASTER" . ( lafım anlayana )

turkuseven

New member
Arkadaşlar lütfen dikkat edin. Bu şekilde, ya da başka bir şekilde; program kullanarak, script yazarak vs vs vs. Google'ı kandırmaya uğraşmayın. Google'ın kontrol sistemi adeta yaşayan bir organizma gibi. Tuttuğu istatistikler sayesinde sayfaların performansını ölçebildiği gibi, tıklama oranları, tıklayan adresleri, tıklama yapan bilgisayar ile hesap sahibi bilgisayarın İP adresleri yanında Ethernet kartlarının NAT numaralarını (değiştirmek oldukça zordur) vs vs vs kontrol ediyor. Bu yetmezmiş gibi görevli personel tarafından gözle de kontrol yapılıyor. Lütfen daha çok kazanmak için hırs yapmayın. Bu atılan arkadaşların en büyük hatası bu oluyor. Bırakın dere kendi yolunda aksın gitsin. Saygılar.

TÜRKÜSEVEN

turkuseven' Alıntı:
Arkadaşlar lütfen dikkat edin. Bu şekilde, ya da başka bir şekilde; program kullanarak, script yazarak vs vs vs. Google'ı kandırmaya uğraşmayın. Google'ın kontrol sistemi adeta yaşayan bir organizma gibi. Tuttuğu istatistikler sayesinde sayfaların performansını ölçebildiği gibi, tıklama oranları, tıklayan adresleri, tıklama yapan bilgisayar ile hesap sahibi bilgisayarın İP adresleri yanında Ethernet kartlarının NAT numaralarını (değiştirmek oldukça zordur) vs vs vs kontrol ediyor. Bu yetmezmiş gibi görevli personel tarafından gözle de kontrol yapılıyor. Lütfen daha çok kazanmak için hırs yapmayın. Bu atılan arkadaşların en büyük hatası bu oluyor. Bırakın dere kendi yolunda aksın gitsin. Saygılar.

TÜRKÜSEVEN
Sen bütün bunları nerden biliyorsun ?? Herkez öyledir şöyledir diyor,gözle kontrol ediliyor felan nerden biliyorsunuzki

zekeriya99

New member
Burada herkes bişeler yazmış....

O programı kullanın bu programı kullanın
3 haftada 55 Usd gibi yukarıda yazılanların hepsi boş gerçekler aşağıda yazılanlarda........

Size bizzat yaptığım ve yaşadığım bir olayı anlatayım...

C# da bizzat Kendi yapmış olduğum program ile günde 25 ile 45 Usd arası para kazanıyordum...

25 ile 45 arasında olamsının ben istiyordum...

ve kazandığım miktarı istediğim kadarda artırabiliryordum... Herşey elimdeydi... Sonuçta programı yazanda bendim.
3. şahısların yapmış olduğu programlardan değildi...
İstediğim reklamı çıkartabiliyordum.
1 tane bile türk reklamı çıkarmıyordum...

Hesap biranda 800 USD ye ulaştı ama tüm istatitikler alt üst oldu... 1 ay gibi kısa zaman da... Sadece test aşamasındaydı ama iş turmuştu..

Tüm istatistikler alt üstü örneğin okuduğum makalelerde Tıklama oranı ziyaret oranının %2 si diye bahsedilirken ben de ise %35 lerdeydi. Bişeler olacağını bekliyordum...
Daha sonra bu işleme ara verdim. 40 gün kadar başka işlerim çıkmıştı sonra bir sabah işyerine gelip msn açtığımda bir mail geldi...

Adsense den aynen şöyle yazıyordu

Ne bir geçersiz tıklama nede tekrarlı tıklama yazıyordu...
Ne de üçüncü parti bileşenler kullanıyorsunuz diye birşey yazıyordu...

Sadece müşteriler için ciddi risk oluşturuyorsunuz diye hesabınız kapatılmıştır diyordu.

Sadece ciddi riskten dolayı kapatıldı hesabım.

Yani beni yakalayamadılar. Benim sisteminde günde 2000 usd kazanılabilir... Yani ayda 60.000 usd gibi rakamlar kazanılabilinir. Aslında kazanmadan çok çalma sayılır... Zaten resmen hırsızlık...

Önemli olan istatistiklere uygun yapmanız işi

örneğin
Dakikada 200 ip alıp sonra saatlerce tek ip almazsa bunun sahtecilik olduğunu anlamak için kahinmi olmak gerek
google da gerizekalı değil ya anlıyo işte

ve bu işi google da tutturdum..
yani diğer dandik reklam firmalarını artık siz düşünün onlara neler yapılır..........

Söyleyeceğim şuki fazla abartmayın google yüzlerce de Bilgisayar Mühendisi çalıştırsa mantık değişmez.

Atalarımızın bu sözü var suyuna git diye...
sizi birde sistemimin ana teması google nın suyuna gidin...

Yok yapay zeka yok başka bişeler sonuçta google da 100 lerce yada 1000 lerce mühendis varsa dış dünyada 100.000 lerce mühendis var...
Yani google 100 lerce mühendisimi Dış dünyanın 100.000 lerce mühendimi çok....

ister bu yazdıklarıma inanın ister inanmayım.. ama bu anlattıklarım gerçek

ama siz dürüst olun bende yapmıyorun şuan sahtecilik işini..........

Mesajlarınızı bekliyorum...

Saygılar......

sefil01

New member
şimdi nasıl oluyo onlar bi tıklıycak ben üç tıklıyacam öyle mi? valla güzel iş bea :)

zekeriya99 sen açgözlülükten kaybetmişin. senin o günlük hasılatına ben bir aya razı olurdum. yolla bana o programı biraz masraflar azalsın :)