Google 'ın büyük Terbiyesizliği

M_Ce

New member
güçleri yetmiyo askere, elektronik ortamda bişeyler yapmaya çalışıyorlar. gerizekalılar sanki kürt benim vatandaşım değil

Gєηco

Altın Üye
şaka yapıosun.. :D ya geçin bunları mutlu oluyolardır belki..

FatalError

New member
Kürtler heryere El Atmıs Durumda Belki Google Ada Tehdit Şeklişnde Yazdırmıs Olabılırler Veya Heryerde Oldugu Gibi Türkleri Dışlama Türk Düşmanlığı Olabılır Bizim Gibi Bir Millete Soykırım Yaptı Dıyen Insanlardan Hersey Beklenir.....

herkül88

New member
nevar bunda aynısını hürriyet gazetesi çocuklar için hazırladığı oyunda yapmıştı.
sözde türk olan hürriyet bunu yaptıktan sonra yabancılar hayda hayda yapar

rotmaster

New member
BABAYI ALIRLAR !!!!! :eek:)

Bu ülke 814.578 Km² ve 70 Küsür milyon ise Bu ve Bunlar gibi çapulcular Sadece Hayallerle yaşamakla yetinecekler ne kadar acı dimi :) he Gelicekler Geliceklerini izliycez Buna bişi demiyorum Ama Geldikleri gibi Gittiklerinide izlicez hemde bir çakıl taşı bile alamadan !!!!! :D Hani büyüklerimizin bir lafı var " Havlayan Köpek ısırmaz" diye belki duymuşsunuzdur. bunlarda havlıyor işte, Havlayan köpek ısırsa bile Bunlarda nerde o yürek HODRİ MEYDAN... Savaşlar, Ayak Oyunlarıyla değil, Masa Başında Değil, Silahla Değil, Yaparız Ederiz Demekle Değil Sadece ve Sadece. YÜREKLE KAZANILIR!!! oda Dünyada Sadece BİZDE var.

Bakınız.

Bu Dünyanin En büyük ADAMI Bizde ONUN ÇOCUKLARIYIZ.

BUNLARDA KAHRAMANLARIMIZ GÜÇ KAYNAĞIMIZ

ULAN BU ÜLKEDE KAHRAMAN BİTERMİ BE..

tugix

New member
istediklerini yapsınlar gelsinler bakalım kırmızı beyazdan başka bi bayrak dalgalanan yer varmı bu kutsal topraklarda

mahobilge

New member
Bende almanyada yasayan bir türküm burdaki okul haritalarinda diyarbakirdan irak' in yarisini sinirlari icine alip Kürdistan diye ögretiyorlar..

mcerdem

New member
Arkadaşlar genç arkadaşlarım sizedir sözlerim....
Tarihte bu çeşit harita belirleme, ülke bölme girişimleri vs hep olmuştur. ancak Büyük Türk Devleti hiç bir zaman bölünmemiş ve bölünmeyecektir. Bunlarla tahrik olmayın zamanı gelince herkesin cezası bu ülke insanları tarafından verilecektir.
Saygılar
McerdeM

kurguevi

New member
o kadar sessiziz ki sadece hackhell de bu konuyu görebildim
sanırım insanların bilincine iyice aşılandı bu iş

bu konulara ilgisi olanları kutluyorum.

HTML