golden yavrusu arıyorum bi bakarmısınız.

burak4447

New member
merhaba arkadaşlar golden yavrusu arıyorum kız arkadaşıma hediye edicem en büyük hayali bu eğer mümkünse lütfen bu çağrıma cevap verin.bi ücret talep ederseniz 50 milyon param var öğrenci oldugum için en fazla bu kadar verebiliyorum.eğer yardımcı olmak isterseniz bu konuda [email protected] msn im bu.teşekkürler

erostur

New member
merhaba arkadaşlar golden yavrusu arıyorum kız arkadaşıma hediye edicem en büyük hayali bu eğer mümkünse lütfen bu çağrıma cevap verin.bi ücret talep ederseniz 50 milyon param var öğrenci oldugum için en fazla bu kadar verebiliyorum.eğer yardımcı olmak isterseniz bu konuda [email protected] msn im bu.teşekkürler

Kardeş 50 ytlden bulursan bende ilgilenirim

proilimden mail adresime ulaşabilrisin

TheMetaor

тм ρRoduction
Golden yavrusu isteyene ayarlayabilirim ücret talebide bu köpek için çok az old. iletiyim 300 liraya ayarlayabilirim
e-posta adresim: [email protected]

diaboligragt

New member
ücretsiz istiyosan birçok kedi-köpek sitesi var.oralara üye olabilirsin. ama şunu tavsiye edebilirim. sırf hediye olsun diye alma. kız arkadaşın gerçekten köpeğe bakıp ilgilenebilicekse al. bakımı çok zordur köpeğin. bebek gibi sürekli ilgilenmesi gerekir, rahat rahat bırakıp gidemez. gerçekten ilgilenebilicekse bahsettiğim sitelerden bulabilirsin. ama orada da insanlar gerçekten emin olmak isterler köpeğin bakılacağına. böyle bir yolu seçersen hediye olarak baktığını söyleme kimse vermez köpeği.inandırıcı olman lazım ;)

Fatih Hoca

Banned
Bana da ücretsiz bi ferrari, yalı ve yat ayarlarsanız sevinirim :)

Nathanael

New member
golden yavrularını 50 liraya bulman mümkün değil dostum malesef.

50 liraya bulursan da bil ki o saf golden retriever değildir.ancak arkadaşlarının falan goldenları varsa onlardan alabilirsin bu kadar ucuza onlarda satarsa tabi.

safkan golden retrieverlar pahalıdır baya.

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Adam geLmiş buraya bi ricada buLunuyor şu kadar param var diyor bızımkıLer akıLLarınca kafa yapıyorLar.. Harbiden tiksiniyorum bu tip adamLardan..

Kardeşim sana geLince goLden değiL ama yavru aLman kurdu var 1.5 ayLık..GoLdenıde araştırırım sorarım bızım arkadaşLara..Eğer gerçekten bakabıLcekse kız arkadaşın ve ıstıyorsan yavru safkan aLman kurdunu ucretsız bı şekıLde verebıLırım..Yeter ki ona dikkatLi bi şekıLde bakıLsın ve gereken özen gösterıLsın.. Köpek besLemek zor iştir emek ister çok ıyı bıLırım..Ayrıca aLman kurdu sadıktır.. ;)

gencergenc

New member
elimde 2.5 aylık saf dişi golden var arkadaşlar eşimin kardeşi eşine hediye almıştı fakat hamile olduğu için sakıncalı duruma düştü ve aldığımız fiyattan satmaya karar verdik ilgilenenler var ise pm atabilirler. fiyat 300 TL. köpek bursada dır bu arada