Gizli Dosyaları göremiyorum [ACİL YARDIM]

QriminaL

'' Like a Shining Star ''
yuhhhhh yani 2007 nin konusunu nasıl açıp bulupda güncellediniz helal olsun.. meslek arkeolog sanırım

TheMetaor

тм ρRoduction
Virüs Daha ötesi yok
Kis 2007 den başkası halletmes.

meydey666

New member
arkadasların soyledıgı cozumlerı dene eger hala sorun devam edıyorsa sana verecegım kod ları not defterıne kaydet ve uzantısını .bat yap sorunu % 100 cozecektır ama yınede format tavsıyemdır cunku bu yontmem sadece gızlı dosyalarını kurtarmana yarar.

boss580

New member
arkadaşım,aynı şey bende oldu.Bu bir tür msn virüsünden kaynaklanıyor.aynı zamanda ana sürücü simgeside değişiyor.temizlemek için formata gerek yok,formatlasanda tekrar geliyor,usb sürücüleri kontrol et.Temizlik için "Vir__sleri_bul_gizli_dosyalar___g__ster.vbs" diye küçük bir bat dosyası çalıştır,hemen ardından"amvo.exe" ve bocuk_temizleyici.exe diye bir dosya var,onu çalıştır.hepsini google da bulursun.Bende var ama nasıl yüklüycem bilmiyorum.bu dosyalardan sonra herşey eski haline dönüyor.

samsunlu_5

New member
kardes combofix diye bi program var amvo.exe dosyalarını ve gizli dosyaları göstermeye izin vermeyen virusleri temizliyor ben denedim cok iyi ise yariyor onu dene bence

BrAvE HeArT

New member
arkadaşım konu 2007 nin adam sorununu çoktan çözmüştür. O zzmanlar combofix yoktu, amwo da :D :)

Sorunu Çözülmüş Arkadaşımızın!

Closed ! :D

HTML