Gerçek boyun kesilmesi arkadaşlar vallaha inanamıyorum cani heriflerr +18 deil +25

KiLLinq-LoNeLiNeSs

OrijiNaL jojuK®
Pff Keşke izLemeseydim Yaw :S:S

to-imply

New member
İnsan böyle bir videoyu izlediğinde ne kadar kötü olacağını bilir ama merak işte izlemedende duramıyorsun;ilk izlediğimde etkisi 1 gün sürmüştü sonra ogrish diye bir siteye takılmaya başlamıştım baktım artık çizgi film izler gibi izliyorum ulan dedim insanlıktan çıktık iyice; sonra elimi ayağımı çektim bu görüntülerden, uzun zaman sonra bu videonun sadece ilk saniyelerine baktım midem bulandı fena oldum demek ki normale dönmüşüm :D ''iğrenç'' bir paylaşımdı Teşekkürler...;)

blackk_01

New member
abi bu picleri elime bi gecirsem tavuk gibi adam kesiolar bide allahın adını agızlarına alıo o.çları

LOOPUSED

Altın Üye
:mad::mad: kıeşke aynı şeyi bende onlara yapabilsem hemde zevkle keserdim kafalarını
sen yapamazdın eminim kedicik ben erkek olarak bakmaya zorlandım iana.nefretim bile bunu yapmaya yetmezdi.üffffffffff

oLdness_07

The Darkness
Caps ekLendi...

Black KonuLara caps ekLe Lütfen​

CeLeN_*

New member
öyle demeyin arkadaşlar onların ne yaptığını bilemezsiniz düşünsenize bi ülkenize girilmiş diliniz dininiz değiştirilmeye köreltilmeye çalışılıyo. hadi onu geçtim en kötüsü en can alıcı nokta annenize bacınıza tecavüz ediliyo bi getirin aklınıza bana göre canice ama benim aileme bunu yapan birini bırakın boynunu keserek yavaş yavaş işkence çektirerek öldürürdüm heralde Allah hiçbirimize bunu göstermesin ama kendinizi hep mağdurun yerinde görüyosunuz bu yanlış bi düşnce kendinizi o adamın yerine koyun bi de siz ne yapardınız???sıkıp kafasına anında ölmesini mi yoksa o iğrenç kare gözünüzün önüne geldiğinde yavaş yavaş acı çekerek ölmesini mi isterdiniz??????? benim düşüncem bu haklılar demiyorum yapsınlar da demiyorum ama hep mağdurla empati kuruyosunuz. bize dışardan çok canice abes yapılmaması gereken bi şey gibi geliyo. emin olun onlar için öyle değil...

HTML