..::GerÇekten Düşündürücü, :( :(::....

CounTRy

Gülen Manyak
saol be :D

Revoo_

[D]evrimiçi
yıllar önce atalarımızın kanıyla aldığımız, emparyalistlerden temizlediğimiz bu toprakları şimdi o emparyalistlere altın tabakta verenler bir düşünsün...yarın kendi çocuklarının aynı durumda olmayacağı ne malüm..................

liteunant

New member
Kesİnlİkle DoĞrtu SÖylÜyorsun KardeŞİm Ama DÜnyanin Bunlari BİlmedİĞİnİ Mİ Zannedİyorsun? Bİlİyrlar Ama Abd Gİbİ Ülkeler DÜnyada Sadece Kebndİlerİnİn İnsan Olduklarini DÜŞÜnÜyorlar...
DİĞer Ülkedekİ İnsanlari HayvanmiŞ Gİbİ Zannedİyorlar Ve GÜÇsÜz İsen Zaman Kaybetmeden Akbaba Gİbİ BaŞina ÜŞÜŞÜyorlar...
Ne ÜzÜcÜ:((

angelpower

New member
Aman Allahım ya!
Ne olacak bu dünyanın sonu?
İnsanlar nereye koşuyor?
Bu görüntüleri görmemek için kaçıncı yüzyıla girmemiz gerekiyor?
O akbabanın olduğu fotoğraf yedi beni!!
Ne diyeceğimi şaşırdım beaa.!!!
İçim gitti içim.
Paylaşımına teşekkürler angelina...öff...ööööf..!

foxlift

New member
Gördüğünüz aç çocukların sayısı gün gelecek tüm kıtalarda artıcak sadece çocuklar değil tüm insanlığı açlık ve susuzluk kaplıycak. SADECE AÇLIK VE SUSUZLUK DEĞİL ALDIĞIMIZ NEFESİN BİLE BULAMIYCAĞIMIZ GÜNLER UZAK DEĞİL... ALLAH HEPİMİZİ KORUSUN KARDEŞLERİM

.:CHECHEN

Banned
Rahmetli Rahman.Mashadow nickli abimizin böyle bir konusu vardı fakat bazı resimler farklı.Kimin ne açtığı hiç önemli değil.Allah razı olur inşAllah...

Gönüller kör olduktan sonra gözler GÖREMEZ!!!

NeRoN_64

Banned
ARfy Duy Olum Bunlari Acimasiz Mahlukat :D

araghorn-g

Pentaxian
valla akşam akşam içim parçalandı ama yapacak birşey yok. dünyanın adaletsizliği. bu dünyanın dengeside dengesizlik üzerine kurulmuş. daha fazla birşey yazamayacağım

degazor18

New member
sen gerçekten bir angelsin.senin bu konun sayende derin gerçeklere vardım.fakat bu resimleri lütfen siyasetle karıştırmayalım.çünkü bunlar masum çocukların hayat siyaseti.

HTML