GenÇ BeĞİn Sevenler

elif-mine

New member
:biggrin GENÇ BEĞİN SEVENLER BURAYA...
ARKADAŞLAR GENÇ BEĞİN DERGİSİ SEVENLERDENSENİZ PAYLAŞIMLARIMIZI BURAYA YAPALIM...

emrah538

New member
Ben takip ediyorum gerçekten tavsiye ederim çok güzel bi dergi

hayatınızda köklü değişikliklere neden olabilir

google dan aratırsanız sitesini bulup oradan derginin kapaklarını inceleyebilirsiniz.link vermiyorum reklama girmesin şimdi

buraya girmezdim de genç beyin i görünce =)

elif-mine

New member
reklam olmasın diğe link veremiyoruzz...
ama hayatınızda milat yapmak isterseniz...
buyurun genç beyine derimmm...
türkiyenin en çok satılan ve okunan kişisel gelişim dergisi...

tebesum200

New member
elif-mine bence sen o derginin reklamını yapıyorsun. o dergiyi ben okudum o dergide yazılanların hepsi internette var. O dergi insanların hayalleriyle ümitleriyle para kazanıyor.
ayrıca şunu unutmayın kişisel gelişim yoktur, toplumsal gelişim vardır. kişisel gelişim adı altında insanları kandırıyorlar. Şu bir gerçek bir insanı değiştirmek istiyorsanız önce onun çevresini değiştideceksiniz.
Çevre insanı akllı da yapar deli de yapar

giyotin

New member
çevrenin insani akilli yada deli yapmasi konisinda sana tam olarak katilmiyorum çevre bir yerde kadar insani etkiler ama insan ne yaparsa tamamen kendi kendi akli ve fikriyle..çevre sadece kişiye kendisini farkli göstemek için sebep olir...tabi bu tamamen benim kensdi düsüncem..

bapandsas

New member
wala süper bı dergıı her turlu konu var ....mızahh...şiir...edebıyet..bazıı kedınızı gelıstıme yontemlerıı..yasuper bıısıııııııııııııııııııııııı:D

elif-mine

New member
tebesum200' Alıntı:
elif-mine bence sen o derginin reklamını yapıyorsun. o dergiyi ben okudum o dergide yazılanların hepsi internette var. O dergi insanların hayalleriyle ümitleriyle para kazanıyor.
ayrıca şunu unutmayın kişisel gelişim yoktur, toplumsal gelişim vardır. kişisel gelişim adı altında insanları kandırıyorlar. Şu bir gerçek bir insanı değiştirmek istiyorsanız önce onun çevresini değiştideceksiniz.
Çevre insanı akllı da yapar deli de yapar
benim reklamdan ne gibi bi gelirim olabilirki
birde insanlar güzel bişeyler yapıyorsa emeğe sayğı gösterilir...
çamur atıp karalanmaya çalışılmaz güzel kardeşim...
bu dergi boyalı basından kartel medyasından iyi güzel şeyler yapıyo kabul edelim...

yagmurROCK

New member
katılıyorum sana...cevrendekilerinde cevresi sen olduguna göre kişisel gelişim var!!!!!! sen kendini egitmezsen senden ilham alacak bir cevren olmayacak!!!! insan herseyden önce kendinden başlamalı...

çevrenin insani akilli yada deli yapmasi konisinda sana tam olarak katilmiyorum çevre bir yerde kadar insani etkiler ama insan ne yaparsa tamamen kendi kendi akli ve fikriyle..çevre sadece kişiye kendisini farkli göstemek için sebep olir...tabi bu tamamen benim kensdi düsüncem..
katılıyorum sana...cevrendekilerinde cevresi sen olduguna göre kişisel gelişim var!!!!!! sen kendini egitmezsen senden ilham alacak bir cevren olmayacak!!!! insan herseyden önce kendinden başlamalı

CounTRy

Gülen Manyak
cevre kendi kendine düzelmez.. çevreyide düzeltebilen insanın kendisidir.. bu sebepledir ki insan önce kendisini geliştirmeli daha sonra kendi gelişiminde faydalı olan bilgilerle etrafını, çevresini geliştirebilsin... bunun en açık örneğini ben kendimde yaşadım...

önemli olan beşerin kendisidir.. daha sonra kendine yaşayabileceği bir çevre oluşturacaktır...

yeozkara

New member
içerik süper ötesi güzel. Abdulkadir Akgünüz ile tanışlığım var.

Ayrıca Abdulkadir Akgündüz abimizin hitabeti de süper seminerlerine çok katıldım. fakat bir konu var ki çoğu yazı internetten copy pastel yapılıyor.

Saygı göstermek lazım herkes internette giremiyor ve her zaman internet, kitabın tadını veremiyor.