geleneksel 1. hackhell genel kültür yarışması

SevencLoves

Altın Üye
Kitap sevgisini arttırmak ve bilgi paylaşmak için Genel Kültür yarışması planlamaktayım.yarışmanın ödülü ise elbetteki benim için manevi değerleri büyük olan kütüphanemizdeki bazı kitaplar..Şu anda yarışmayı başlatmak için sizden gelecek talebi göz önünde tutacaz
ilgini için teşekkürler

İlgili kişiler
Dark_Angel
Theozy
Septagh
Sevencloves
DeSaNTRaLiZaSYoN
J LO

Not:Sonuçta dağıtacağımız 100 kitabın üstünde bir rakam olduğu için kargo ücreti hediye kazanalar ödeyecektir

theozy

Kadim Dost
işte hizmet anlayışı.. budur abicim..

MaYdOnOz

New member
soruları jenna sorucaksa ben katılmam cok azık soruyo o heee :))))))))))))))))) ki,m soruları hazırlıycak ona göre katılıyım.

mendo68

New member
yawf biz işleri büyütmeye başladık artık.çok güzel bi düşünce.tşk ederim abi.elimizden gelen ne ise hep bearaber daha iyiye

SevencLoves

Altın Üye
Sorular kuracağımız komisyon tarafından sorulacak ama size temin ederimki googleden arayarak bulamıyacaksınız :)
Bu genel kültür kitap kültürünü yaymak istiyorsak sorularımız dağıtacağımız kitaplarla ilgili olacak :)

theozy

Kadim Dost
olm okumadan nası bilcez.. :)

inanna

Tatlı Cadı
bakalım soruları bekliyorum ben ce de öle sorular olmalıki kitap kurdu olmayan bilemesin teşekkürler

SevencLoves

Altın Üye
ya okuma ile ilgili olmayacak ama en azından insanları okumaya bilgiye ulaştırmaya yönelik sorular olacak anlayacağınız hazır tek tıkla ulaşılmayacak internette bulunsa bile biraz araştıracak araştırma ruhunu ön plana çıkaracak :)

Leke

Altın Üye
Kazık sorulmasın . :) Ben destekliyorum . Pek fazla katkım olamaz ama hackhell için iyi olan herşeye saygım sonsuz .

theozy

Kadim Dost
hee oldu o zaman.. :)

Uzunefe

Altın Üye
ya çok güzel olur . puanlar sıfırlanır mesela 3 hafta sonunda yada başka bir belli süre sonunda 1. ye hediyesi verilir.

melihbakir

LorD oF The WaReZ
Abi Helal Olsun Valla Bende Destekliyorum Genel Kultur Sifir Bende :) Rezil Olmayalim Bosu Bosuna :)
Ama Benden Destek Tam

.Carnage

New member
bende destekliorm genel kültür iyidir ama kitap okuma alışkanlığım yoktur :D gülsemmi ağlasammı bilmiom

SevencLoves

Altın Üye
Yarışma soruları hafta sonu hazırlanacak o zamana kadar umarım sizden gelen talep fazla olurki şevkimiz kırılmasın :)

Gєηco

Altın Üye
bende varım süper düşünmüşsünüz :)

Death_AngeL

Banned
walla çok güzel bir düşünce tebrik ediyorum düşünenleri.destekliyorum sizleri.bende kitsp okumayı sewerim okurumda bakalım nasıl olcak..