Gazi Paşa

_KarabaS_

Banned
Yazı stili berbat olsada konu ATAMLA ilgili olduğu için sonuna kadar okudum.

Ananı avradını soyunu sopunu Diyen SOYSUZLAR için güzel bir cevap niteliği taşıyan bu hikayede çok güzel dersler var.

Aktuğ

Altın Üye
dunyanin en buyuk devlet adaminada bu yakisir zaten..

karabas taktin bu yazi stillerine sende yok turkce okuyamiyosan ben ingilizce yazip gondereyim sana.anasayfayi serbest kursu konulariyla doldurdun.hepsini okudum 3-5 kelimelik yorumlar hepsi.siyaset yapacaksan duzgun yap.

_KarabaS_

Banned
Aktuğ;3890555' Alıntı:
dunyanin en buyuk devlet adaminada bu yakisir zaten..

karabas taktin bu yazi stillerine sende yok turkce okuyamiyosan ben ingilizce yazip gondereyim sana.anasayfayi serbest kursu konulariyla doldurdun.hepsini okudum 3-5 kelimelik yorumlar hepsi.siyaset yapacaksan duzgun yap.
siyasi bölümü incelersen genellikle üç beş kelimelik yorumların olduğunu göreceksiniz.

yazı stili büyük olunca okuması biraz zor oluyor hele birde renkli oldumu konuları çok merak etsemde genellikle okumadan yorumlamadan es geçiyorum zaten.

Benim Lisan ile bir derdim yokki ingilizceden bahsediyorsun!Yazı stili abartılı olanlara yönelik bazılarında eleştiri yapıyorum bundada art niyet aranmamalıdır.

Benim açtığım konulardada eleştiriler olabilir konuyu daha güzel açmak için eleştirileri dikkate alırım bundan daha güzel bir şey olurmu?

HTML