garanti arkadas banneri yeterr..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
βèŁĩéVê ™' Alıntı:
Firefox kullananlar adblock özelliği ile kaldırsınlar banneri :D Bende o şekilde kurtuldum bu zımpırtıdan :D
hocam bi zahmet biraz detaylı belki resimli :p anlatırsan
bilmeyen arkadaşlar olabilir adblock olayını =) (ben bilmiom gerçi bende çıkmıo reklam ama :D)

1sc0rp!tX

Altın Üye
Durun sEssiz Olun..Bi bakıyım..ARtık ses gelmemeye başladı..
İnşaLLah olmuştur =)

phalanx88

New member
hayır firefoxda sekme acıyorum 4 tane muzık farklızamanlarda calıyo kafam şişti.reklam gelirleri açısından evet çok iyi ama pause a basınca siteye yonlendıren bı reklam da hackhell e yakışmaz

muratbjk

New member
emrah538' Alıntı:
Adblock isteyenler burdan indirebilirler:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/10

Flashlar içinde reklamın sağ üst köşeinde adblock yazısı çıkıyor ona tıklayınca sorun çözülecektir.

engellmek istediğiniz bir resim olduğu zaman sağ tuşla tıklayıp Adblock image a tıklamanız yeterli olucaktır.
arkadaşın verdiği eklentiyi yükledikten sonra aşağıdaki yazılı satırı bulup bloke koyarsanız birdaha hiç banner çıkmıyor..

DaRk_KnİgHt

AdIoSAmOr
olimpiyat' Alıntı:
yaw bu yukardaki banner kafamı şişirdi ikide birde müzik çalıp duruyo bu kadar siteyi inceleme hakkımıza tecavüz etmesin yaa ...:vur :vur
Katılıyorum!

araghorn-g

Pentaxian
hakikaten ya bu nedir. reklama kesinlikle karşı değilim ama bu sesli reklama hayır.

emrah538 ve muratbjk teşekkürler. dediklerinizi yaptım ve sorun çözüldü. büyüksünüz. ve tabiki yaşasın firefox.​

BORiS

STOLGRADNAYA
Yeter yeter yeter diyorum beynim şişti...Neyse şu hemen indiriyorum...sağol muratbjk...

Ohhhhhhhhhh beeeee...sessizlik ne güzel...

olimpiyat

New member
sayın moderatörler bu şekil zorla ittirmeyle kendi reklamını vermeye çalışan bi firmanın sonu böle olur sonunda herkez tüm reklamları kapattı olan sizin diğer reklamlarada oldu GARANTİ ARKADAŞ.COM SANA SESLENİYORUM ETRAFIM YETERİNCE KARI KIZ ARKADAŞ KAYNIYO İSTEMİYORUM SENİ...!! BENDEKİLERİDE SANA YOLLİYİMM ...PUHAHA

єяєη

є-∂єsїgηє&#1103
Bende Rahatsız Oldum Ama Sesimi Çıkarmıyorum Site Menfaatleri İçin :)

Moderatör
Moderatör
En kıL oLduqum siteLerden birisi.. tuğba özay'ıda koymusLar prim yapmaya caLısıyoLar:D Tuğba Özay daha kLavyede A'nın yerini biLmiyodur ;P ama ßiLdiği i$Ler var taßi :hhmanD

1sc0rp!tX

Altın Üye
KaRma' Alıntı:
En kıL oLduqum siteLerden birisi.. tuğba özay'ıda koymusLar prim yapmaya caLısıyoLar:D Tuğba Özay daha kLavyede A'nın yerini biLmiyodur ;P ama ßiLdiği i$Ler var taßi :hhmanD

BEnimde kıl oldugum bi site..
Şu anda YEni çıkan programlara koyuyorlar bu Bannerları...
Ama Hallettik bu Zımbırtıyı =)

Solariz

Administration
herkezi rahatsız ediyo banneri ekledik hh nin menfaatleri için ama bizleride rahatsız ettigi bi gerçek bununla ilgili garantiarkadascom maili attım cevap bekliyorum stop play ses kısma buttonları kasıtlı bir şekilde resim olsun diye eklenmişse kendimize göre çareler üreticez bannerlerin ya sesini kısacaz yada eskisi gibi + - sistemiyle sizler dilerseniz bannerleri kapatabilicek dilerseniz kalıcak mailime cevap gelir gelmez iki seçenekten birini yapıcamızdan şüpeniz olmasın arkadaşlar.

man utd

New member
olimpiyat' Alıntı:
sayın moderatörler bu şekil zorla ittirmeyle kendi reklamını vermeye çalışan bi firmanın sonu böle olur sonunda herkez tüm reklamları kapattı olan sizin diğer reklamlarada oldu GARANTİ ARKADAŞ.COM SANA SESLENİYORUM ETRAFIM YETERİNCE KARI KIZ ARKADAŞ KAYNIYO İSTEMİYORUM SENİ...!! BENDEKİLERİDE SANA YOLLİYİMM ...PUHAHA[/QUOTE
hehehe
Laf yok o siteye premium üyeliğim var,hergün artmut gibi 3 5 düşüyo çok şükür..:biggrin :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML